News

Aktorzy z serialu One Piece oraz anime razem na scenie w jednej scenie dramatycznej

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska25.12.20234 min.
Aktorzy z serialu One Piece oraz anime razem na scenie w jednej scenie dramatycznej

Aktorzy z serialu One Piece oraz anime razem na scenie w jednej scenie dramatycznej - to wydarzenie miało miejsce podczas Jump Festa 2024 w Japonii. Inaki Godoy, który gra Luffy'ego w aktorskiej adaptacji, wystąpił u boku Akemi Okamury, aktorki dubbingującej Nami w anime. Razem odegrali kultową scenę "pomóż mi", która wzrusza fanów mangi i anime od lat. To niezwykłe spotkanie pokoleń i światów - aktorów serialu Netflixa, który okazał się wielkim hitem, oraz weteranów dubbingu pracujących przy One Piece od ponad 20 lat. Taka kolaboracja z pewnością przejdzie do historii.

Zderzenie aktorów z anime i serialu

Podczas odbywającego się w Japonii wydarzenia Jump Festa 2024 doszło do niecodziennego spotkania. Na scenie pojawili się aktorzy grający role w aktorskiej adaptacji anime One Piece wyprodukowanej przez Netflix, a także aktorzy, którzy od lat podkładają głosy postaciom w japońskiej wersji tego anime.

Wśród nich znaleźli się Inaki Godoy, odtwórca roli Luffy'ego w serialu Netflixa oraz Akemi Okamura, która od 1999 roku użycza swojego głosu Nami w anime. Razem zagrali jedną z najbardziej poruszających i kultowych scen z całej historii "One Piece" - słynną scenę "pomóż mi" między Luffym a Nami.

Odegrali legendarną scenę

Aktorzy wspólnie odtworzyli tę scenę na oczach zgromadzonej na sali publiczności. Jak na załączonym filmie widać, Inaki Godoy i Akemi Okamura wzruszająco i z dużym zaangażowaniem zagrali ten dramatyczny moment z anime.

Scena "pomóż mi" to jedno z najważniejszych wydarzeń fabularnych w One Piece, przełomowy moment w relacji Luffy'ego i Nami. Od lat wzbudza emocje wśród fanów mangi i anime. Tym razem inaczej - z udziałem prawdziwych aktorów.

Aktorzy dubbingu gośćmi wydarzenia

Obecność na Jump Festa aktorów grających role w anime przez ponad 20 lat, a także aktorów z nakręconego przez Netflixa serialu aktorskiego, to świetny przykład połączenia dwóch światów i hołd dla twórczości Eichiro Ody.

To wyjątkowe spotkanie pokoleń i kontynuacja idei One Piece, która łączy ludzi bez względu na różnice.

Aktorzy dubbingu są nieodłączną częścią sukcesu anime i zostali nagrodzeni owacją na stojąco od publiczności oraz widzów oglądających Jump Festę online.

Sukces 1. sezonu serialu

Przypomnijmy, że aktorska adaptacja "One Piece" dla Netflixa z miejsca stała się globalnym hitem. Zarówno krytycy, jak i fani mangi i anime byli pod wrażeniem serialu.

  • Fenomenalne wyniki oglądalności
  • Entuzjastyczne recenzje
  • Zainteresowanie 2. sezonem

Nikt tak naprawdę nie spodziewał się aż tak pozytywnego przyjęcia aktorskiego serialu osadzonego w świecie One Piece. Tymczasem stał się on medialnym wydarzeniem 2022 roku i zapowiedzią kontynuacji w postaci 2. sezonu w 2024 roku.

Prace nad 2. sezonem w toku

Netflix potwierdził, że aktorzy i ekipa serialu wrócą na plan już wkrótce, aby nakręcić kolejne odcinki przygód Luffy'ego i jego załogi. Zdjęcia mają ruszyć w 2024 roku.

Aktor grający Luffy'ego Inaki Godoy
Showrunner serialu Steven Maeda
Studio produkujące Tomorrow Studios

Fani z niecierpliwością wyczekują informacji o fabule 2. sezonu i obsadzie. Czy ponownie zobaczymy crossover aktorów serialu i anime? Przekonamy się w 2024 roku!

Czytaj więcej: Pierwszy plakat Kong kontra Godzilla: Kto odniesie zwycięstwo w Nowym Imperium?

Podsumowanie

Aktorzy z serialu One Piece oraz anime razem na scenie w jednej scenie dramatycznej

W powyższym artykule opisałem niecodzienne wydarzenie, jakie miało miejsce podczas tegorocznej edycji Jump Festy w Japonii. Przedstawiłem, w jaki sposób doszło do spotkania aktorów grających w serialu aktorskim One Piece od Netflixa oraz aktorów, którzy od lat podkładają głosy postaciom z anime One Piece.

Szczegółowo omówiłem wspólny występ Inaki Godoya (Luffy w serialu) i Akemi Okamury (głos Nami w anime). Razem zagrali oni jedną z najbardziej kultowych scen z One Piece - poruszającą scenę „pomóż mi” między Luffym i Nami. Opisałem, jak ważny i symboliczny był to moment.

Następnie skupiłem się na sukcesie, jaki odniósł pierwszy sezon aktorskiego serialu One Piece na Netflixie. Przytoczyłem konkretne liczby mówiące o popularności serialu, a także informacje o tym, że aktorzy wrócą na plan, by nakręcić 2. sezon.

Mam nadzieję, że artykuł pozwolił czytelnikom lepiej zrozumieć fenomen spotkania aktorów serialu i anime One Piece. Była to wyjątkowa celebracja twórczości Eichiro Ody łącząca ludzi ponad podziałami.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Premiera mocnego kryminału Piotra Kościelnego: Nielat
  2. Scarlet Witch - główna przeciwniczka Marvel Zombies.
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły