News

Capitan Ameryka - nowe informacje o naprawie filmu i zdjęciach do Fantastycznej Czwórki

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak08.01.20246 min.
Capitan Ameryka - nowe informacje o naprawie filmu i zdjęciach do Fantastycznej Czwórki

Kapitan Ameryka to jedna z najważniejszych postaci Marvela, a czwarta część przygód tego bohatera wzbudza ogromne zainteresowanie fanów. Niestety, jak donoszą źródła, film ten napotkał pewne problemy i wymaga poprawek. W artykule przeczytacie o planowanych zmianach w scenariuszu i opóźnieniu premiery. Dowiecie się również, kiedy mają ruszyć zdjęcia do innego wyczekiwanego filmu z uniwersum Marvela, Fantastycznej Czwórki. Sprawdzimy też, co słychać w pracach nad produkcją Thunderbolts.

Kapitan Ameryka 4 wymaga poprawek

Kapitan Ameryka 4 to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów Marvela, którego premiera została przesunięta z 2024 na 2025 rok. Według informacji Jeffa Sneidera, naprawa tego filmu jest obecnie jednym z priorytetów Marvel Studios.

Nie podano dokładnie, na czym polegają problemy z tym projektem. Wiadomo jedynie, że został zatrudniony nowy scenarzysta, który ma przygotować sceny do ewentualnych dokrętek. Być może chodzi o dopracowanie fabuły lub dialogów. Być może scenariusz wymagał poprawek pod kątem spójności z szerszym uniwersum MCU.

Nowy scenarzysta ma poprawić błędy

Kim jest nowy scenarzysta pracujący nad Kapitanem Ameryką 4? Tego nie ujawniono. Można jednak spekulować, że Marvel sięgnął po kogoś z doświadczeniem w pisaniu filmów superbohaterskich. Być może padło na któregoś ze scenarzystów pierwszych filmów o Kapitanie Ameryce.

Bez względu na to, kto został zaangażowany, ma on niełatwe zadanie. Musi w krótkim czasie "naprawić" scenariusz tak, by zadowolić wymagających fanów MCU i krytyków. Czy uda mu się to osiągnąć przed rozpoczęciem zdjęć? Przekonamy się za jakiś czas.

Fantastyczna Czwórka i Thunderbolts - zdjęcia w marcu

Fantastyczna Czwórka i Thunderbolts to dwa wyczekiwane projekty filmowe osadzone w MCU, które mają trafić do kin w 2025 roku. Według plotek, zdjęcia do obu tych filmów ruszą w połowie marca 2024 roku.

Oznacza to, że trwają intensywne prace przygotowawcze, czyli preprodukcja. Dobierana jest obsada i ekipy filmowe, powstają scenografie, kostiumy itp. Prace te mogły się nieco opóźnić przez ostatnie strajki w Hollywood, ale wygląda na to, że Marvel Studios zdąży z realizacją harmonogramu.

Wkrótce poznamy obsadę Fantastycznej Czwórki

Skoro zdjęcia do Fantastycznej Czwórki mają ruszyć za około 2 miesiące, niedługo powinniśmy oficjalnie poznać obsadę. Wciąż trwają spekulacje, kto wcieli się w poszczególnych członków tytułowej drużyny superbohaterów. Kto będzie nowym Reedem Richardsiem, Sue Storm, Benem Grimmem i Johnnym Stormem? O tym przekonamy się wkrótce.

Można przypuszczać, że po ogłoszeniu obsady, Marvel rozpocznie kampanię promocyjną, aby podgrzać atmosferę przed premierą. Być może zobaczymy zwiastuny obu filmów jeszcze w tym roku.

Tytuł filmu Planowana data premiery
Kapitan Ameryka 4 2025
Fantastyczna Czwórka 2025
Thunderbolts 2025

Czytaj więcej: Netflix adaptuje bestsellerowy kryminał Remigiusza Mroza - Zobacz zapowiedź Forst

Przesunięta premiera Kapitana Ameryki 4 na 2025 rok

Jak już wcześniej wspomniano, premiera filmu Kapitan Ameryka 4 została przełożona z 2024 na 2025 rok. Można spekulować, co było tego przyczyną.

Być może twórcy potrzebowali więcej czasu na dopracowanie scenariusza, który jak się okazuje, wymagał poprawek. Możliwe też, że zmiana daty premiery wynika po prostu z przesunięć w harmonogramie innych produkcji MCU, które miały powstawać w tym samym czasie.

Opóźnienie premiery o rok to spore zaskoczenie dla fanów, ale może oznaczać, że otrzymamy lepszy film.

Niewykluczone również, że twórcy zwlekali z ogłoszeniem nowej daty, dopóki nie mieli pewności co do postępów prac. Tak czy inaczej, fani MCU muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać rok dłużej na kolejne przygody Steve'a Rogersa.

Czy data premiery jeszcze się zmieni?

Czy opóźniona już raz premiera Kapitana Ameryki 4 może zostać ponownie przesunięta? W Hollywood zdarzały się takie przypadki, choć mam nadzieję, że Marvel Studios dotrzyma terminu na 2025 rok.

Jeśli scenariusz rzeczywiście jest dopracowywany, a prace przygotowawcze do innych filmów MCU idą pełną parą, być może uda się uniknąć kolejnych opóźnień. Oby tak właśnie było!

Intensywne przygotowania do zdjęć do Fantastycznej Czwórki

Capitan Ameryka - nowe informacje o naprawie filmu i zdjęciach do Fantastycznej Czwórki

Doniesienia o rozpoczęciu zdjęć do Fantastycznej Czwórki w marcu 2024 roku wskazują, że trwają intensywne przygotowania do wejścia na plan filmowy.

W preprodukcji zaangażowanych jest wielu ludzi - producenci, reżyser, scenarzyści, specjaliści ds. efektów specjalnych i wiele innych. Wszyscy oni pracują nad stworzeniem wizji tego filmu i przygotowują go pod kątem technicznym tak, by zdjęcia mogły przebiec sprawnie i efektywnie.

  • Projektowane są scenografie odzwierciedlające świat przedstawiony w filmie.
  • Dobierana jest charakteryzacja i kostiumy dla aktorów.
  • Ustalany jest plan zdjęciowy określający kolejność i harmonogram realizacji poszczególnych scen.

Po zakończeniu tych żmudnych przygotowań, ekipa filmowa będzie gotowa do rozpoczęcia kręcenia zdjęć. Za kulisami zapowiada się zatem gorący czas!

Kto wcieli się w tytułową czwórkę?

Jednym z kluczowych elementów przygotowań jest też dobór obsady. Kto zagra poszczególnych członków Fantastycznej Czwórki? Jak już wspomniałem, w najbliższych tygodniach powinniśmy się tego dowiedzieć.

Fani typują na te role takie gwiazdy jak: John Krasinski, Emily Blunt, John Boyega czy taikia Waititi. Ja osobiście trzymam kciuki za Krasinskiego jako Reedsa Richarda. Idealnie pasowałby na to stanowisko!

Podsumowanie

W powyższym artykule omówiłem kilka ciekawych informacji na temat nadchodzących filmów osadzonych w Kinowym Uniwersum Marvela. Dowiedzieliśmy się, że trwają prace nad poprawieniem scenariusza do Kapitana Ameryki 4, którego premiera została przesunięta na 2025 rok. Zatrudniono nowego scenarzystę, który ma naprawić błędy.

Ponadto podano orientacyjną datę rozpoczęcia zdjęć do Fantastycznej Czwórki i Thunderbolts - oba projekty mają wejść na plan w marcu 2024 roku. Wskazuje to, że trwają intensywne przygotowania do produkcji obu tych filmów.

W najbliższym czasie powinniśmy również oficjalnie poznać obsadę Fantastycznej Czwórki. Fani z niecierpliwością wyczekują informacji, kto zagra poszczególnych członków tytułowej drużyny superbohaterów.

Mam nadzieję, że chociaż część z tych informacji okaże się prawdziwa. Osobiście nie mogę się doczekać nowych filmów osadzonych w MCU i liczę, że twórcom uda się dotrzymać zapowiadanych terminów premier.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
  2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
  5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.