News

Czy pojawia się nowy spin-off The Boys? Dowiedz się kto może dołączyć do obsady!

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak29.11.20235 min.
Czy pojawia się nowy spin-off The Boys? Dowiedz się kto może dołączyć do obsady!

Ogłoszono prace nad nowym spin-offem hitu The Boys platformy Prime Video zatytułowanym The Boys: Mexico. Serial ma być hiszpańskojęzyczny i osadzony w Mexico City. Twórcą i autorem scenariusza jest Gareth Dunnet-Alcocer, scenarzysta filmu Blue Beetle. Gael Garcia Bernal oraz Diego Luna mają być producentami wykonawczymi i chcą w nim zagrać, choć nie będą to główne role.

Kluczowe wnioski:
 • Nowy spin-off The Boys będzie osadzony w Meksyku z hiszpańskojęzyczną obsadą.
 • Gael Garcia Bernal i Diego Luna zaangażują się w produkcję i być może zagrają epizodyczne role.
 • Twórcą scenariusza jest Gareth Dunnet-Alcocer, scenarzysta filmu Blue Beetle.
 • Zdjęcia mają być kręcone w Ameryce Łacińskiej, a budżet jest w trakcie ustalania.
 • Za produkcję odpowiada ten sam zespół, co przy pierwowzorze The Boys.

Ogłoszono prace nad The Boys: Mexico

Platforma Amazon Prime Video podjęła decyzję o rozpoczęciu prac nad nowym spin-offem popularnego serialu The Boys. Nowy serial otrzymał tytuł The Boys: Mexico i będzie osadzony w tym właśnie mieście.

Informację tę potwierdzili producenci wykonawczy pierwowzoru, czyli Eric Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg i Neil H. Moritz. Według doniesień, nowy serial ma być nakręcony w języku hiszpańskim z obsadą latynoską.

Twórca scenariusza

Autorem scenariusza spin-offu został Gareth Dunnet-Alcocer, znany dotąd jako scenarzysta filmu Blue Beetle dla wytwórni DC Films. Obecnie trwają poszukiwania osoby, która miałaby objąć funkcję współshowrunnera u boku Dunnet-Alcocera.

Sam autor scenariusza już pracuje nad fabułą serialu, aczkolwiek szczegóły dotyczące jej założeń nie zostały na razie podane do informacji publicznej.

Gael Garcia Bernal i Diego Luna jako producenci

Jak podaje Deadline, w The Boys: Mexico w roli producentów wykonawczych mają wziąć udział znani aktorzy meksykańscy Gael Garcia Bernal i Diego Luna. Według plotek, obaj wyrazili chęć nie tylko nadzorowania powstawania serialu, ale również wystąpienia w nim w epizodycznych rolach.

Szczegóły ich potencjalnego angażu nie są na razie znane. Można jednak przypuszczać, że gwiazdy takiego formatu przyciągną uwagę wielu widzów i zwiększą popularność spin-offu.

Lokalizacja zdjęć

Dotychczasowe informacje wskazują, że zdjęcia do The Boys: Mexico mają być realizowane w Ameryce Łacińskiej. Dokładne plany zdjęciowe są jednak w trakcie opracowywania.

Przed rozpoczęciem castingu i zdjęć, twórcy muszą dopiąć ostatnie szczegóły budżetu przeznaczonego na realizację serialu. Można się spodziewać, że prace ruszą pełną parą w 2024 roku.

Czytaj więcej: Sebastian Fabijański w spektaklu "Powstaniec 1863"

Fabuła osadzona w Mexico City

Według serwisu Variety, akcja spin-offu The Boys rozgrywać się będzie w Mexico City. To właśnie tam mają toczyć się główne wydarzenia serialu.

Brak jednak bliższych informacji na temat fabuły i bohaterów produkcji. Prawdopodobnie będzie ona osadzona w tym samym świecie co oryginalny serial The Boys, przedstawiając losy lokalnej społeczności superbohaterów.

Możliwe powiązania fabularne

Czy The Boys: Mexico będzie powiązany fabularnie z innymi produkcjami osadzonymi w tym samym uniwersum? Tego jeszcze nie wiemy. Niewykluczone jednak, że pojawią się cameo lub nawiązania do głównego serialu czy jego spin-offu Gen V.

Być może nowe przygody superbohaterów w Mexico City będą stanowiły szersze tło dla wydarzeń rozgrywających się w Stanach Zjednoczonych. Przekonamy się o tym zapewne po premierze serialu na Prime Video.

Ten sam zespół produkcyjny co przy The Boys

Czy pojawia się nowy spin-off The Boys? Dowiedz się kto może dołączyć do obsady!

Choć The Boys: Mexico ma być osobnym bytem fabularnym, to za jego produkcję odpowiadać będzie w większości ten sam zespół, co przy pierwowzorze.

Za powstanie spin-offu odpowiedzialni są Eric Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg i Neil Moritz - producenci oryginalnego serialu The Boys.

Dzięki temu twórcy The Boys: Mexico będą mieli dostęp do know-how i zasobów zespołu dobrze zaznajomionego z realiami serialowego uniwersum. To powinno zapewnić wysoką jakość produkcji.

Nowe możliwości rozwoju uniwersum

Poszerzenie uniwersum The Boys o osobny serial rozgrywający się w Meksyku to interesujący ruch ze strony twórców. Pozwoli im to na eksplorację nowych wątków i bohaterów, ukazanie supermoocy z innej perspektywy kulturowej.

Być może w przyszłości powstaną kolejne produkcje osadzone w tym samym świecie, ale koncentrujące się na lokalnych społecznościach w różnych rejonach globu.

Wcześniej powstały dwa inne spin-offy

The Boys: Mexico nie będzie pierwszym spin-offem mega hitu platformy Prime Video. Wcześniej swoją premierę miały już dwa inne seriale osadzone w tym samym uniwersum:

 • Gen V - opowieść o młodych superbohaterach trenujących w tajnym ośrodku,
 • Diabolical - animowany serial antologiczny w konwencji czarnej komedii.
Tytuł Gatunek Data premiery
Gen V Dramat superbohaterski 2022
Diabolical Animacja, czarna komedia 2022

Obie te produkcje spotkały się z pozytywnym odbiorem fanów, dlatego decyzja o kolejnym spin-offie nie powinna dziwić. Tym razem przeniesiemy się do Meksyku!

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Wiemy kto wyreżyseruje remake Na rauszu
 2. Nowa data premiery Godzilla i Kong: Nowe imperium, Mickey 17 wypada z kalendarza
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
 5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły