News

Andrea Riseborough w zaskakującej roli przyjaciółki sąsiadki w dramacie The Nest

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak18.05.20243 min.
Andrea Riseborough w zaskakującej roli przyjaciółki sąsiadki w dramacie The Nest

Znasz to uczucie, kiedy przyjaźń z sąsiadką zaczyna mieć drugie dno? Andrea Riseborough i Vanessa Redgrave wcielą się w dwie kobiety o różnych pokoleniach, których więź kryje mroczny sekret. W dramacie "The Nest" reżysera Paula Andrew Williamsa odkryją przed nami tajemnice przyjaźni, której pozazdrościć mogłaby niejedno Hollywood. Być może nie wszystko jest takie, jak się początkowo wydaje?

Dwa pokolenia aktorek w przyjaźni pełnej tajemnic

Przyjaźń nie zna granic wieku. Andrea Riseborough i Vanessa Redgrave tworzą zaskakującą parę aktorską na ekranie. Ta towarzyszka i sąsiadka połączone są szczególną więzią. Z pozoru niewinna przyjaciółka może skrywać mroczne sekrety.

W dramacie "The Nest" młodsza Colleen rozpoczyna opiekę nad starszą Elsie. Co kryje się za tą sąsiedzką relacją? Ich otoczenie czujnie obserwuje rozwój sytuacji. Nie wszystko jest takie, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Ten międzypokoleniowy duet tworzy idealne tło dla intrygi. Doświadczona aktorka zasłużona dla brytyjskiego kina i młoda gwiazda obiecująca są niewątpliwie ciekawą mieszanką. Czego możemy się po nich spodziewać w tym tajemniczym dramacie?

Legendarna Vanessa Redgrave współpracuje z młodą gwiazdą

Vanessa Redgrave to prawdziwa ikona kina. Jej kariera rozpoczęła się jeszcze w latach 60. XX wieku. Aktorka może pochwalić się rolami w takich uznanych dziełach jak "Powiększenie", "Morderstwo w Orient Expressie" czy "Misja Niewykonalna".

Nie mogło zabraknąć również najważniejszego osiągnięcia - Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Julia". Redgrave ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Współpraca z tak uznaną gwiazdą to nie lada gratka dla młodszej koleżanki.

Andrea Riseborough stawia pierwsze kroki w hollywoodzkim świecie. Urodzona w Wielkiej Brytanii aktorka zyskała rozgłos dzięki rolom w filmach takich jak "Birdman", "Śmierć Stalina" czy "Possessor". Jej występ w "Dla Leslie" przyniósł jej pierwszą nominację do Oscara.

Czytaj więcej: Kung Fu Panda 4: niespodziewany sukces oglądalności wśród widzów różnych grup wiekowych

Paul Andrew Williams - reżyser głośnych dramatów obyczajowych

Zdjęcie Andrea Riseborough w zaskakującej roli przyjaciółki sąsiadki w dramacie The Nest

Za kamerą dramatu "The Nest" stanie Paul Andrew Williams. Reżyser ma już na swoim koncie kilka głośnych i nagradzanych tytułów z gatunku dramatu obyczajowego. Wśród jego dzieł znajdują się filmy "Zarżnięci żywcem" oraz "Z Londynu do Brighton".

  • Williams współpracował już z Vanessą Redgrave przy okazji kręcenia komedii "Z miłości do...".
  • Tym razem będzie mógł zmierzyć się z nowym wyzwaniem - tajemniczą relacją łączącą obie bohaterki.

Skoro tak doświadczony twórca postanowił połączyć siły z tą nietuzinkową obsadą aktorską, z pewnością możemy spodziewać się czegoś naprawdę wyjątkowego. Wszyscy zaangażowani w projekt artyści pokazali już, na co ich stać. Jaki sekret skrywa "The Nest"?

Najczęstsze pytania

Film "The Nest" przedstawia historię dwóch sąsiadek, połączonych szczególną przyjaźnią. Młodsza Colleen zaczyna opiekować się starszą Elsie, jednak ich relacja skrywa mroczne sekrety. Otoczenie zaczyna podejrzewać, że nie wszystko jest tak, jak się na początku wydawało.

W rolę młodszej Colleen wcieli się Andrea Riseborough, znana z nominowanego do Oscara filmu "Dla Leslie". Starszą Elsie zagra natomiast legendarna brytyjska aktorka Vanessa Redgrave, zdobywczyni Oscara za drugoplanową rolę w "Julii".

Reżyserem i scenarzystą "The Nest" jest Paul Andrew Williams, twórca głośnych dramatów obyczajowych takich jak "Zarżnięci żywcem" i "Z Londynu do Brighton". Williams miał już okazję współpracować z Vanessą Redgrave przy okazji komedii "Z miłości do...".

Zgodnie z informacjami, "The Nest" będzie dramatem obyczajowym. Możemy spodziewać się intrygi i tajemnic skrywanych w przyjaźni między dwoma kobietami. Elementy thrillera psychologicznego również wydają się prawdopodobne w tym projekcie.

Z pewnością warto. Z jednej strony obsada z gwiazdami dwóch pokoleń, z drugiej reżyser doceniany za mroczne dramaty obyczajowe. Tajemnicza fabuła oraz możliwość zobaczenia nietuzinkowej duetowej gry aktorskiej brzmią bardzo obiecująco.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły