News

Czy znasz datę, kiedy Rockstar pokazać może nowe GTA? Oto, co wiemy

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak01.12.20237 min.
Czy znasz datę, kiedy Rockstar pokazać może nowe GTA? Oto, co wiemy

Fani GTA z całego świata z niecierpliwością wyczekują premiery najnowszej odsłony kultowej serii od Rockstar Games.

Kluczowe wnioski:
 • Studio Rockstar podzieliło się datą, kiedy zobaczymy pierwszy trailer nowego GTA - będzie to już we wtorek o godzinie 15:00.
 • Opublikowana przez Rockstara grafika sugeruje, że akcja gry może powrócić do Vice City, kultowej lokacji znanej z poprzednich części serii.
 • Fani spekulują, czy nowe GTA zabierze nas do znanego wcześniej miasta, czy może Rockstar zaskoczy nas zupełnie nową lokalizacją.
 • Zapowiedziany na wtorek zwiastun z pewnością rozwieje wiele wątpliwości i będzie jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku dla fanów GTA.
 • O tym, co tak naprawdę szykuje dla nas Rockstar, przekonamy się już za kilka dni podczas prezentacji pierwszego trailera.

Rockstar ujawnia datę trailera GTA

Fani serii Grand Theft Auto z niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek informacji na temat nadchodzącej odsłony kultowej gry od studia Rockstar Games. I wreszcie się doczekali!

Rockstar podzielił się w mediach społecznościowych grafiką z konkretną datą, kiedy będziemy mogli zobaczyć pierwszy zwiastun nowego GTA. Premiera trailera odbędzie się już we wtorek, 5 grudnia o godzinie 15:00 polskiego czasu.

Fani nie kryją ekscytacji

Informacja o zbliżającym się pokazie wywołała prawdziwą burzę emocji wśród internetowej społeczności skupionej wokół marki GTA. Po miesiącach plotek i spekulacji fani wreszcie mają konkretny termin, kiedy będą mogli zobaczyć pierwszy materiał z nowej gry.

Jednocześnie grafika udostępniona przez Rockstar sugeruje powrót do kultowego Vice City. Miasto to, utrzymane w klimacie lat 80., było jedną z najbardziej lubianych lokacji w całym uniwersum Grand Theft Auto.

Fani czekają na nowe Grand Theft Auto

Nowy materiał z GTA jest bez wątpienia jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku w świecie gier. Wielu fanów od dawna domagało się od Rockstar informacji na temat kolejnej odsłony serii.

Poprzednia pełnoprawna gra z serii, GTA V, ukazała się przecież ponad 5 lat temu. Od tamtej pory doczekaliśmy się co prawda wielu usprawnień i rozszerzeń do trybu sieciowego GTA Online, ale nie powstała kompletnie nowa część.

Dla wielu fanów seria GTA jest nierozerwalnie związana z dorastaniem i okresem dojrzewania.

Nic więc dziwnego, że pierwszy materiał z kolejnej odsłony wywołuje takie emocje. Dla wielu fanów seria GTA jest nierozerwalnie związana z dorastaniem i okresem dojrzewania. To właśnie za sprawą tych gier poznawali oni mechanizmy rządzące światem dorosłych.

Czytaj więcej: Odkryj Top 15 filmów, które pokazują prawdziwą moc przyjaźni

Powrót do Vice City w najnowszej odsłonie?

Jak już wspomniano, grafika udostępniona przez Rockstar wyraźnie sugeruje powrót akcji gry do Vice City. To kultowe miasto, wzorowane na Miami z lat 80., pojawiło się po raz pierwszy w Grand Theft Auto: Vice City na pierwszego PlayStation.

Vice City przesiąknięte klimatem lat 80.

Neonowe reklamy, kultowe utwory z epoki i charakterystyczny klimat - tak w dwóch słowach można opisać Vice City. To miasto na stałe zapisało się w historii serii i zdobyło rzesze fanów. Powrót do tej ikonicznej lokalizacji z pewnością ucieszy wielu zwolenników cyklu GTA.

Jednocześnie pojawiają się spekulacje, że akcja gry może zostać osadzona w nowym, nieznanym wcześniej mieście. Być może Rockstar szykuje dla fanów zupełnie świeżą lokację? O tym przekonamy się już wkrótce.

Premiera zwiastuna już we wtorek

Czy znasz datę, kiedy Rockstar pokazać może nowe GTA? Oto, co wiemy

Jak podaje Rockstar, pierwszy trailer nowego GTA zostanie zaprezentowany już we wtorek 5 grudnia o godzinie 15:00. Materiał ten z pewnością rozwieje wiele wątpliwości i domysłów krążących wokół gry.

Data publikacji trailera GTA: 5 grudnia 2023 r.
Godzina: 15:00

Trailer z najpewniejszą pokaże fragmenty rozgrywki z nowej odsłony cyklu i pozwoli przyjrzeć się lokacjom, w których będzie toczyła się akcja. Być może ujawni także głównego bohatera gry lub przynajmniej nawiąże do fabuły produkcji.

Premiera pierwszego trailera to bez wątpienia początek nowego rozdziału w historii kultowej serii Grand Theft Auto. I z pewnością jeszcze nie raz usłyszymy o grze w nadchodzących miesiącach.

Rockstar potwierdza plotki o grze

O nowej odsłonie Grand Theft Auto mówi się od dłuższego czasu. W branży pojawiało się sporo plotek i spekulacji na temat gry, jednak Rockstar konsekwentnie milczało. Aż do teraz.

Publikacja konkretnej daty premiery zwiastuna jest de facto potwierdzeniem, że gra powstaje. Oznacza to także, że prace nad produkcją są już na zaawansowanym etapie skoro możliwe jest pokazanie materiałów wideo.

 • Rockstar milczało na temat nowego GTA od kilku lat
 • Ujawnienie daty trailera potwierdza plotki o trwających pracach

W branży mówi się, że tak długa cisza wokół marki Grand Theft Auto była związana z problemami produkcyjnymi gry i koniecznością zmiany pierwotnych planów. Być może teraz, po latach oczekiwania, w studiu Rockstar udało się uporać z napotkanymi trudnościami.

Cykl GTA cieszy się niesłabnącą popularnością

Bez względu na przyczyny tak długiego oczekiwania na nową odsłonę serii, fani nie mogą się już doczekać. Ogromna popularność i ciepłe przyjęcie odświeżonej wersji GTA V na konsole nowej generacji pokazuje, że cykl ten wciąż cieszy się ogromną popularnością.

Teraz oczy wszystkich graczy zwrócone są na Rockstar. Już we wtorek o godzinie 15:00 przekonamy się, co tak naprawdę szykuje dla nas studio.

Kiedy gameplay nowego Grand Theft Auto?

Trudno oczekiwać rozgrywki z gry tak wcześnie po prezentacji pierwszego trailera. Bardziej prawdopodobne jest stopniowe ujawnianie nowych informacji na jej temat w kolejnych miesiącach.

Możemy spodziewać się kolejnych zwiastunów prezentujących fabułę, postacie i elementy rozgrywki. Prawdopodobna jest także prezentacja nowego GTA podczas któregoś z dużych wydarzeń branżowych w przyszłym roku, jak chociażby targi E3 lub Gamescom.

Jedno jest pewne - po ujawnieniu daty pierwszego trailera, nowe informacje z gry powinny pojawiać się regularnie. Wkrótce powinniśmy mieć pełniejszy obraz tego, nad czym tak długo pracowali twórcy z Rockstar Games.

Podsumowanie

W powyższym artykule zebrałem najnowsze informacje na temat wyczekiwanej przez fanów kolejnej odsłony kultowej serii gier Grand Theft Auto od studia Rockstar Games. Przedstawiłem konkretną datę, kiedy zobaczymy pierwszy zwiastun nadchodzącej gry - będzie to już we wtorek 5 grudnia o godzinie 15:00. Pokazałem również, jak wielkie emocje budzi w środowisku graczy samo zapowiedź trailera po latach oczekiwania na nową pełnoprawną odsłonę GTA.

Następnie omówiłem spekulacje na temat możliwego powrotu akcji gry do kultowego Vice City, miasta utrzymanego w klimacie lat 80. Przybliżyłem ten klimat i wyjaśniłem, dlaczego powrót do tej lokacji tak ucieszyłby fanów. Jednocześnie istnieją przypuszczenia, że Rockstar może zaskoczyć graczy zupełnie nowym miastem.

Zaprezentowałem również najważniejsze informacje dotyczące materiału, który zobaczymy na zapowiedzianym na wtorek trailerze. Ujawnił on zapewne fragmenty rozgrywki oraz pokaże lokacje, w których toczyć się będzie akcja gry. Być może zdradzi także głównego bohatera lub fabułę.

Na koniec odniosłem się do plotek i spekulacji, które od dawna krążyły wokół nowego GTA. Ujawnienie przez Rockstar konkretnej daty trailera jest de facto potwierdzeniem tych pogłosek i sugeruje, że prace nad grą są już na zaawansowanym etapie. We wtorek ostatecznie rozwiejemy wątpliwości i zobaczymy, co tak naprawdę szykuje dla nas studio.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Nominacje dla filmu Oppenheimer na Oscary.
 2. Nowy singiel promujący film Powstaniec 1863 - Najpierw Sanah, teraz Fabijański!
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Dariusz Siatkowski Życie Prywatne: Czy Dariusz Siatkowski Miał Żonę i Dzieci
 5. Najlepsze amerykańskie filmy i seriale, które musisz obejrzeć
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły