News

Diego Luna i Gael García Bernal tworzą nowy spin-off The Boys na platformie Amazon Prime Video

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska29.11.20235 min.
Diego Luna i Gael García Bernal tworzą nowy spin-off The Boys na platformie Amazon Prime Video

Popularny serial "The Boys" doczeka się kolejnego spin-offu osadzonego w Meksyku. Wśród twórców i producentów projektu znaleźli się Diego Luna i Gael García Bernal, którzy być może pojawią się także gościnnie przed kamerą.

Kluczowe wnioski:
  • Akcja nowego serialu rozgrywać ma się w Meksyku, a Luna i Bernal odpowiadają za jego produkcję.
  • Scenariusz pisze Gareth Dunnet Alcocer, autor "Blue Beetle" dla DC.
  • Luna i Bernal rozważają epizodyczne role aktorskie w produkcji.
  • Będzie to już trzeci spin-off kontrowersyjnego serialu "The Boys".
  • Pierwszy sezon "Gen V" spotkał się z pozytywnym odbiorem i doczekał prolongaty.

Nowy serial o superbohaterach z Meksyku w planach Amazon

Platforma Amazon Prime Video pracuje nad kolejnym serialem osadzonym w uniwersum kontrowersyjnego hitu "The Boys". Tym razem akcja nowej produkcji ma rozgrywać się w Meksyku, a wśród jej twórców znaleźli się Diego Luna i Gael García Bernal.

Informacje na temat fabuły nowego serialu są na razie skąpe. Wiadomo jedynie, że poruszać będzie motywy superbohaterów działających w meksykańskich realiach. Biorąc pod uwagę czarny humor i przewrotność oryginalnego serialu "The Boys", możemy spodziewać się kolejnej odsłony prześmiewczego spojrzenia na popularny motyw superbohaterów.

Czemu akurat Meksyk?

Wybór Meksyku na miejsce akcji spin-offu wydaje się nieprzypadkowy. Kraj ten ma bowiem bogate tradycje opowieści o superbohaterach, sięgające popularnych w Ameryce Łacińskiej komiksów o przygodach ikonicznego El Santo. Być może twórcy nowej odsłony uniwersum "The Boys" chcą nawiązać właśnie do tych korzeni i pokazać meksykańską specyfikę motywu superbohaterów.

Co więcej, angaż Diego Lundy i Gaela Garcíi Bernala jako producentów i być może aktorów spin-offu może stanowić magnes dla meksykańskiej widowni, zwiększając zainteresowanie serialem na rynku latynoamerykańskim.

Diego Luna i Gael García Bernal jako showrunnerzy i aktorzy spin-offu

Diego Luna i Gael García Bernal to dwaj znani meksykańscy aktorzy, którzy wzięli na siebie rolę producentów nowego spin-offu uniwersum "The Boys". Mają oni rozważać także występ przed kamerą, choć prawdopodobnie jedynie gościnny, w epizodycznych wątkach.

Obecność Luny i Bernala z pewnością dodaje projektowi rozpoznawalności i prestiżu. Obaj aktorzy mają na koncie role w hollywoodzkich produkcjach, takich jak "Narcos: Meksyk", "Diuna" czy "Mozart in the Jungle". Ich doświadczenie w pracy przy międzynarodowych hitach z całą pewnością przełoży się na jakość nowego serialu osadzonego w meksykańskich realiach.

Kim są Diego Luna i Gael García Bernal?

Diego Luna i Gael García Bernal to czołowi aktorzy meksykańskiego kina i telewizji. Mają na koncie role w Hollywood, ale także liczne produkcje hiszpańskojęzyczne kręcone w Meksyku i innych krajach Ameryki Łacińskiej.

Są bliskimi przyjaciółmi i wieloletnimi współpracownikami. W 2001 roku zagrali główne role w światowym hicie "Y Tu Mamá También", opowiadającym o dojrzewaniu dwóch meksykańskich nastolatków. Film przyniósł im rozgłos na arenie międzynarodowej i otworzył drogę do kariery w Hollywood.

Czytaj więcej: Netflix ignoruje sugestie Andrzeja Sapkowskiego, autora Wiedźmina - brak szacunku?

Scenarzysta Blue Beetle dołącza do ekipy spin-offu The BoysBlue Beetle dołącza do ekipy spin-offu The Boys

Jednym z kluczowym członków ekipy nowego serialu będzie scenarzysta Gareth Dunnet Alcocer, który został zaangażowany do napisania scenariusza produkcji. Alcocer ma w swoim dorobku scenariusz do komiksowego filmu "Blue Beetle" na podstawie serii komiksów DC o superbohaterze o tym samym przydomku.

Scenarzysta "Blue Beetle" z całą pewnością wniesie do spin-offu "The Boys" znajomość i zamiłowanie do konwencji opowieści o superbohaterach.

Co więcej, praca przy komiksowej produkcji z uniwersum DC zapewniła mu doświadczenie w tworzeniu historii związanych z postaciami posiadającymi nadprzyrodzone zdolności. Biorąc pod uwagę ironiczny stosunek "The Boys" do popularnego motywu superbohaterów, doświadczenie Alcosera może okazać się nieocenione.

Kolejny serial osadzony w uniwersum The Boys już trzecim spin-offem

Diego Luna i Gael García Bernal tworzą nowy spin-off The Boys na platformie Amazon Prime Video

Zapowiadany serial akcji osadzonej w Meksyku ma być kolejnym projektem osadzonym w świecie przedstawionym w "The Boys". W przygotowaniu znajdują się już dwa inne spin-offy głównej serii.

Pierwszym z nich jest animowana antologia "Diaboliczne, diabelskie i szatańskie przygody Chłopaków", która w komiczny i prześmiewczy sposób ukazuje mroczniejsze oblicze tytułowych Chłopaków i ich nieczyste metody walki z korumpującymi się superbohaterami.

Tytuł Kraj produkcji Data premiery
The Boys: Diabolical USA marzec 2022
Gen V USA listopad 2022

Drugim jest aktorski serial "Gen V", który rozgrywa się w tej samej rzeczywistości co "The Boys", jednak skupia się na nowej grupie młodych superbohaterów uczęszczających do specjalnego college'u dla osób z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Jego akcja dzieje się współcześnie do wydarzeń z "The Boys".

Sukces Gen V przyczynkiem do powstania nowego spin-offuGen V przyczynkiem do powstania nowego spin-offu

Decyzja o rozpoczęciu prac nad kolejnym serialem osadzonym w świecie "The Boys" związana jest z dużym sukcesem, jaki odniósł niedawno zadebiutowany spin-off zatytułowany "Gen V".

Serial "Gen V" zebrał pozytywne recenzje krytyków, a także cieszył się sporą popularnością wśród widzów platformy Prime Video. Nic więc dziwnego, że Amazon zdecydował się kontynuować rozbudowywanie uniwersum kontrowersyjnego hitu i zamówił kolejną odsłonę spin-offową tym razem osadzoną w Meksyku.

Jeśli nowy projekt spotka się z podobnie ciepłym przyjęciem, być może doczekamy się w przyszłości kolejnych produkcji osadzonych w tym samym świecie przedstawionym i rozwijających wątki z serialu "The Boys".

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Wiemy kto wyreżyseruje remake Na rauszu
  2. Nowa data premiery Godzilla i Kong: Nowe imperium, Mickey 17 wypada z kalendarza
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
  5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły