News

Angela bassett w negocjacjach z lucasfilm w uniwersum gwiezdnych wojen

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska20 lutego 20245 min
Angela bassett w negocjacjach z lucasfilm w uniwersum gwiezdnych wojen

Angela Bassett, znana z roli Ramondy w filmie "Czarna Pantera", według najnowszych plotek może dołączyć do obsady któregoś z projektów osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Aktorka miała spotkać się z przedstawicielami Lucasfilm, aby omówić ewentualną współpracę. Na razie nie wiadomo, czy będzie to serial, czy film fabularny, ani jaką dokładnie rolę mogłaby odgrywać w tej kultowej sadze sci-fi. Jeśli plotki się potwierdzą, będzie to z pewnością ciekawy ruch ze strony twórców i na pewno przyciągnie dodatkową uwagę fanów Gwiezdnych Wojen.

Angela Bassett w drodze do Gwiezdnych Wojen?

W ostatnich dniach pojawiły się plotki na temat potencjalnego angażu hollywoodzkiej aktorki Angeli Bassett w jednym z projektów osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Według tych pogłosek, Bassett miała odbyć spotkanie z przedstawicielami Lucasfilm, aby omówić możliwość występu w nadchodzącym filmie lub serialu ze świata Star Wars.

Aktorka znana jest między innymi z roli Ramondy, matki T'Challi w oscarowym hicie "Czarna Pantera". Jej ewentualny angaż wskazywałby na to, że twórcy Gwiezdnych Wojen chcą pozyskać do swoich produkcji znane nazwiska, co z pewnością przykułoby uwagę fanów.

Bassett negocjuje rolę w uniwersum Gwiezdnych Wojen

Na razie nie wiadomo, o jaką konkretnie rolę miałaby zabiegać Angela Bassett. Nie padły również żadne informacje, czy chodzi o film, czy serial osadzony w tym bogatym świecie science fiction. Plotki pojawiają się w momencie, gdy Lucasfilm pracuje równolegle nad kilkoma dużymi projektami z uniwersum.

Można przypuszczać, że aktorka doskonale odnalazłaby się w tej ikonicznej sadze, wcielając się w silną, charyzmatyczną postać. Jej udział z pewnością byłby strzałem w dziesiątkę i przyciągnął uwagę zarówno stałych fanów, jak i nowych widzów.

Aktorka spotkała się z przedstawicielami Lucasfilm

Źródłem plotek na temat negocjacji Angeli Bassett z Lucasfilm jest znany scooper Daniel Richtman. To właśnie on podał informację, że aktorka odbyła już spotkanie z przedstawicielami legendarnego studia filmowego, które odpowiada za wszystkie projekty ze świata Gwiezdnych Wojen.

„Lucasfilm intensywnie poszukuje gwiazd do swoich przyszłych produkcji. Angela Bassett mogłaby okazać się strzałem w dziesiątkę.”

Trudno na razie stwierdzić, czy rozmowy Bassett z Lucasfilm faktycznie miały miejsce, czy są to jedynie nieoficjalne doniesienia. Niemniej sam fakt, że pojawiły się plotki świadczyć może o tym, że twórcy Star Wars rozważają zaangażowanie znanych hollywoodzkich aktorów.

Czytaj więcej: Zapierający dech w piersiach horror ze Skandynawii: Jak radzić sobie z zombie

Który projekt Gwiezdnych Wojen wybrała Bassett?

Lucasfilm pracuje obecnie nad kilkoma serialami osadzonymi w uniwersum Gwiezdnych Wojen. W przygotowaniu są między innymi takie produkcje jak "Ahsoka", "Skeleton Crew" czy "The Acolyte". Nie można wykluczyć, że to właśnie one były przedmiotem rozmów z Angelą Bassett.

  • „Ahsoka” – kontynuacja losów Ahsoki Tano z serialu „The Mandalorian”;
  • „Skeleton Crew” – opowieść o grupie 10-latków zgubionych w galaktyce;
  • „The Acolyte” – thriller osadzony w ostatnich dniach ery Wysokiej Republiki.

Trudno na razie stwierdzić, który z tych projektów byłby najlepszym miejscem dla aktorki. Być może Lucasfilm oferuje jej też rolę w jednej z nadchodzących kinowych produkcji osadzonych w uniwersum. W najbliższym czasie powinny pojawić się kolejne informacje w tej sprawie.

Angela Bassett dołączy do obsady serialu lub filmu?

Angela bassett w negocjacjach z lucasfilm w uniwersum gwiezdnych wojen

Na obecnym etapie ciężko przewidzieć, czy Angela Bassett faktycznie zobaczymy w którejś z produkcji ze świata Gwiezdnych Wojen. Plotki na temat jej negocjacji pojawiły się stosunkowo niedawno i na razie brakuje oficjalnego potwierdzenia tych rewelacji.

Serial Prawdopodobieństwo
„Ahsoka” Niskie
„Skeleton Crew” Średnie
„The Acolyte” Wysokie

Biorąc jednak pod uwagę renommę aktorki, wydaje się prawdopodobne, że Lucasfilm zabiega o jej udział w którymś ze swoich ambitnych projektów. Wielu fanów z pewnością ucieszyłoby się z takiego obrotu sprawy.

Z jaką postacią mogłaby się utożsamić?

Trudno na razie spekulować, w jaką konkretnie bohaterkę mogłaby wcielić się Angela Bassett. Mając na uwadze jej charyzmę i siłę, pasowałaby znakomicie do roli na przykład mentor ki Jedi lub przywódczyni jakiejś frakcji czy ruchu oporu. Z pewnością jej udział wniosłoby dodatkowy smaczek do wybranej produkcji.

Przyszłość Angeli Bassett w uniwersum Gwiezdnych Wojen

Na obecną chwilę trudno przewidywać dalsze losy ewentualnej współpracy Angeli Bassett ze studiem Lucasfilm. Spotkanie aktorki z jego przedstawicielami może, ale nie musi oznaczać, że faktycznie zobaczymy ją w którymś z projektów osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen.

Niemniej samo pojawienie się plotek świadczy o tym, że twórcy rozważają różne scenariusze obsadzenia nadchodzących produkcji. Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, Angela Bassett mogłaby wnieść do tego bogatego uniwersum sporą dawkę świeżości i dodatkowej jakości aktorskiej.

Podsumowanie

W ostatnim czasie pojawiły się plotki na temat możliwych negocjacji hollywoodzkiej aktorki Angeli Bassett ze studiem Lucasfilm w sprawie występu w jednym z projektów osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Na razie brak oficjalnego potwierdzenia tych rewelacji, nie wiadomo też, czy chodziłoby o film, czy serial ze świata Star Wars.

Biorąc jednak pod uwagę renommę Bassett, jej ewentualny angaż z pewnością byłby ciekawym i obiecującym ruchem ze strony twórców. Aktorka wniosłaby do tej popularnej sagi sci-fi sporą dawkę gwiazdorskiego blasku i dodatkowej jakości aktorskiej. Wszelkie szczegóły powinny wyjaśnić się w najbliższej przyszłości.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Terrifier 3: Adepcja niebezpieczne starcie z klaunem. Co czeka bohatera?
  2. Gerard Butler jako smok w wersji aktorskiej.
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły