News

Deadpool 3 - przerwany zwiastun, przeciek. Co się wydarzy?

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska21.02.20245 min.
Deadpool 3 - przerwany zwiastun, przeciek. Co się wydarzy?

Deadpool 3 to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów Marvela. W sieci pojawił się przeciek dotyczący zwiastuna produkcji, który miał zostać wyemitowany podczas Super Bowl. Niestety emisja została przerwana, ale i tak dowiedzieliśmy się kilku interesujących rzeczy. Otóż w filmie Deadpool porzucił życie superbohatera i teraz zajmuje się sprzedażą używanych samochodów. W pracy odwiedza go Wolverine, co prowadzi do zabawnej konfrontacji. Zwiastun pokazuje też innych mutantów.

Deadpool 3, zwiastun przerwany

W sieci pojawił się przeciek na temat zwiastuna filmu Deadpool 3, który miał zostać wyemitowany podczas Super Bowl. Niestety emisja została przerwana, ale i tak dowiedzieliśmy się kilku ciekawych rzeczy na temat fabuły produkcji z Ryanem Reynoldsem w roli głównej.

Co pokaże zwiastun Deadpoola 3?

Z doniesień wynika, że w filmie Deadpool porzucił życie superbohatera i teraz zajmuje się sprzedażą używanych samochodów. Pracuje więc w salonie samochodowym, gdzie nosi nawet perukę. W pracy odwiedza go Wolverine, licząc na skonfrontowanie się z dawnym kompanem.

Deadpool ma podobno zareagować śmiechem na widok Wolverine'a, wytykając mu m.in. fryzurę. Między postaciami dochodzi więc do zabawnej wymiany zdań, w której nie brakuje charakterystycznego dla Deadpoola humoru i wulgaryzmów.

Przeciek fabuły Deadpoola 3

W sieci pojawiły się również przecieki dotyczące samej fabuły filmu. Z doniesień wynika, że Deadpool boryka się z kryzysem wieku średniego i tęskni za dawnymi czasami, kiedy był jeszcze superbohaterem.

Spotkanie z Wolverine'em ma go skłonić do powrotu do akcji. W zwiastunie mają też pojawić się inni mutanci z uniwersum Marvela. Wygląda więc na to, że Deadpool 3 będzie ściśle osadzony w szerszej historii MCU.

Emisja zwiastuna przerwana

Niestety emisja zwiastunu Deadpoola 3 została niespodziewanie przerwana. Nie wiadomo dokładnie, co było tego przyczyną. Być może twórcy w ostatniej chwili zdecydowali się coś w nim zmienić lub z jakiegoś powodu premiera trailera została opóźniona.

Miejmy jednak nadzieję, że pełny zwiastun filmu niebawem trafi do sieci. Deadpool 3 zapowiada się naprawdę interesująco i z pewnością przyciągnie do kin rzesze fanów Marvela i zwariowanego superbohatera.

Czytaj więcej: Ewan mcgregor w nowym filmie od twórcow coś za mną chodzi i tajemnic silver lake

Wolverine kontra Deadpool

Wolverine i Deadpool to dwaj ikoniczni bohaterowie uniwersum Marvela. Obaj są silnymi, rezolutnymi postaciami o specyficznym poczuciu humoru. Różni ich jednak charakter - Wolverine bywa poważny i mroczny, podczas gdy Deadpool to wulgarny żartowniś bez hamulców.

W zwiastunie Deadpoola 3 dochodzi między nimi do bezpośredniej konfrontacji. Wygląda na to, że twórcy postanowili zestawić te diametralnie różne postacie, by stworzyć komiczny efekt. I trzeba przyznać, że to świetny zabieg.

Deadpool wyśmiewa Wolverine'a

Z opisu zwiastuna wynika, że w starciu tych postaci to właśnie Deadpool dominuje. Wyśmiewa on charakterystyczną fryzurę Wolverine'a, obrzuca go obraźliwymi komentarzami, nie przebierając w słowach.

Wolverine jest tu więc wyraźnie sprowadzony do roli ofiary kpin ze strony Deadpoola. Trudno powiedzieć na razie, czy taka konwencja zostanie utrzymana również w całym filmie, czy też w pewnym momencie nastąpi zwrot akcji. Niemniej zapowiada się niezwykle zabawnie.

Mutanci w zwiastunie Deadpoola 3

Deadpool 3 - przerwany zwiastun, przeciek. Co się wydarzy?

Oprócz Wolverine'a, w zwiastunie Deadpoola 3 mają pojawić się także inni mutanci znani z komiksów Marvela. Nie podano jednak dokładnie, o kogo chodzi. Być może będą to X-Meni, a może jeszcze inne postacie.

Połączenie Deadpoola z mutantami otwiera ogromne możliwości fabularne i z pewnością zaowocuje wieloma ciekawymi wydarzeniami.

Obecność innych mutantów sugeruje, że Deadpool 3 ma być ściśle osadzony w szerszym uniwersum MCU. Daje to twórcom mnóstwo możliwości, jeśli chodzi o fabułę i potencjalne cameo z innych produkcji Marvela. Czy tak się stanie? O tym przekonamy się wkrótce.

Deadpool sprzedaje używane auta

Jedną z najciekawszych informacji, jakie pojawiły się w przeciekach na temat zwiastuna Deadpoola 3, jest fakt, że tytułowy bohater porzucił życie superbohatera i teraz zajmuje się... sprzedażą używanych samochodów.

  • Nosi nawet perukę w pracy, aby lepiej wyglądać i budzić większe zaufanie klientów.
  • W pracy właśnie odwiedza go Wolverine, licząc na skonfrontowanie z dawny trudny przeciwnikiem.

To dość zaskakujący zwrot akcji, ale pasuje do humorystycznej konwencji przygód Deadpoola. Wygląda na to, że bohater popadł w rutynę i kryzys wieku średniego, tęskniąc za dawnymi czasami. Być może spotkanie z Wolverine'em skłoni go do powrotu do akcji? O tym zapewne przekonamy się w trakcie seansu Deadpoola 3.

Podsumowanie

W artykule omówiono kwestię przecieku dotyczącego zwiastuna filmu Deadpool 3 z Ryanem Reynoldsem. Przedstawiono informacje, które miały się znaleźć w zwiastunie pokazanym podczas Super Bowl. Dowiadujemy się m.in., że Deadpool porzuca w filmie życie superbohatera na rzecz sprzedaży używanych samochodów. W pracy odwiedza go Wolverine, co prowadzi do zabawnej konfrontacji. Przecieki sugerują również, że w filmie pojawią się inni mutanci z uniwersum Marvela.

Podsumowując - przeciek dotyczący zwiastuna Deadpoola 3 zdradza kilka interesujących smaczków fabularnych. Sugeruje on mocne osadzenie produkcji w szerszym uniwersum MCU. Niestety emisja trailera na Super Bowl została przerwana, ale miejmy nadzieję, że wkrótce go zobaczymy. Deadpool 3 rokuje bardzo dobrze.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Miliard dolarów na szali: dramatyczna walka w tle japońskiego Oppenheimera
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły