News

Czy Chris Evans powróci jako Kapitan Ameryka w MCU? Musisz to zobaczyć!

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak29.04.20244 min.
Czy Chris Evans powróci jako Kapitan Ameryka w MCU? Musisz to zobaczyć!

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów Kapitana Ameryki z Chrisa Evansa! Według przecieków, aktor podobno zgodził się powrócić do tej kultowej roli w nadchodzącym filmie "Avengers: Secret Wars". Choć wciąż niewiele wiadomo na temat tej sensacyjnej informacji, nie możemy się doczekać, by zobaczyć jedną z naszych ulubionych postaci MCU ponownie w akcji.

Aktor Chris Evans może powrócić jako Kapitan Ameryka w MCU

Uwaga, fani Kapitana Ameryki! Najnowsze doniesienia sugerują, że legendarny Chris Evans może powrócić do tej ikonicznej roli w przyszłych projektach Marvel Cinematic Universe (MCU). Tak, przeczytałeś dobrze – jest szansa, że zobaczymy go ponownie w znanym i ukochanym czerwono-biało-niebieskim stroju.

Choć na ten moment są to jedynie plotki, fakt, że takie informacje w ogóle wypłynęły na światło dzienne, z pewnością rozpalił nadzieje wszystkich miłośników tej kultowej postaci. Po jego poruszającym pożegnaniu z rolą w filmie "Avengers: Koniec gry" nikt nie spodziewał się, że Evans kiedykolwiek wróci do uniwersum Marvela. Jednak najwyraźniej nigdy nie mów nigdy!

Nawet jeśli powrót Evansa do roli Kapitana Ameryki na tym etapie brzmi nieprawdopodobnie, fani z pewnością skoczą z radości na samą myśl o ponownym ujrzeniu swojego ulubionego superbohatera w akcji. Los zdaje się mieć dla niego niesamowite plany, a my z niecierpliwością czekamy na rozwój tej historii.

 • Kapitan Ameryka to bez wątpienia jedna z najbardziej kultowych postaci Marvela
 • Chris Evans doskonale wcielił się w tę rolę, zdobywając uznanie i miłość fanów na całym świecie
 • Powrót aktora do MCU byłby prawdziwym prezentem dla wszystkich miłośników tej historii

Plotka o Evans'ie grającym złą wersję Kapitana w "Secret Wars"

Choć szczegóły są wciąż bardzo mgliste, jedna z plotek sugeruje, że gdyby Chris Evans rzeczywiście powrócił do MCU, mógłby zagrać... złą wersję Kapitana Ameryki! Według przecieków, aktor miałby wcielić się w tę mroczną inkarnację swojej postaci w nadchodzącym filmie "Avengers: Secret Wars".

Pomysł zobaczenia Evansa jako negatywnej odmiany jednego z najbardziej szlachetnych i uczciwych bohaterów Marvela z pewnością brzmi niezwykle intrygująco. Byłby to niewątpliwie zupełnie nowy rozdział w jego przygodach, który dałby aktorowi szansę na zaprezentowanie zupełnie innej strony tej kultowej postaci.

Oczywiście, na tym etapie nie wiadomo, czy ta plotka ma jakiekolwiek potwierdzenie w rzeczywistości. Jednak sama myśl o zobaczeniu Kapitana Ameryki po mrocznej stronie mocy z pewnością elektryzuje fanów i daje ogromny potencjał do stworzenia naprawdę porywającej historii.

Czytaj więcej: Wojownicze żółwie ninja - nowy serial animowany i spin-off filmu Zmutowany chaos

Ewentualny udział w filmie "Deadpool & Wolverine" jako Torch

Zdjęcie Czy Chris Evans powróci jako Kapitan Ameryka w MCU? Musisz to zobaczyć!

Jednak to nie koniec potencjalnych powrotów Chrisa Evansa do świata superprodukcji. Według innych doniesień, aktor ma również zagrać... Ludzką Pochodnię z filmów o "Fantastycznej Czwórce" w zapowiadanym widowisku "Deadpool & Wolverine".

Taka decyzja z pewnością zaskoczyłaby wszystkich, ale jednocześnie byłaby kolejnym dowodem na niezwykłą wszechstronność Evansa jako aktora. Pomimo jego silnego utożsamienia z rolą Kapitana Ameryki, bez wątpienia poradziłby sobie równie dobrze w zupełnie innej roli superbohaterskiej.

Warto jednak pamiętać, że w tym momencie są to wyłącznie plotki, a żadna oficjalna informacja nie została jeszcze potwierdzona. Niemniej sama możliwość zobaczenia Chrisa Evansa w kolejnych zupełnie różnych wcieleniach z pewnością elektryzuje fanów i daje ogromne pole do spekulacji.

 • Fani marvelowskich superprodukcji z niecierpliwością czekają na jakiekolwiek nowe wieści o przyszłych projektach
 • Plotki o powrotach i nowych rolach Chrisa Evansa tylko podsycają emocje i zainteresowanie
 • Aktor bez wątpienia ma ogromny potencjał, by zagrać wiele różnych superbohaterskich postaci

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Barbie, Ryan Gosling i America Ferrera reagują na brak nominacji dla Grety Gerwig i Margot Robbie
 2. Orville - czy nadchodzi 4. sezon? Seth MacFarlane rozwiewa wątpliwości
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Komedia Rodzina - Najlepsze Filmy Familijne Komedie
 5. Miliard dolarów na szali: dramatyczna walka w tle japońskiego Oppenheimera
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły