News

Czy scenariusz Superman: Legacy jest gotowy? James Gunn i obsada Batman: The Brave and The Bold

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak04.12.20234 min.
Czy scenariusz Superman: Legacy jest gotowy? James Gunn i obsada Batman: The Brave and The Bold

Scenariusz do wyczekiwanego filmu o Supermanie zatytułowanego "Superman: Legacy" jest już prawie gotowy, jak zdradził James Gunn.

Kluczowe wnioski:
  • Scenariusz jest ukończony w 99,9% i Gunn nanosi tylko drobne poprawki.
  • Data premiery filmu 11 lipca 2025 roku pozostaje bez zmian, mimo niedawnych strajków.
  • W tytułowej roli Supermana wystąpi David Corenswet, który specjalnie dla tej roli zbudował potężną muskulaturę.
  • Lexa Luthora zagra znany aktor Nicholas Hoult.
  • Gunn zdementował plotki na temat obsady aktorskiej do filmu "Batman: The Brave and the Bold".

Scenariusz do Superman: Legacy gotowy w 99,9%Superman: Legacy gotowy w 99,9%

Jak zdradził James Gunn, scenariusz do wyczekiwanego filmu o Supermanie zatytułowanego "Superman: Legacy" jest już praktycznie gotowy. Twórca odpowiadając na pytania fanów w serwisie Threads, potwierdził, że scenariusz jest skończony w 99,9%.

Gunn dodał, że zawsze nanosi jeszcze drobne poprawki, jednak generalnie scenariusz był gotowy na długo przed niedawnymi strajkami scenarzystów i aktorów w Hollywood.

Rola główna dla utytułowanego aktora

W tytułowego Supermana wcieli się David Corenswet, znany m.in. z serialu "House of Cards". Aktor specjalnie dla tej roli zbudował imponującą muskulaturę, by jak najwierniej oddać postać komiksowego bohatera.

Corenswet dołączył do obsady Superman: Legacy w zeszłym roku. Odtwórca roli Clarka Kenta/Supermana został wybrany spośród wielu kandydatów. Wcześniej pojawiały się spekulacje, że w tę ikoniczną postać wcieli się Michael B. Jordan lub Henry Cavill.

Data premiery Superman: Legacy bez zmianSuperman: Legacy bez zmian

Mimo niedawnych strajków w Hollywood, data premiery Supermana pozostaje niezmienna - 11 lipca 2025 roku. Wcześniej Gunn już potwierdził, że protesty scenarzystów i aktorów nie wpłyną na harmonogram prac nad filmem.

Superman: Legacy wejdzie więc do kin zgodnie z planem, na dwa lata przed kolejnym solowym filmem o Batmanie pt. The Brave and the Bold. Połączenie tych dwóch najpopularniejszych superbohaterów DC z pewnością przyciągnie do kin rzesze fanów.

Lex Luthor grane przez Nicholasa Houlta

Odtwórcą złowrogiego Lexa Luthora, nemezis Supermana, będzie Nicholas Hoult. Aktor znany z takich produkcji jak seria X-Men czy "Mad Max: Fury Road" idealnie pasuje do tej roli.

Lois Lane partnerkę Clarka Kenta zagra natomiast Rachel Brosnahan, laureatka nagrody Emmy. Z kolei postać znaną jako The Engineer, wcieli María Gabriela de Faría.

Obsada Superman: Legacy prezentuje się imponująco i z pewnością przyciągnie do kin rzesze widzów - zarówno fanów uniwersum DC, jak i szerszej publiki.

Czytaj więcej: Niezwyczajne spotkanie sił: Gary Oldman i Paolo Sorrentino w nowym filmie!

Gunn dementuje plotki ws. Batman: The Brave and the BoldBatman: The Brave and the Bold

James Gunn został również zapytany przez fanów o ewentualną obsadę aktorską do innego wyczekiwanego filmu DC - "Batman: The Brave and the Bold". Jednak twórca zdementował te doniesienia.

Potwierdził, że film jeszcze nie ma gotowego scenariusza, więc wszelkie spekulacje odnośnie obsady są nieprawdziwe. Batman: The Brave and the Bold trafi do kin dopiero w 2027 roku i opowie o Batmanie oraz jego synu Damianie, znanym jako Robin.

W produkcji pojawi się zatem dynamiczny duet ojca i syna walczących z przestępczością w Gotham City. Andy Muschietti, twórca horrorów "To" i "It: Chapter Two", zajmie się reżyserią filmu.

Tytuł filmu Superman: Legacy Batman: The Brave and the Bold
Data premiery 11 lipca 2025 2027
Główny bohater David Corenswet jako Superman/Clark Kent Batman oraz Robin (Damian Wayne)
Reżyser James Gunn Andy Muschietti

Podsumowanie

Czy scenariusz Superman: Legacy jest gotowy? James Gunn i obsada Batman: The Brave and The Bold

W powyższym artykule omówiłem najnowsze doniesienia na temat dwóch wyczekiwanych filmów uniwersum DC - „Superman: Legacy” oraz „Batman: The Brave and the Bold”. Przybliżyłem informacje ujawnione przez Jamesa Gunna na temat postępów prac nad tymi produkcjami.

Dowiedzieliśmy się, że scenariusz do filmu o Supermanie jest już praktycznie gotowy. Gunn wyjawił, iż nanosi jedynie drobne poprawki. Omówiłem też obsadę - w tytułowego bohatera wcieli się David Corenswet, a jego nemezis Lexa Luthora zagra Nicholas Hoult.

Przedstawiłem również potwierdzoną datę premiery Superman: Legacy, która mimo strajków w Hollywood nie uległa zmianie i nastąpi 11 lipca 2025 roku. Wspomniałem także o planowanym na 2027 rok filmie o Batmanie i Robinie.

Na koniec streściłem dementi Gunna dotyczące rzekomej obsady aktorskiej Batman: The Brave and the Bold. Twórca potwierdził bowiem, że produkcja nie ma jeszcze scenariusza, więc doniesienia są nieprawdziwe.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Wiemy kto wyreżyseruje remake Na rauszu
  2. Nowa data premiery Godzilla i Kong: Nowe imperium, Mickey 17 wypada z kalendarza
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
  5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły