News

Czwórka nowych aktorów w 2. sezonie The Last of Us

Autor Kornel Lis
Kornel Lis04.03.20245 min.
Czwórka nowych aktorów w 2. sezonie The Last of Us

Serial The Last of Us doczeka się drugiego sezonu z nowymi aktorami w obsadzie. Danny Ramirez, Ariela Barer, Tati Gabrielle i Spencer Lord dołączą do Pedro Pascala i Belli Ramsey w kontynuacji popularnej produkcji HBO. Nowi aktorzy wcielą się w postacie powiązane z fabułą gry wideo The Last of Us, na podstawie której powstał serial. Premiera drugiego sezonu planowana jest na 2025 rok.

Nowi aktorzy dołączają do obsady The Last of Us

Serial The Last of Us doczeka się drugiego sezonu, do którego obsady dołączy czwórka nowych aktorów. Będą to Danny Ramirez, Ariela Barer, Tati Gabrielle oraz Spencer Lord. Wszyscy wcielą się w nowe postacie, które pojawią się w kontynuacji popularnej produkcji stacji HBO.

Aktorzy dołączą do głównej obsady pierwszego sezonu z Pedro Pascalem i Bellą Ramsey na czele. Fani z niecierpliwością czekają na nowe losy bohaterów w serialu The Last of Us, który z powodzeniem zaadaptował fabułę i klimat popularnej gry wideo o tym samym tytule.

Kim są nowi aktorzy w 2. sezonie serialu?

Danny Ramirez znany z filmu Top Gun: Maverick zagra postać Manny'ego, lojalnego żołnierza z bolesną przeszłością. Ariela Barer wcieli się w Mel, młodą lekarkę zaangażowaną w ratowanie życia. Tati Gabrielle sportretuje sanitariuszkę wojskową Norę, nękaną demonami przeszłości. Spencer Lord dostał rolę Owena, łagodnej duszy z ciałem wojownika.

Aktorzy wcielą się w nowe postacie ściśle powiązane z fabułą gry The Last of Us, co z pewnością ucieszy sympatyków pierwowzoru. Obsada drugiego sezonu zapowiada się obiecująco.

Nowe postacie w 2. serii The Last of Us

Twórcy serialu The Last of Us ujawnili, jakie role przypadną nowym aktorom w drugim sezonie produkcji. Będą oni wcielać się w nowe postacie, które nie pojawiły się w pierwszym sezonie, ale są znane fanom gry wideo.

Danny Ramirez jako Manny, Ariela Barer w roli Mel, Tati Gabrielle jako Nora i Spencer Lord jako Owen dołączą do Pedro Pascala i Belli Ramsey, którzy ponownie zagrają Joela i Ellie. Fani z niecierpliwością wyczekują, jakserialowa kontynuacja rozwinie wątki nowych bohaterów.

Opisy nowych postaci w 2. sezonie

Twórcy serialu opublikowali krótkie opisy nowych postaci grane przez aktorów dołączających do obsady:

  • Manny (Danny Ramirez) - lojalny żołnierz udręczony bolesną przeszłością
  • Mel (Ariela Barer) - młoda lekarka zaangażowana w ratowanie życia
  • Nora (Tati Gabrielle) - sanitariuszka wojskowa nękana demonami
  • Owen (Spencer Lord) - łagodna dusza uwięziona w ciele wojownika

Podane opisy wskazują, że nowe postacie wniosą do fabuły ciekawe wątki i zapewnią emocjonującą kontynuację przygód z pierwszego sezonu The Last of Us.

Czytaj więcej:Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć

Kiedy premiera 2. sezonu The Last of Us?

Po sukcesie pierwszego sezonu serialu The Last of Us, stacja HBO szybko zdecydowała się zamówić kontynuację. Zdjęcia do drugiego sezonu ruszyły w lutym 2023 roku.

Ekipa filmowa kręci nowe odcinki w Vancouver, a zakończenie zdjęć zaplanowano na wrzesień 2023. Następnie rozpoczną się etapy postprodukcji. Premiera 2. sezonu The Last of Us spodziewana jest w 2025 roku.

Start zdjęć do 2. sezonu Luty 2023
Koniec zdjęć do 2. sezonu Wrzesień 2023
Premiera 2. sezonu 2025

Dokładna data premiery drugiego sezonu The Last of Us nie jest jeszcze znana. Fani liczą jednak, że nie będą musieli długo czekać na kontynuację serialowych losów Joela i Ellie.

Zwiastun 2. sezonu serialu The Last of Us

Zdjęcie Czwórka nowych aktorów w 2. sezonie The Last of Us

Na razie twórcy serialu The Last of Us nie opublikowali jeszcze zwiastuna promującego drugi sezon. Zdjęcia do nowych odcinków wciąż trwają, więc na materiale wideo przyjdzie jeszcze poczekać.

Fani mogą jednak spodziewać się zwiastuna 2. sezonu dopiero w 2024 roku, gdy zbliżać się będzie termin premiery. Na razie muszą wyczekiwać cierpliwie nowych informacji o kontynuacji popularnego serialu HBO.

„Nie możemy się doczekać, aby ponownie wejść w świat The Last of Us z Neilem Druckmannem i Craigiem Mazinem. Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć w pierwszym sezonie” - oświadczyła Francesca Orsi, wiceprezes HBO programming.

Wypowiedź twórców zapowiada, że drugi sezon ma szansę przynajmniej dorównać poziomem pierwszemu i dostarczyć równie wciągającą historię. Na potwierdzenie tych słów przyjdzie jednak poczekać do premiery nowych odcinków.

Fabuła 2. sezonu na podstawie gry The Last of Us

Podobnie jak pierwszy sezon, fabuła drugiego sezonu serialu The Last of Us będzie oparta na wydarzeniach z gry o tym samym tytule. Kontynuacja ma adaptować fabułę z drugiej części gry.

Oznacza to, że w nowych odcinkach Ellie i Joel udają się do Jackson w stanie Wyoming. Tam Ellie planuje zemścić się na grupie Świetlików za śmierć bliskiej jej osoby. Razem z Joelem wyruszają w pełną niebezpieczeństw podróż przez Seattle.

Fani gry z pewnością rozpoznają te wydarzenia. Twórcy serialu mają zamiar wiernie odtworzyć fabułę, więc sympatycy The Last of Us mogą spodziewać się wiernej adaptacji kultowej gry wideo.Serialowa kontynuacja zapowiada się pasjonująco.

Podsumowanie

Serial The Last of Us otrzyma drugi sezon, do którego obsady dołączyli nowi aktorzy. Danny Ramirez, Ariela Barer, Tati Gabrielle i Spencer Lord wcielą się w nowe postacie znane z gry wideo. Dołączą do Pedro Pascala i Belli Ramsey grających główne role Joela i Ellie. Fani z niecierpliwością czekają na kontynuację popularnej produkcji HBO bazującej na grze The Last of Us.

Nowy sezon The Last of Us ma szansę dorównać poziomem pierwszemu i dostarczyć równie wciągającą historię. Fabuła ma opierać się na wydarzeniach z drugiej części gry i zapewnić emocjonującą kontynuację przygód Joela i Ellie. Premiera 2. sezonu planowana jest na 2025 rok.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Miliard dolarów na szali: dramatyczna walka w tle japońskiego Oppenheimera
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły