News

Abigail Breslin gwiazdą serdecznego filmu o rodzinie amerykańsko-włoskiej

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska18.11.20234 min.
Abigail Breslin gwiazdą serdecznego filmu o rodzinie amerykańsko-włoskiej

Abigail Breslin, znana z takich filmów jak Mała Miss i August: Osage County, wraca do kin w serdecznym obrazie o rodzinie amerykańsko-włoskiej zatytułowanym Hello, Goodbye, and Everything In Between. Film opowiada historię pary nastolatków, którzy podejmują trudną decyzję o rozstaniu przed wyjazdem na studia. W rolach głównych występują Jordan Fisher i Breslin, tworząc ujmującą parę zmagającą się z końcem młodzieńczej miłości.

Kluczowe wnioski:

  • Breslin znana jest z występów w filmach familijnych i dramatycznych, a teraz wraca w kolejnym serdecznym obrazie.
  • Film opowiada o młodej parze stojącej przed trudnym wyborem rozstania przed wyjazdem na studia.
  • Główne role grają utalentowani młodzi aktorzy - Jordan Fisher i Abigail Breslin.
  • Produkcja zapowiada się na wzruszającą opowieść o miłości i dorastaniu.
  • Fani ciepłych filmów familijnych z pewnością docenią tę historię pełną uczuć.

Abigail Breslin gwiazdą nowego dramatu The Italians w reżyserii Michelle Danner

Abigail Breslin, znana z takich produkcji jak Mała Miss czy August: Osage County, powraca w nowym filmie The Italians. Jest to dramat familijny w reżyserii Michelle Danner, który opowie poruszającą historię o włosko-amerykańskiej rodzinie, miłości i sile przebaczenia.

W obsadzie znaleźli się także Matthew Daddario, Rob Estes, David DeLuise, Perrey Reeves, Olivia Luccardi oraz Lainie Kazan. Wszyscy oni wcielą się w członków tytułowej rodziny pochodzenia włoskiego. Gdy ich syn przedstawia im swoją narzeczoną, okazuje się, że kobieta nie jest Włoszką. Wywołuje to konflikt i stawia bohaterów w obliczu trudnych wyborów.

Reżyserka Michelle Danner podkreśla, że będzie to poruszająca historia o rodzinie, wybaczaniu i kuchni włoskiej. Scenariusz napisała Lisa Visca, znana z ciepłych filmów obyczajowych.

Zaskakujący dramat z elementami komedii

Choć fabuła zapowiada się na poważny dramat obyczajowy, twórcy sugerują, że nie zabraknie w nim elementów komediowych. Ma to być opowieść pełna humoru i ciepła, choć poruszająca ważne tematy.

Jak przystało na film o włoskiej rodzinie, dużą rolę odegra kuchnia. Spożywanie posiłków będzie okazją do rozmów i poznawania się bohaterów. Można się spodziewać apetycznych scen przy włoskich potrawach.

Plejada znanych aktorów na czele z Abigail Breslin

Obsada The Italians składa się z uznanych aktorów, którzy z pewnością zagwarantują wysoki poziom gry aktorskiej. Największą gwiazdą jest Abigail Breslin, mająca na koncie role w takich hitach jak Mała Miss, Zombieland czy August: Osage County.

Towarzyszyć jej będą Matthew Daddario znany z serialu Shadowhunters, Rob Estes z 90210 i David DeLuise, syn popularnego komika Dom DeLuise. W rolach drugoplanowych wystąpią również Perrey Reeves oraz Lainie Kazan.

Reżyserka Michelle Danner stawia na sprawdzonych aktorów, którzy udowodnili już swój talent. Dzięki temu możemy liczyć na kreacje aktorskie na najwyższym poziomie.

Abigail Breslin Mała Miss, Zombieland, August: Osage County
Matthew Daddario Shadowhunters
Rob Estes 90210
David DeLuise syn komika Dom DeLuise

Premiera The Italians - kiedy w kinach?

Film The Italians jest obecnie w fazie postprodukcji. Zdjęcia zostały zakończone w 2021 roku, więc można się spodziewać, że premiera kinowa odbędzie się jeszcze w tym roku.

Na razie twórcy nie podali dokładnej daty wejścia filmu do kin. Być może nastąpi to jesienią 2023 roku. Na pewno The Italians będzie jedną z ciekawszych premier tego roku i warto śledzić informacje na jego temat.

Film łączący elementy dramatu i komedii, poruszający uniwersalne tematy rodziny, miłości i konfliktów międzypokoleniowych, z pewnością przypadnie do gustu szerokiej publiczności. Dzięki gwiazdorskiej obsadzie na czele z Abigail Breslin zapowiada się na kinowy hit.

Podsumowanie

Abigail Breslin gwiazdą serdecznego filmu o rodzinie amerykańsko-włoskiej

W nadchodzącym filmie The Italians w reżyserii Michelle Danner zobaczymy poruszającą opowieść o włosko-amerykańskiej rodzinie. Główną bohaterką jest Abigail Breslin, którą doskonale znamy z takich produkcji jak Mała Miss czy August: Osage County. Towarzyszyć jej będzie plejada znakomitych aktorów, w tym Matthew Daddario, Rob Estes i David DeLuise.

Fabuła skupia się na rodzinie włoskiego pochodzenia, której syn przedstawia swoją narzeczoną - kobietę niebędącą Włoszką. Wywołuje to konflikt i zmusza bohaterów do trudnych decyzji. Choć będzie to poważny dramat obyczajowy, twórcy obiecują sporo humoru i ciepła. Nie zabraknie scen przy wspólnym stole, z typowo włoskimi potrawami.

Mocną stroną filmu zapowiada się obsada. Oprócz Breslin wystąpią znani aktorzy, którzy gwarantują wysoki poziom gry. Reżyserka Michelle Danner postawiła na sprawdzonych wykonawców. Choć na razie nie podano daty premiery, wygląda na to, że The Italians trafi do kin jeszcze w tym roku.

Film łączący elementy dramatu i komedii, z gwiazdorską obsadą na czele z Breslin, ma szansę stać się kinowym hitem. Zapowiada się na ciepłą i wzruszającą opowieść, która przypadnie do gustu szerokiej widowni. Warto wypatrywać tej produkcji w nadchodzącym sezonie filmowym.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Niespodzianka dla fanów Rebel Moon - premiera filmu w Polsce szybciej niż myślisz!
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły