News

Fantastyczna Czwórka z nowym złoczyńcą - zaskakujący wybór twórców

Autor Kornel Lis
Kornel Lis06.05.20243 min.
Fantastyczna Czwórka z nowym złoczyńcą - zaskakujący wybór twórców

Przygotujcie się na zaskakującego antagonistę w najbliższym filmie Marvela "The Fantastic Four". Według najnowszych doniesień, w obsadzie pojawi się Paul Walter Hauser, który ma wcielić się w postać Mole Mana - klasycznego przeciwnika tytułowej rodzinki superbohaterów z komiksów. To z pewnością niespodziewany wybór twórców widowiska, który może podgrzać atmosferę przed premierą długo wyczekiwanej produkcji.

Mole Man jako nowy przeciwnik Fantastycznej Czwórki

Fantastyczna Czwórka zmierzy się z niezwykłym wyzwaniem w nadchodzącym filmie ze stajni Marvela. Według najnowszych doniesień, czarnym charakterem będzie Mole Man, jeden z klasycznych złoczyńców z komiksów. To zaskakujący wybór twórców, który z pewnością wzbudzi ogromne zainteresowanie wśród fanów.

Mole Man, znany również jako Harvey Elder, to odrzucony przez społeczeństwo naukowiec, który znalazł azyl pod ziemią. Tam stał się przywódcą rasy stworów zwanych Moloidami. Debiut tej postaci miał miejsce w pierwszym numerze komiksu "The Fantastic Four" z 1961 roku.

Doniesienia sugerują, że w rolę Mole Mana wcieli się Paul Walter Hauser. Jego udział w produkcji ujawniono wcześniej w tym tygodniu. Choć jego rola na planie ma być stosunkowo krótka, to nadal będzie kluczowym elementem nadchodzącego filmu Marvela.

Szczegóły wokół obsady i produkcji filmu "Fantastic Four"

Oprócz zaskakującego wyboru złoczyńcy, coraz więcej informacji ujawnianych jest na temat obsady i produkcji filmu "The Fantastic Four". Wiemy już, że w główne role wcielą się Pedro Pascal (Reed Richards), Vanessa Kirby (Sue Storm), Joseph Quinn (Johnny Storm) oraz Ebon Moss-Bachrach (Ben Grimm).

Za kamerą widowiska Marvela stanie Matt Shakman. Nie będzie to jednak historia typu "origin" opowiadająca o początkach Fantastycznej Czwórki. Zdjęcia do filmu ruszą pod koniec lata, a Marvel już wyznaczył jego premierę na koniec lipca 2025.

Warto zauważyć, że w obsadzie pojawi się również Julia Garner, która wcieli się w rolę Srebrnej Surferki. Jej obecność w filmie zapowiada kolejne intrygujące wątki i emocje dla widzów.

Wcześniejsze występy Mole Mana w komiksach

  • Mole Man po raz pierwszy pojawił się w kultowym komiksie "The Fantastic Four" #1 z 1961 roku
  • Twórcami tej postaci są legendarni Jack Kirby i Stan Lee
  • W komiksach Mole Man był pierwszym superłotrem, z którym zmierzyła się Fantastyczna Czwórka

Wybór Mole Mana jako głównego przeciwnika w filmie "The Fantastic Four" to odważna decyzja twórców, która z pewnością wzbudzi wiele dyskusji wśród fanów komiksów Marvela. Pozostaje czekać na premierę i zobaczyć, jak tego kultowego złoczyńcę przedstawi wielki ekran.

Najczęstsze pytania

Mole Man, znany również jako Harvey Elder, to odrzucony przez społeczeństwo naukowiec, który znalazł azyl pod ziemią. Tam stał się przywódcą rasy stworów zwanych Moloidami. Postać ta zadebiutowała w komiksie "The Fantastic Four" #1 z 1961 roku, stworzonym przez Jacka Kirby'ego i Stana Lee.

Wybór Mole Mana jako głównego antagonisty w filmie "The Fantastic Four" jest zaskakującym posunięciem twórców. Ta decyzja może mieć na celu zaskoczenie fanów i odświeżenie materiału źródłowego poprzez nawiązanie do klasycznych komiksowych opowieści o Fantastycznej Czwórce.

Według najnowszych informacji, w postać Mole Mana ma wcielić się Paul Walter Hauser. Jest to aktor znany między innymi z filmów "Na noże" i "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu". Jego udział w produkcji ujawniono wcześniej w tym tygodniu.

W głównych rolach wystąpią Pedro Pascal (Reed Richards), Vanessa Kirby (Sue Storm), Joseph Quinn (Johnny Storm) oraz Ebon Moss-Bachrach (Ben Grimm). Ponadto, w obsadzie pojawi się również Julia Garner, która wcieli się w postać Srebrnej Surferki.

Premiera filmu "The Fantastic Four" została wstępnie zaplanowana przez Marvel na koniec lipca 2025 roku. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć pod koniec lata 2024 roku, więc fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość przed obejrzeniem tego widowiska.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Barbie, Ryan Gosling i America Ferrera reagują na brak nominacji dla Grety Gerwig i Margot Robbie
  2. Orville - czy nadchodzi 4. sezon? Seth MacFarlane rozwiewa wątpliwości
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Komedia Rodzina - Najlepsze Filmy Familijne Komedie
  5. Miliard dolarów na szali: dramatyczna walka w tle japońskiego Oppenheimera
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły