News

Gérard Depardieu ponownie w tarapatach - nowe oskarżenia i szokujące nagrania czekają na Ciebie!

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska07.12.20236 min.
Gérard Depardieu ponownie w tarapatach - nowe oskarżenia i szokujące nagrania czekają na Ciebie!

Gwiazdor francuskiego kina Gérard Depardieu od lat budzi kontrowersje swoim skandalicznym zachowaniem, jednak tym razem sprawa wydaje się poważniejsza niż zwykle. Stacja France 2 szykuje emisję szokującego dokumentu, w którym padną nowe oskarżenia pod adresem aktora, a także zostanie ujawnione nagranie wideo mające świadczyć o molestowaniu seksualnym ze strony Depardieu.

Kluczowe wnioski:
  • Aktorka Hélène Darras oficjalnie oskarżyła Depardieu o molestowanie na planie filmu w 2007 roku.
  • France 2 dysponuje nagraniem wideo sugerującym, że gwiazdor dopuścił się nadużyć wobec tłumaczki podczas wizyty w Korei Północnej.
  • To kolejne z serii oskarżeń - wcześniej aż 13 kobiet opowiedziało o traumatycznych doświadczeniach z Depardieu.
  • Aktor konsekwentnie wszystkiemu zaprzecza, jednak coraz więcej ofiar przerywa milczenie.
  • Premiera kontrowersyjnego dokumentu już dziś wieczorem na antenie France 2.

Aktorka oskarża Depardieu o molestowanie na planie filmu

Aktorka Hélène Darras złożyła doniesienie do prokuratury, w którym oskarża gwiazdora francuskiego kina Gérarda Depardieu o molestowanie seksualne. Do zdarzenia miało dojść w 2007 roku na planie komedii muzycznej "Disco", gdzie Darras grała epizodyczną rolę statystki.

Jak twierdzi aktorka, Depardieu wielokrotnie zbliżał się do niej i dotykał w niestosowny sposób, wykorzystując fakt, że przebywała na planie w skąpym stroju tanecznym. Darras bała się wówczas poskarżyć z obawy o zniszczenie kariery, jednak po latach zdecydowała się na złożenie doniesienia.

Milczenie przerywane po latach

Nie jest to pierwszy raz, gdy na jaw wychodzą oskarżenia pod adresem Depardieu. Wcześniej aktorka Charlotte Arnould publicznie oskarżyła go o gwałt, a sprawa ciągnęła się latami i do dziś nie została rozstrzygnięta.

Jak pokazują kolejne przypadki, ofiary molestowania przez długi czas nie decydowały się mówić o swoich traumatycznych doświadczeniach. Znaczenie i pozycja Depardieu w świecie filmu przez lata skutecznie zniechęcały do składania oskarżeń.

Sensacyjne nagranie z Korei Północnej ma obciążać aktora

Stacja France 2, która szykuje emisję dokumentu poświęconego oskarżeniom wobec Depardieu, twierdzi, że dysponuje nagraniem wideo mającym świadczyć o nadużyciach aktora.

Materiał przedstawia jego zachowanie podczas wizyty w Korei Północnej w 2018 roku. Widać na nim, jak Depardieu przekracza granice w kontakcie fizycznym ze swoją tłumaczką. France 2 nazywa nagranie "szokującym" i zapowiada, że wywoła poruszenie opinii publicznej.

Kontrowersyjny materiał może pogrążyć gwiazdora

Ujawnienie wstrząsającego nagrania z udziałem jednej z największych ikon francuskiego kina może okazać się punktem zwrotnym w sprawie oskarżeń Depardieu. Dla wielu osób będzie to jednoznaczny i niepodważalny dowód winy aktora.

Pozostaje oczywiście kwestia, na ile nagranie oddaje całość sytuacji i czy rzeczywiście mamy do czynienia z przekroczeniem granic. Jednak dla opinii publicznej sam wizerunek gwiazdora w dwuznacznej sytuacji może być wystarczająco obciążający.

Czytaj więcej: Korea Box Office: Premiery Marvela wygrywają na spokojnym weekendzie

Nie milkną oskarżenia pod adresem Depardieu

Oskarżenie ze strony aktorki Hélène Darras to tylko jedno z wielu, które w ostatnim czasie spadły na Depardieu. W obszernym reportażu portalu Médiapart aż 13 kobiet opisało swoje traumatyczne historie związane z domniemanym molestowaniem ze strony aktora.

Nie milkną oskarżenia pod adresem Depardieu. Można odnieść wrażenie, że przez lata bały się mówić, a obecnie czują, że nadszedł odpowiedni moment

Później także radio France Inter podało zeznania dwóch kolejnych kobiet, które padły ofiarą molestowania. Można odnieść wrażenie, że ofiary przez lata bały się mówić, a obecnie czują, że nadszedł odpowiedni moment i mogą bez konsekwencji upublicznić swoje historie.

Coraz mniej zwolenników Depardieu

Lawina oskarżeń pod adresem Depardieu sprawia, że aktor ma coraz mniej zwolenników gotowych stanąć publicznie w jego obronie. Kolejne dowody i relacje sprawiają, że trudno zaprzeczyć, iż doszło przynajmniej do części opisywanych zdarzeń.

Sam Depardieu przez lata konsekwentnie wszystkiemu zaprzeczał. Jednak obecnie wydaje się, że jego pozycja jest coraz słabsza. Pozostaje czekać na dalszy rozwój wydarzeń po emisji kontrowersyjnego dokumentu na antenie France 2.

Kontrowersyjny dokument ukaże nowe fakty

Stacja France 2 już dzisiaj wieczorem wyemituje zapowiadany od dawna dokument poświęcony oskarżeniom wobec Gérarda Depardieu. W materiale mają pojawić się dotąd nieznane fakty obciążające aktora.

Nowe oskarżenie aktorki Hélène Darras Oskarżenie o molestowanie na planie filmu w 2007 r.
Nagranie wideo z Korei Północnej Ma przedstawiać Depardieu przekraczającego granice w kontakcie fizycznym z tłumaczką

Dokument z pewnością wzbudzi poruszenie i ponownie rozpalą się dyskusje na temat Depardieu. Aktor cały czas wszystkiemu zaprzecza, jednak pod naporem faktów jego pozycja jest coraz trudniejsza do utrzymania.

Premiera dokumentu odbędzie się dziś o godzinie 23:00 na antenie stacji France 2. Z całą pewnością zasiądzie przed telewizorami wielu widzów spragnionych nowych sensacyjnych informacji w tej głośnej sprawie.

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem najnowsze zarzuty pod adresem popularnego francuskiego aktora Gérarda Depardieu. Sprawa ciągnie się od lat, jednak teraz na jaw wychodzą kolejne fakty obciążające gwiazdora.

Przedstawiłem historię aktorki Hélène Darras, która oficjalnie oskarżyła Depardieu o molestowanie seksualne na planie filmu w 2007 roku. Opisałem również szokujące nagranie wideo, które ma ukazywać niewłaściwe zachowanie aktora podczas pobytu w Korei Północnej.

W moim podsumowaniu zwróciłem uwagę, że pomimo wieloletnich zaprzeczeń Depardieu, regularnie pojawiają się nowe ofiary opisujące traumatyczne przeżycia z nim związane. Ponadto omówiłem dokument telewizji France 2, który ma ujawnić kolejne, nieznane wcześniej dowody winy aktora.

Podkreśliłem, że sprawa nabiera tempa, a pozycja Depardieu jest coraz słabsza. Jednocześnie zaznaczyłem, iż on sam wciąż konsekwentnie wszystkiemu zaprzecza. Zapraszam do lektury mojego artykułu, aby poznać więcej szczegółów tej głośnej afery.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
  2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Najlepsze Polskie Aktorki: Znane Polskie Aktorki, Polska Aktorka
  5. Top 30 najpopularniejszych książek według Tumblra: Percy Jackson kontra Harry Potter
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.