News

Alternatywny film Superman J.J. Abrams

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak23.01.20244 min.
Alternatywny film Superman J.J. Abrams

Alternatywny film Superman J.J. Abrams budzi spore zainteresowanie fanów DC. Dowiedzieliśmy się, że projekt wcale nie został porzucony i nadal jest rozwijany. Tym razem bohaterem produkcji ma być czarnoskóry Superman znany z komiksów jako Calvin Ellis. Za scenariusz odpowiada znany dziennikarz i scenarzysta komiksowy Ta-Nehisi Coates. Film będzie osadzony w uniwersum Elseworld, obok takich produkcji jak "Joker". Póki co szczegóły fabuły pozostają tajemnicą.

J. Abrams wyprodukuje film o Supermanie

Okazuje się, że projekt filmu o Supermanie wyreżyserowanego przez J.J. Abramsa wcale nie został porzucony. James Gunn ujawnił, że produkcja wciąż jest rozwijana. Film ma należeć do uniwersum Elseworld obok takich tytułów jak "Joker" czy "Batman".

Za scenariusz odpowiada znany dziennikarz i scenarzysta komiksowy Ta-Nehisi Coates. Możemy się spodziewać nietypowej historii osadzonej w alternatywnej rzeczywistości z bohaterami, których dobrze znamy.

Czarnoskóry Superman głównym bohaterem

Wcześniejsze informacje wskazywały, że bohaterem filmu Abramsa będzie czarnoskóry Superman, prawdopodobnie Calvin Ellis, znany z komiksów jako Superman z Ziemi-23. Byłaby to świetna okazja, aby pokazać tego bohatera w nowym, świeżym wydaniu.

Calvin Ellis posiada podobne moce jak klasyczny Superman - potężną siłę, nadludzką szybkość, umiejętność latania oraz wyostrzone zmysły. Jest prezydentem Stanów Zjednoczonych na swojej ziemi rodzinnej.

Szczegóły fabuły owiane tajemnicą

Niestety na razie niewiele wiadomo na temat fabuły i szczegółów filmu. Twórcy trzymają karty blisko siebie. Możemy się jedynie domyślać, że będzie to historia alternatywnego Supermana, prawdopodobnie walczącego z jakimś wielkim zagrożeniem.

Być może poznamy genezę tej wersji bohatera, która będzie się różnić od tego, co znaliśmy do tej pory. Być może zobaczymy znane postaci w nowych, zaskakujących wersjach. Na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze wieści.

Ujawnienie przez Jamesa Gunna, że projekt wciąż powstaje to dobra wiadomość dla fanów komiksów DC.

Czytaj więcej: Millie gibson opuszcza doktora who. nowa towarzyszka serialu?

Losy projektu ujawnił James Gunn

To właśnie reżyser aktualnie powstającego filmu "Superman: Legacy" ujawnił, że projekt Abramsa nie został porzucony. Dzięki temu wiemy, że fani DC mają coś, na co mogą czekać z niecierpliwością w najbliższych latach.

Wygląda na to, że Gunn będzie koordynował plany twórców kolejnych filmów osadzonych w uniwersum DC. To dobra wiadomość, ponieważ zapewni spójność i integralność całości.

Reżyser J.J. Abrams
Gatunek Film akcji/sci-fi
Bohater Czarnoskóry Superman

Co szykuje twórca Gwiezdnych Wojen?

J.J. Abrams ma na swoim koncie takie produkcje jak "Star Trek", "Super 8" czy najnowsze części "Gwiezdnych wojen". Jest znany z tego, że świetnie radzi sobie z filmami sci-fi osadzonymi w bogatych, fantastycznych światach.

Obecnie pracuje nad kilkoma filmami i serialami jako producent. Wśród nich znajdziemy m.in. "Constantine 2", "Duster" czy "Hot Wheels". Projekt o Supermanie będzie z pewnością jedną z jego najgłośniejszych produkcji w najbliższych latach.

Podsumowanie

Alternatywny film Superman J.J. Abrams

Dowiedzieliśmy się, że projekt filmu o Supermanie wyreżyserowanego przez J.J. Abramsa jednak nie trafił do kosza. James Gunn ujawnił, iż produkcja w dalszym ciągu jest rozwijana i ma szansę ujrzeć światło dzienne. Będzie to film należący do uniwersum Elseworld, tak jak "Joker" czy "Batman" Tima Burtona. Możemy spodziewać się alternatywnej wersji znanych bohaterów.

Jak się okazuje, głównym bohaterem ma być czarnoskóry Superman, prawdopodobnie Calvin Ellis. To świetna okazja, by pokazać tego herosa w nowym, świeżym wydaniu. Szczegóły fabuły na razie owiane są tajemnicą. Za scenariusz odpowiada Ta-Nehisi Coates. Biorąc pod uwagę jego dokonania, możemy liczyć na ciekawą opowieść.

Dowiedzieliśmy się również nieco o planach samego Abramsa, który ma na koncie takie hity jak "Star Trek" czy najnowsze "Gwiezdne wojny". Obecnie pracuje nad kilkoma tytułami, ale film o Supermanie z pewnością będzie jedną z jego najgłośniejszych produkcji.

Podsumowując, projekt wcale nie został porzucony i ma się dobrze. Czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje na temat tego obiecującego tytułu osadzonego w uniwersum DC.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
  2. Nowa data premiery Godzilla i Kong: Nowe imperium, Mickey 17 wypada z kalendarza
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
  5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.