News

Czy Jon Hamm dołączy do Marvela? Aktor zainteresowany rolą w X-Men i Fantastycznej Czwórce

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska25.05.20246 min.
Czy Jon Hamm dołączy do Marvela? Aktor zainteresowany rolą w X-Men i Fantastycznej Czwórce

Czy Jon Hamm dołączy do Marvela? Znany przede wszystkim z kultowego serialu Mad Men, Jon Hamm od jakiegoś czasu jest łączony z rolą w nadchodzących produkcjach osadzonych w świecie X-Men i Fantastycznej Czwórki należących do Marvel Studios. Pogłoski o jego zaangażowaniu podsycają ostatnio doniesienia z portali branżowych, a sam aktor nie ukrywa entuzjazmu na myśl o pracy przy tej franczyzie.

Kluczowe wnioski:
 • Jon Hamm może wkrótce dołączyć do obsady nowych filmów Marvela bazujących na X-Men i Fantastycznej Czwórce.
 • Jego potencjalna rola to najprawdopodobniej jeden z mutantów należących do X-Men.
 • Fani od dawna typują go jako idealnego kandydata do zagrania postaci z tych komiksów.
 • Hamm wielokrotnie deklarował zainteresowanie superbohaterskimi produkcjami Marvela.
 • Decyzja o angażu aktora jeszcze nie została oficjalnie potwierdzona.

Jon Hamm związany z rolą w Marvelowskim X-Men i Fantastycznej Czwórce

Ostatnio w branżowych mediach pojawiają się doniesienia, że Jon Hamm, gwiazdor serialu "Mad Men", może dołączyć do obsady nadchodzących produkcji Marvel Studios związanych z X-Men i Fantastyczną Czwórką. Te informacje wzbudziły ogromne zainteresowanie fanów, którzy od dawna typowali Hamm'a do roli jednego z mutantów.

Co ciekawe, sam aktor wielokrotnie okazywał entuzjazm na myśl o zagraniu w tego typu superbohaterskim widowisku. W licznych wywiadach nie ukrywał, że z chęcią wystąpiłby w filmie ze stajni Marvela. Jego charyzma, wszechstronność aktorska i przystojny wygląd doskonale wpisują się w wyobrażenia o bohaterach komiksowych uniwersum.

Choć na razie żadna oficjalna decyzja castingowa nie została ogłoszona, to fani już zacierają ręce na myśl o możliwych rolach dla Hamm'a. Niektórzy typują go jako Wolverine'a lub Cyklopa z X-Men. Inni widzą go w roli Pana Fantastycznego lub innego członka Fantastycznej Czwórki.

Niezależnie od tego, jaka ostatecznie będzie to postać, angaż aktora o tak dużym rozgłosie z pewnością przysporzyłby kolejnym projektom ze świata X-Men i Fantastycznej Czwórki wiele splendoru i uwagi ze strony szerokiej publiczności. Hamm miałby przy tym szansę zmierzyć się z zupełnie nowym wyzwaniem aktorskim.

Sukces Mad Men przyczyną do wyboru w roli mutanta Marvela

Trudno się dziwić, że nazwisko Jona Hamm'a pada w kontekście obsadzenia nowych produkcji Marvela inspirowanych X-Men i Fantastyczną Czwórką. Aktor ten zapisał się w historii współczesnej telewizji dzięki roli Dona Drapera w serialu "Mad Men", za którą otrzymał liczne nagrody i nominacje.

Przez siedem sezonów widzowie śledzili losy Hamm'a wcielającego się w postać przystojnego, ale i pełnego wad reklamowego geniusza z Manhattanu. Kreacja ta na dobre ugruntowała sławę aktora, czyniąc go jedną z największych gwiazd małego ekranu.

Niewątpliwie ogromna popularność, jaką zyskał dzięki serialowi "Mad Men", stoi za jego potencjalnym angażem do uniwersum X-Men i Fantastycznej Czwórki. Producenci z pewnością dostrzegli w nim zarówno nieprzeciętny talent, jak i zdolność przyciągania przed ekrany rzesz fanów.

 • Rola Dona Drapera przyniosła Hamm'owi sławę na całym świecie.
 • Aktor wielokrotnie nagradzany za tę kreację, m.in. Złotym Globem.
 • Fani "Mad Men" z pewnością chętnie zobaczą go w superbohaterskim wydaniu.
 • Jego angaż zwiększyłby zainteresowanie nowymi filmami ze świata X-Men.

Dzięki sukcesowi "Mad Men" Hamm zyskał opinię jednego z najlepszych i najpopularniejszych aktorów współczesności. Nic dziwnego, że jego nazwisko łączone jest z tak istotnym projektem jak reanimacja marvelowskiej franczyzy o mutantach.

Czytaj więcej: Aktorzy z serialu One Piece oraz anime razem na scenie w jednej scenie dramatycznej

Czy superbohaterskie uniwersum Marvela znajdzie wkrótce nową gwiazdę?

Informacje o możliwym dołączeniu Jona Hamm'a do obsady nadchodzących marvelowskich produkcji na nowo rozbudziły spekulacje dotyczące przyszłości tych widowisk. Jednym z kluczowych pytań, jakie się pojawiają, jest to, czy aktor ten rzeczywiście wejdzie do Kinowego Uniwersum Marvela (MCU).

Przypomnijmy, że w wyniku fuzji Disney'a z 20th Century Fox, prawa do takich marek jak X-Men i Fantastyczna Czwórka powróciły pod skrzydła Marvel Studios. Teraz Kevin Feige i jego ekipa planują stopniowo wprowadzać tych superbohaterów do rozbudowywanego przez lata MCU.

Jeśli doniesienia o angażu Hamm'a się potwierdzą, byłby on jedną z pierwszych wielkich gwiazd, które dołączą do tego uniwersum w ramach nowej fazy jego rozwoju po wydarzeniach z filmu "Avengers: Koniec gry". Rola mutanta może więc stanowić dla aktora prawdziwy trampolinę do jeszcze większej sławy.

A przy okazji wzbogaciłaby kolejne filmy ze świata X-Men i Fantastycznej Czwórki o prawdziwie charyzmatycznego bohatera. Uczestnictwo Hamm'a mogłoby okazać się strzałem w dziesiątkę, który przyciągnąłby przed ekrany rzesze jego fanów. Wielkim atutem aktora jest także umiejętność równie wiarygodnego kreowania postaci zarówno heroicznych, jak i bardziej mrocznych.

Jon Hamm jako X-Men w MCU?

Powszechnie spekuluje się, że ewentualna rola Hamm'a związana byłaby raczej z X-Men niż Fantastyczną Czwórką. Nasuwa się pytanie - jakiego mutanta mógłby zagrać? Fani od dawna typują go m.in. na Wolverine'a, Cyklopa, Gambita czy nawet samego Profesora X. Niewykluczone jednak, że zostałby obsadzony jako zupełnie nowy, stworzony na potrzeby MCU bohater.

 • Hamm mógłby zagrać kultowego Wolverine'a lub Cyklopa.
 • Jedna z opcji to kreacja całkiem nowej postaci.
 • Obsadzenie go jako Profesora X również byłoby możliwe.
 • Nie można wykluczyć, że zobaczymy go jako Gambita.

Wszystko zależy od wizji twórców i ich planów dotyczących rebootów czy kontynuacji przygód mutantów w MCU. Kluczową kwestią byłaby jednak umiejętność Hamm'a do wcielenia się w wybraną rolę i zjednania sobie fanów. Z pewnością udana super produkcja mogłaby zapisać się jako jedno z największych osiągnięć w karierze tego utalentowanego aktora.

Podsumowanie

Zdjęcie Czy Jon Hamm dołączy do Marvela? Aktor zainteresowany rolą w X-Men i Fantastycznej Czwórce

W ostatnich tygodniach pojawiło się wiele spekulacji na temat możliwego zaangażowania Jona Hamm'a do nadchodzących produkcji Marvela osadzonych w uniwersum X-Men i Fantastycznej Czwórki. Kariera tego popularnego aktora nabrałaby z pewnością dodatkowego rozmachu, gdyby trafił do obsady jednego z tych widowisk.

Ewentualny angaż Hamm'a byłby nie tylko dużym sukcesem samego aktora, ale także oznaką zbliżającej się pełnej integracji mutantów z istniejącym już Kinowym Uniwersum Marvela. To z kolei mogłoby przyciągnąć przed ekrany jeszcze więcej fanów i sprawić, że kolejne filmy ze świata X-Men cieszyłyby się ogromną popularnością.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-outline
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

 1. Premiera mocnego kryminału Piotra Kościelnego: Nielat
 2. Scarlet Witch - główna przeciwniczka Marvel Zombies.
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Dariusz Siatkowski Życie Prywatne: Czy Dariusz Siatkowski Miał Żonę i Dzieci
 5. Najlepsze amerykańskie filmy i seriale, które musisz obejrzeć
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły