News

Czy Ethan Hawke dołączy do obsady Gwiezdnych Wojen? Aktor wyraża swoje marzenie

Autor Kornel Lis
Kornel Lis7 grudnia 20235 min
Czy Ethan Hawke dołączy do obsady Gwiezdnych Wojen? Aktor wyraża swoje marzenie

Ethan Hawke, popularny amerykański aktor znany m.in. z filmów "Before Sunrise" oraz "Boyhood", wyraził chęć wystąpienia w kultowej sadze Gwiezdne Wojny. W wywiadzie dla programu telewizyjnego aktor stwierdził, że gra w tej franczyzie byłaby spełnieniem jego marzeń. Hawke jest gotów zagrać dowolną rolę - od bohatera po złoczyńcę, deklarując nawet, że mógłby wcielić się w najlepszego przyjaciela Obi-Wana Kenobiego. Czy gwiazdor Hollywood znajdzie swoje miejsce w odległej galaktyce?

Kluczowe wnioski:
  • Ethan Hawke wyraził chęć zagrania w Gwiezdnych Wojnach
  • Aktor jest gotów wcielić się w dowolną postać - bohatera, złoczyńcę lub przyjaciela Obi-Wana
  • Marzy mu się walka na ekranie z użyciem miecza świetlnego
  • Fani Gwiezdnych Wojen entuzjastycznie przyjęli apel Hawke'a
  • Pozostaje pytanie, czy gwiazdor trafi do obsady sagi

Ethan Hawke pragnie roli w Gwiezdnych Wojnach

Popularny amerykański aktor Ethan Hawke niedawno wyznał, że chciałby zagrać w kultowej sadze filmowej Gwiezdne Wojny. W wywiadzie dla programu telewizyjnego TODAY gwiazdor stwierdził, iż występ w tej franczyzie byłby spełnieniem jego marzeń.

Hawke od lat jest fanem Gwiezdnych Wojen i nie ukrywa, że rola w tym uniwersum byłaby dla niego ogromnym wyróżnieniem. Jak stwierdził: "To byłoby niesamowite doświadczenie móc wejść do tego świata".

Gotowość wcielenia się w każdą postać

Aktor zadeklarował gotowość zagrania praktycznie każdej roli, niezależnie czy byłaby to postać pozytywna, czy negatywna. Jak stwierdził: "Mogę być bohaterem. Mogę być też złoczyńcą. Jestem otwarty na wszystko".

Hawke wyznał nawet, że jego marzeniem byłoby zagrać najlepszego przyjaciela Obi-Wana Kenobiego. "Mógłbym nawet wcielić się w kogoś takiego jak przyjaciel Obi-Wana. Dałbym z siebie wszystko" - powiedział aktor.

Marzy o walce na ekranie z mieczem świetlnym

Jedną z największych atrakcji aktora byłaby możliwość walki na ekranie z wykorzystaniem miecza świetlnego. "Marzę, żeby choć na chwilę znaleźć się w scenie walki z mieczem świetlnym. To byłoby niesamowite!" - wyznał Hawke.

Aktor już w przeszłości wielokrotnie udowodnił, że doskonale radzi sobie w scenach walki i kaskaderskich popisach. Jego umiejętności z pewnością mogłyby zostać wykorzystane w dynamcznych scenach Gwiezdnych Wojen.

Entuzjastyczne przyjęcie fanów

Fani Gwiezdnych Wojen bardzo entuzjastycznie zareagowali na słowa Ethana Hawke'a o chęci występu w tej sadze. W komentarzach pod wywiadem gwiazdora zaroiło się od pozytywnych opinii i wezwań do realizacji jego marzenia.

Wielu widzów uważa, że Hawke byłby doskonałym uzupełnieniem obsady i wniósłby do niej unikalny charakter. Fani sugerują różne możliwe role dla aktora, widząc go zarówno po stronie Rebelii, jak i Imperium.

Czytaj więcej: Netflix adaptuje bestsellerowy kryminał Remigiusza Mroza - Zobacz zapowiedź Forst

Czy gwiazdor trafi do odległej galaktyki?

Mimo entuzjastycznego przyjęcia jego apelu przez fanów, wciąż pozostaje otwartą kwestią, czy marzenie Ethana Hawke'a się spełni i aktor faktycznie trafi do uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Trzeba bowiem pamiętać, że obsada kolejnych produkcji z tej franczyzy jest trzymana w ścisłej tajemnicy. Hawke na razie może więc jedynie cierpliwie czekać i mieć nadzieję, że któryś z reżyserów "Wojen" w końcu zaprosi go do swojego projektu.

"Chciałbym choć na chwilę poczuć moc Jedi!"

- zapewnił Hawke, potwierdzając, jak bardzo zależy mu na spełnieniu marzenia o locie do odległej galaktyki.

Podsumowanie

Czy Ethan Hawke dołączy do obsady Gwiezdnych Wojen? Aktor wyraża swoje marzenie

Podsumowując, popularny hollywoodzki aktor Ethan Hawke wyraził publicznie ogromną chęć występu w kultowej sadze filmowej Gwiezdne Wojny. Gwiazdor jest gotów zagrać w zasadzie każdą rolę w tym uniwersum, a fani bardzo entuzjastycznie przyjęli jego apel.

Czy marzenie Ethana Hawke'a się spełni i aktor faktycznie trafi do gwiezdnej franczyzy? Tego dowiemy się zapewne w najbliższej przyszłości. Jedno jest pewne - sam Hawke z pewnością zrobi wszystko, by wcielić się w postać z odległej galaktyki.

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem kwestię marzenia popularnego aktora Ethana Hawke o występie w kultowej sadze Gwiezdne Wojny. Przybliżyłem czytelnikom jego publiczne wyznanie o pragnieniu zagrania w tej franczyzie i gotowości wcielenia się praktycznie w każdą postać - zarówno po stronie dobra jak i zła.

Opisałem entuzjastyczną reakcję fanów Gwiezdnych Wojen na słowa Hawke'a i ich pozytywne opinie na temat potencjalnej roli aktora w tym uniwersum. Fani widzieliby go zarówno jako bohatera, jak i złoczyńcę.

Przytoczyłem również marzenie Ethana o walce na ekranie z wykorzystaniem miecza świetlnego. Jak zapewnił, nawet krótka scena walki Jedi dałaby mu ogromną satysfakcję i pozwoliła spełnić część jego marzeń o Gwiezdnych Wojnach.

Na koniec wskazałem, że mimo entuzjazmu ze strony fanów, wciąż nie wiadomo, czy Hawke faktycznie zagra w tej sadze. Obsady kolejnych filmów trzymane są bowiem w tajemnicy. Aktor może więc na razie jedynie czekać z nadzieją na zaproszenie do gwiezdnej sagi.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Nominacje dla filmu Oppenheimer na Oscary.
  2. Nowy singiel promujący film Powstaniec 1863 - Najpierw Sanah, teraz Fabijański!
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Dariusz Siatkowski Życie Prywatne: Czy Dariusz Siatkowski Miał Żonę i Dzieci
  5. Najlepsze amerykańskie filmy i seriale, które musisz obejrzeć
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły