News

Czy Jon Hamm dołączy do Marvela? Aktor zainteresowany rolą w X-Men i Fantastycznej Czwórce

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska25.11.20238 min.
Czy Jon Hamm dołączy do Marvela? Aktor zainteresowany rolą w X-Men i Fantastycznej Czwórce

Czy zobaczymy popularnego aktora Jona Hamma w jednym z filmów Marvela? W najnowszym wywiadzie gwiazdor serialu „Mad Men” wyraził zainteresowanie rolą w uniwersum X-Men lub Fantastycznej Czwórki. Hamm jest fanem komiksów od najmłodszych lat i uważa, że jest jeszcze wiele niezekranizowanych historii, które mogłyby trafić na duży ekran. Czy producenci wezmą pod uwagę jego kandydaturę?

Kluczowe wnioski:
 • Jon Hamm deklaruje, że chętnie zagrałby w filmie Marvela, jeśli dostałby taką propozycję.
 • Aktor widziałby się zwłaszcza w roli złoczyńcy, np. jako Doktor Doom z Fantastycznej Czwórki.
 • Hamm liczy, że scenarzyści MCU sięgną po jeszcze nieekranizowane historie z komiksów Marvela.
 • Gwiazdor serialu „Mad Men” jest wieloletnim fanem komiksów i czeka na szansę zagrania w tym uniwersum.
 • Póki co aktor gra w 5. sezonie serialu „Fargo”, ale ma nadzieję, że w przyszłości dostanie propozycję od Marvela.

Jon Hamm chętny zagrać w uniwersum Marvela

Popularny aktor Jon Hamm, znany przede wszystkim z roli Dona Drapera w serialu „Mad Men”, wyraził ostatnio chęć dołączenia do obsady któregoś z filmów Marvela. W rozmowie ze ScreenRantem przyznał, że od najmłodszych lat jest fanem komiksów i bardzo chciałby wcielić się w jakąś postać z uniwersum X-Men lub Fantastycznej Czwórki.

Hamm zaznaczył, że zdaje sobie sprawę, iż o tym, kto dostanie angaż w produkcjach MCU, decydują wpływowi ludzie z branży filmowej. Jednak mimo to liczy, że scenarzyści wezmą go pod uwagę i zaoferują mu jakąś ciekawą rolę. „Jest jeszcze szereg historii ze świata X-Men, które czekają, by je opowiedziano. Podobnie jest z Fantastyczną Czwórką” – stwierdził aktor.

Którą postać mógłby zagrać Jon Hamm?

Gwiazdor „Mad Men” jest przekonany, że jest jeszcze mnóstwo świetnych, niezekranizowanych opowieści z komiksów Marvela. Dopytywany o to, w jakiej konkretnie roli widziałby siebie, wskazał postać Doktora Dooma z Fantastycznej Czwórki. „Mam nadzieję, że dostanę szansę. Kto wie?” – podsumował Hamm.

Rzeczywiście, Doom to jeden z najciekawszych złoczyńców w uniwersum Marvela, którego historia nie została jeszcze porządnie pokazana na ekranie. Hamm z pewnością świetnie nadawałby się do tej roli – ma charyzmę i potrafi grać mroczne postacie. Czy producenci MCU wezmą pod uwagę jego kandydaturę?

Aktor widziałby się w roli złoczyńcy w X-Menach

Oprócz Fantastycznej Czwórki aktor wymienił również filmowe uniwersum X-Men jako interesującą go serię. Zasugerował, że chętnie wcieliłby się tam w jakiegoś charakterystycznego złoczyńcę. „Myślę, że jest tam mnóstwo nieopowiedzianych historii i ciekawych postaci” – powiedział Hamm.

I faktycznie, seria o mutantach ma w swojej obszernej mitologii wielu ikonicznych przeciwników, którzy do tej pory nie pojawili się w filmach. Należą do nich m.in. Apocalypse, Mister Sinister, Onslaught czy Shadow King. Każda z tych postaci mogłaby okazać się świetną kreacją aktorską dla Hamma.

Nowe projekty Marvela z udziałem aktora?

Ostatnio pojawiły się plotki, że Marvel planuje stworzyć nowe filmy o X-Menach osadzone w alternatywnych realiach. Być może któraś z produkcji skupi się właśnie na jakimś słynnym złoczyńcy z tego uniwersum? W takim wypadku Jon Hamm byłby z pewnością jednym z głównych kandydatów.

Seria filmowa Potencjalna rola
Fantastyczna Czwórka Doktor Doom
X-Men Apocalypse, Mister Sinister, Onslaught

Czytaj więcej: Fani załamani! Netflix kasuje popularny serial "Co poszło nie tak?" - 2022 aktualności

Hamm wymienia niezekranizowane historie Marvela

Jon Hamm w rozmowie ze ScreenRantem podkreślił, że jest fanem komiksów Marvela od najmłodszych lat. Z tego powodu dobrze zna wiele ciekawych historii, które jak dotąd nie trafiły na kinowy ekran. „Myślę, że jest szereg opowieści, które znam, a których wciąż jeszcze nie opowiedziano” – powiedział aktor.

Gwiazdor serialu „Mad Men” ma rację – uniwersum Marvela jest tak ogromne, że nawet po kilkunastu latach produkowania hitowych filmów wciąż pozostało w nim sporo nieeksploatowanego potencjału. Przykładem może być wspomniana przez Hamma Fantastyczna Czwórka i jej antagonista Doktor Doom, który dotąd nie dostał w produkcjach MCU wiarygodnej i ciekawej historii pochodzenia.

„Wciąż jest szereg historii ze świata X-Men, które czekają, by je opowiedziano. Podobnie jest z Fantastyczną Czwórką. Na przykład postać Doktora Dooma”

Jeśli scenarzyści Marvela sięgnęliby po te nieekranizowane dotąd wątki, Jon Hamm z pewnością miałby okazję wcielić się w interesującą rolę i wnieść coś nowego do tego filmowego wszechświata.

Gwiazdor liczy na angaż w produkcjach MCU

Czy Jon Hamm dołączy do Marvela? Aktor zainteresowany rolą w X-Men i Fantastycznej Czwórce

Aktor nie ukrywa, że bardzo liczy na to, iż w przyszłości otrzyma propozycję zagrania w którymś z filmów Marvel Cinematic Universe. „Mam nadzieję, że - jakiekolwiek są ich plany - uwzględnią w nich mnie” – powiedział Jon Hamm w rozmowie ze ScreenRantem.

Hamm zaznaczył przy tym, że zdaje sobie sprawę z tego, iż o obsadzie decydują wpływowi producenci i reżyserzy. Dodał jednak, że gdyby nie otrzymał propozycji od Marvela, to nie miałby o to żalu, ponieważ wie, jak wielu utalentowanych aktorów stoi obecnie w kolejce, aby dostać angaż w MCU.

 • Jon Hamm jest fanem Marvela od dzieciństwa i bardzo chciałby zagrać w jednym z filmów tego uniwersum.
 • Liczy przede wszystkim na wcielenie się w jakąś ciekawą, charakterystyczną postać złoczyńcy.
 • Najbardziej interesują go niepokazane dotąd na ekranie historie z komiksów, np. pochodzenie Doktora Dooma.

Czy aktorowi uda się zrealizować marzenie o występie w produkcji MCU? Przekonamy się prawdopodobnie w najbliższych latach, kiedy Marvel będzie ogłaszał obsady kolejnych filmów osadzonych w swoim kinowym uniwersum.

Jon Hamm fanem komiksów od najmłodszych lat

Jon Hamm w wywiadzie podkreślił, że jest miłośnikiem komiksów Marvela praktycznie od zawsze. „Byłem fanem Marvela i komiksów, odkąd miałem kilka lat” – wyznał aktor. To sprawia, że doskonale zna i rozumie to uniwersum – jego bohaterów, złoczyńców i skomplikowane relacje między nimi.

Miłość Hamma do komiksów z pewnością pomogłaby mu wcielić się w interesującą i wiarygodną postać w jednym z filmów MCU. Gwiazdor „Mad Men” na pewno dobrze odnajdzie się w tym fantastycznym świecie, który kocha od dziecka. Widać też, że ma świetne poczucie humoru i dystans do siebie, co przydałoby mu się w produkcji osadzonej w uniwersum Marvela.

Miejmy nadzieję, że scenarzyści docenią zamiłowanie aktora do komiksów i zaproponują mu jakąś ciekawą rolę. Jon Hamm z całą pewnością wniósłby do MCU sporą dawkę charyzmy i energii.

Aktor gotów wcielić się w postać Doktora Dooma

Jon Hamm jako jedną z postaci, w które chętnie by się wcielił w filmach Marvela, wskazał Doktora Dooma z Fantastycznej Czwórki. Jak stwierdził, jest to ciekawy i bardzo filmowy złoczyńca, którego historia nie została jednak do tej pory dobrze przedstawiona kinowej publiczności.

I faktycznie, Doom to jedna z najbardziej kultowych i złożonych postaci w uniwersum Marvela. Jest władcą wyimaginowanego państwa Latveria, geniuszem naukowym, ale także bezwzględnym tyranem, pragnącym podbić świat. Jego zmagania z Fantastyczną Czwórką należą do najciekawszych wątków w komiksach o grupie superbohaterów.

Hamm z pewnością świetnie sprawdziłby się w tej roli – ma charyzmę, talent aktorski i predyspozycje, by oddać złożoność postaci Doktora Dooma. Czy doczekamy się w końcu ekranizacji tej niezwykle interesującej historii?

Podsumowanie

W najnowszym wywiadzie popularny aktor Jon Hamm wyraził ogromną chęć zagrania w jednym z filmów Marvela. Jak przyznał, jest wielkim fanem komiksów o superbohaterach praktycznie od dziecka i bardzo chciałby wcielić się w jakąś charakterystyczną postać złoczyńcy, np. Doktora Dooma z Fantastycznej Czwórki.

Hamm zauważył trafnie, że w uniwersum Marvela wciąż jest mnóstwo nieopowiedzianych historii i interesujących bohaterów czekających na ekranizację. Dlatego liczy na to, że producenci MCU wezmą pod uwagę jego kandydaturę i powierzą mu jakąś intrygującą rolę. Aktor ma ku temu zarówno predyspozycje, jak i ogromną motywację.

Trzymamy kciuki za to, aby marzenie Hamma się spełniło i mogliśmy zobaczyć tego utalentowanego artystę w jednej z nadchodzących produkcji osadzonych w świecie Marvela. Z całą pewnością wniósłby tam sporą dawkę charyzmy i pazura. Czy doczekamy się ekranizacji historii Doktora Dooma z udziałem tego aktora?

Jon Hamm udowodnił już niejednokrotnie, że świetnie sprawdza się w mrocznych, złożonych rolach. Dlatego obsadzenie go w roli Dooma lub innego charakterystycznego złoczyńcy z komiksów byłoby strzałem w dziesiątkę. Trzymamy kciuki za aktora i liczymy, że spełni swoje marzenie o występie w MCU!

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

 1. Wiemy kto wyreżyseruje remake Na rauszu
 2. Nowa data premiery Godzilla i Kong: Nowe imperium, Mickey 17 wypada z kalendarza
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
 5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły