News

Czy młodzi superbohaterowie dołączą do Siódemki w The Boys? Odpowiedź Showrunnera może Cię zaskoczyć

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska04.12.20235 min.
Czy młodzi superbohaterowie dołączą do Siódemki w The Boys? Odpowiedź Showrunnera może Cię zaskoczyć

Czy młodzi superbohaterowie dołączą do Siódemki w The Boys? To pytanie zadaje sobie wielu fanów popularnego serialu Amazon Prime po obejrzeniu finałowego odcinka pierwszego sezonu jego spin-offu zatytułowanego Pokolenie V.

Kluczowe wnioski:
 • W finałowym odcinku Pokolenia V pojawili się bohaterowie znani z The Boys, co potwierdza ścisłe powiązanie obu seriali.
 • Showrunnerka Michele Fazekas porównuje ewentualne dołączenie młodych superbohaterów do Siódemki do "marchewki", która z czasem zaczyna gnić.
 • Decyzja o przejściu do flagowej ekipy Voughtu jest dla bohaterów Pokolenia V kusząca, ale też ogranicza ich wybór.
 • Przyszłość spin-offu jest nierozerwalnie związana z wydarzeniami rozgrywającymi się w serialu The Boys.
 • Fani z niecierpliwością wyczekują kolejnego sezonu The Boys i dowiedzą się w nim, czy studenci trafią do Siódemki.

Młodzi superbohaterowie na celowniku Siódemki

Spin-off popularnego serialu „The Boys” zatytułowany „Pokolenie V” opowiada o grupie młodych superbohaterów uczących się w Uniwersytecie Godolkina prowadzonym przez koncern Vought. Studenci obdarzeni niezwykłymi mocami rywalizują między sobą, mając nadzieję na dołączenie do elitarnej Siódemki - flagowego zespołu superbohaterów Voughtu.

W finałowym odcinku pierwszego sezonu „Pokolenia V” pojawiają się znani z „The Boys” Homelander oraz Billy Butcher. Sugeruje to ścisłe powiązanie fabuły obu seriali. Butcher przybywa do uniwersytetu, dowiadując się, że prowadzono tam badania nad wirusem osłabiającym superbohaterów.

Perspektywa dołączenia do Siódemki

Opublikowany niedawno zwiastun 4. sezonu „The Boys” sprawił, że fani zastanawiają się, czy któryś ze studentów z „Pokolenia V” - Marie, Jordan, Andre lub inny - dołączy do Siódemki. Zdaniem showrunnerki spin-offu Michele Fazekas ewentualny awans młodych superbohaterów do elitarnego zespołu Voughtu byłby dla nich kuszący, ale też ograniczałby ich wybór.

Fazekas porównuje to do „marchewki”, która z czasem zaczyna gnić - im dłużej na nią czekają, tym bardziej kusi, ale równocześnie traci na atrakcyjności. Wraz ze zmniejszaniem opcji przed młodymi bohaterami wizja dołączenia do Siódemki może wydawać się coraz lepsza. Jednak showrunnerka zaznacza, że trzeba tu zachować umiar, aby widzowie nie poczuli się oszukani.

Przyszłość spin-offu nierozerwalnie związana z „The Boys”

Zwiastun 4. sezonu „The Boys” zapowiada powrót takich postaci jak Butcher, Homelander, Hughie czy Starlight. Do obsady dołączają nowe superbohaterki - Sister Sage oraz Firecracker. Pojawią się też matka Hughiego oraz tajemnicza postać grane przez Jeffrey Deana Morgana.

Fani „The Boys” z niecierpliwością wyczekują nowych odcinków, spodziewając się wielu niespodzianek. Jedną z nich może być przejście któregoś ze studentów uniwersytetu Godolkina do słynnej Siódemki. Choć na razie pozostaje to w sferze domysłów, wyraźnie widać, że losy bohaterów z „Pokolenia V” są ściśle związane z flagową produkcją Amazon Prime.

„To zawsze będzie marchewka. Zaczyna gnić, ale i tak ją wezmą, bo innych opcji już nie mają” - podsumowuje Michele Fazekas.

Czytaj więcej: August Diehl gra w biografii geja deportowanego do obozu koncentracyjnego, reżyseria Polaka

Kto ma największe szanse dołączyć do Siódemki?

Analizując dotychczasową fabułę „Pokolenia V”, można wskazać kilku potencjalnych kandydatów do Siódemki. Największe szanse wydają się mieć:

 • Marie - silna, zdecydowana i charyzmatyczna przywódczyni młodych superbohaterów.
 • Andre - niezwykle potężny, lecz trudny we współpracy ze względu na brak panowania nad emocjami.
 • Jordan - genialny strateg o nieograniczonym potencjale, aczkolwiek niestabilny psychicznie.
Postać Atuty Wady
Marie Charyzma, przywództwo Młody wiek, niedoświadczenie
Andre Ogromna siła Wybuchowość
Jordan Inteligencja, strategia Niestabilność

Trudno jednoznacznie stwierdzić, kto ostatecznie trafi do ścisłej czołówki superbohaterów Voughtu. Być może dotyczy to więcej niż jednej postaci lub zupełnie kogoś innego. Przekonamy się, oglądając kolejne sezony obu emocjonujących seriali osadzonych w uniwersum „The Boys”.

Podsumowanie

Czy młodzi superbohaterowie dołączą do Siódemki w The Boys? Odpowiedź Showrunnera może Cię zaskoczyć

W moim artykule przybliżyłem kulisy fabuły serialu „Pokolenie V” – spin-offu hitowej produkcji „The Boys”. Skupiłem się na perspektywie dołączenia młodych superbohaterów z uniwersytetu Godolkina do elitarnej Siódemki z „The Boys”. Poruszyłem wątek showrunnerki Michele Fazekas, która porównuje ewentualny awans studentów do „marchewki” – kuszącej, lecz nietrwałej nagrody.

Szczegółowo omówiłem postacie Marie, Andre i Jordana, analizując ich szanse na dołączenie do Siódemki. Zestawiłem również w tabeli ich najważniejsze atuty i wady. Podkreśliłem, że na obecnym etapie trudno przewidzieć, kto finalnie trafi do elitarnego zespołu Voughtu. Być może dotyczy to kilku bohaterów lub kogoś zupełnie innego.

W podsumowaniu zaznaczyłem, że zwiastun 4. sezonu „The Boys” oraz wypowiedź showrunnerki spin-offu jasno pokazują, iż fabuły obu seriali są ze sobą ściśle związane. Przyszłość „Pokolenia V” zależy od wydarzeń w produkcji flagowej, więc z niecierpliwością wyczekuję jej nowych odcinków.

Mam nadzieję, że artykuł pozwolił Ci lepiej zrozumieć fabułę i bohaterów obu ciekawych seriali osadzonych w uniwersum „The Boys”. Zachęcam do śledzenia losów młodych superbohaterów z Godolkin University oraz ich idolów z Siódemki w kolejnych sezonach tych emocjonujących produkcji.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

 1. Premiera mocnego kryminału Piotra Kościelnego: Nielat
 2. Scarlet Witch - główna przeciwniczka Marvel Zombies.
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Dariusz Siatkowski Życie Prywatne: Czy Dariusz Siatkowski Miał Żonę i Dzieci
 5. Najlepsze amerykańskie filmy i seriale, które musisz obejrzeć
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły