News

Ed Helms gotowy na nowe wyzwania w Kac Vegas 4

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska01.12.20235 min.
Ed Helms gotowy na nowe wyzwania w Kac Vegas 4

Ed Helms nie ukrywa, że chętnie wróciłby do roli Stu Price'a w kolejnej odsłonie cyklu "Kac Vegas". Aktor z entuzjazmem wypowiada się o potencjalnym powrocie do jednej ze swoich najważniejszych komediowych ról.

Kluczowe wnioski:
  • Ed Helms deklaruje, że natychmiast zgodziłby się zagrać w "Kac Vegas 4"
  • Aktor chwali współpracę z Bradleyem Cooperem i resztą ekipy
  • Fani serii z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę przeboju
  • Pomimo entuzjazmu aktorów, reżyser Todd Phillips prawdopodobnie nie będzie chciał kręcić kontynuacji
  • Trzy dotychczasowe części "Kac Vegas" zarobiły łącznie 1,4 miliarda dolarów

Ed Helms deklaruje chęć powrotu do roli w kultowej serii

Aktor Ed Helms, znany między innymi z roli Stu Price'a w serii komedii "Kac Vegas", z entuzjazmem wypowiedział się na temat ewentualnego powrotu do tej kultowej roli. W rozmowie z magazynem "People" Helms stwierdził: "Zgodziłbym się bez wahania. Bradley, Zach i Todd to jedni z najlepszych ludzi na tej planecie. Poszedłbym za nimi w ogień". Tym samym dołączył do grona aktorów z pierwszej obsady "Kac Vegas", którzy deklarują gotowość wzięcia udziału w czwartej odsłonie cyklu.

Bradley Cooper, odtwórca jednej z głównych ról w serii, również entuzjastycznie odniósł się do perspektywy kontynuacji przygód ekscentrycznej paczki przyjaciół. W trakcie promocji swojego nowego filmu "Maestro" Cooper stwierdził: "Prawdopodobnie natychmiast zgodziłbym się na "Kac Vegas 4". Tylko dlatego, że kocham Todda, kocham Zacha, kocham tak bardzo Eda, pewnie bym to zrobił".

Aktorzy gotowi na nowe szalone przygody

Zarówno Helms, jak i Cooper podkreślają, że ich decyzję o ewentualnym powrocie do franczyzy motywuje przede wszystkim sympatia i przywiązanie do reżysera Todda Phillipsa oraz partnerów z planu. Wspominając współpracę przy poprzednich odsłonach aktorzy używają ciepłych słów, określając ekipę mianem rodziny. Najwyraźniej wspomnienia z planu pozostają nadal żywe, a oni sami gotowi są na kolejne aktorskie wyzwania w tym szalonym uniwersum.

Fani komediowej serii również z niecierpliwością wyczekują informacji o potencjalnej kontynuacji przygód swoich ulubionych bohaterów. Trzy poprzednie odsłony, które zarobiły łącznie gigantyczną sumę 1,4 miliarda dolarów, na stałe wpisały się do kanonu komedii. Kolejna część z pewnością spotkałaby się z entuzjastycznym przyjęciem.

Czy powstanie czwarta odsłona hitu?

Pomimo zapału aktorów oraz oczekiwań fanów, wydaje się jednak mało prawdopodobne, by Todd Phillips zdecydował się na reżyserię kolejnej odsłony przebojowej serii. Sam Bradley Cooper przyznaje: "Nie wydaje mi się, żeby Todd kiedykolwiek chciał to zrobić". Reżyser konsekwentnie unika deklaracji na temat ewentualnego powrotu do świata "Kac Vegas". Być może uznał, że osiągnął w tej serii wszystko, co się dało i czas ruszyć do przodu z nowymi projektami.

Kultowa seria na zawsze w historii komedii

"Kac Vegas" bez wątpienia na zawsze przeszło do historii komedii i zapisało się w pamięci widzów jako szalona opowieść o przygodach ekscentrycznej paczki kumpli. Bez względu na to, czy doczekamy się kontynuacji tej historii, seria już na stałe zadomowiła się w popkulturze, a cytaty z jej poszczególnych odsłon nadal budzą salwy śmiechu.

Być może nadszedł jednak czas, by Todd Phillips i reszta ekipy ruszyli do przodu z nowymi projektami. Jak bowiem mawiał sam Stu Price: "Nie możesz powtarzać swoich sukcesów. Musisz iść po kolejne!". Cokolwiek przyniesie przyszłość, "Kac Vegas" już na zawsze pozostanie komediowym klasykiem z udziałem śmietanki aktorskiej.

Czytaj więcej: Dokument Moja siostra: nagroda w Amsterdamie 2023

Podsumowanie

Ed Helms gotowy na nowe wyzwania w Kac Vegas 4

W moim artykule przybliżyłem kulisy potencjalnego powrotu aktorów do kultowej serii filmów "Kac Vegas". Zarówno Ed Helms, jak i Bradley Cooper z entuzjazmem wypowiadali się na temat ewentualnego wzięcia udziału w czwartej odsłonie produkcji. Podkreślali, że decyzję motywowałaby sympatia do reżysera Todda Phillipsa i reszty ekipy.

Przywołałem również reakcje fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują informacji o kontynuacji przygód ulubionych bohaterów. Trzy pierwsze części okazały się kasowymi hitami, więc kolejny film z pewnością cieszyłby się sporą popularnością.

Jednocześnie zasygnalizowałem, że pomimo entuzjazmu obsady i widzów, mało prawdopodobne jest, by reżyser Todd Phillips zdecydował się na nakręcenie czwartej odsłony. Być może uznał, że warto ruszyć do przodu z nowymi projektami zamiast powtarzać stare sukcesy.

Podkreśliłem, że bez względu na przyszłość, trylogia "Kac Vegas" już na stałe wpisała się do kanonu komedii i kultury popularnej. Teraz być może nadszedł czas, by ekipa poszła po kolejne wyzwania.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Premiera mocnego kryminału Piotra Kościelnego: Nielat
  2. Scarlet Witch - główna przeciwniczka Marvel Zombies.
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Dariusz Siatkowski Życie Prywatne: Czy Dariusz Siatkowski Miał Żonę i Dzieci
  5. Najlepsze amerykańskie filmy i seriale, które musisz obejrzeć
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły