News

Hugh Grant wyznaje: Moja rola w Woncie była jak korona cierniowa

Autor Kornel Lis
Kornel Lis08.12.20233 min.
Hugh Grant wyznaje: Moja rola w Woncie była jak korona cierniowa

Hugh Grant, gwiazda nowego filmu "Wonka", przyznał w wywiadzie, że jego rola Umpy Lumpy była dla niego bardzo męczącym i frustrującym doświadczeniem.

Kluczowe wnioski:
  • Aktor czuł się niekomfortowo, grając przed wieloma kamerami jednocześnie.
  • Reżyser namówił go do tej roli listem, w którym napisał, że Grant jest dobry w graniu "zapomnianych, starych aktorzyn".
  • Wcielanie się w postać Umpy Lumpy okazało się dla Granta koszmarem.
  • Animatorzy musieli poprawiać błędy aktora w animacji postaci.
  • Grant przyjął propozycję głównie dla zarobienia pieniędzy.

Hugh Grant przyznaje, że rola w filmie Wonka go zmęczyłaWonka go zmęczyła

Hugh Grant, gwiazda nowego musicalu "Wonka", wyreżyserowanego przez Paula Kinga, przyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że jego rola złowrogiego Umpy Lumpy była dla niego wyjątkowo męcząca i stresująca.

"Nie mógłbym tego nienawidzić bardziej" - stwierdził aktor, opisując swoje doświadczenia na planie. Jak się okazuje, wcielenie się w tę postać było dla Granta prawdziwą "koroną cierniową".

Kilka kamer i brak wskazówek

Jednym z powodów zmęczenia aktora było to, że podczas kręcenia scen z jego udziałem było na niego skierowanych aż kilka kamer jednocześnie. Grant przyznał, że "narobił z tego powodu wielkiego zamieszania", a cała sytuacja go irytowała.

Co więcej, jak stwierdził, nie otrzymał też należytych wskazówek od reżysera, czy ma grać bardziej twarzą, czy całym ciałem. Spowodowało to, jego zdaniem, fatalny efekt końcowy.

Zastąpiony przez animatora

"Szczerze mówiąc, to co zrobiłem ze swoim ciałem było okropne. I wszystko zostało zastąpione przez animatora" - wyznał rozgoryczony Grant.

Okazuje się więc, że ostatecznie animatorzy musieli naprawiać błędy aktora i zastępować jego grę własnymi kreacjami. Najwyraźniej więc praca nad rolą Umpy Lumpy była pasmem porażek.

Reżyser namówił Granta listem do wcielenia się w "zapomnianego, starego aktorzynę"

Jak się okazuje, Hugh Grant niechętnie przyjął propozycję zagrania w nowym filmie Paula Kinga. Reżyser musiał specjalnie namówić aktora, pisząc do niego list z zachętą.

Czytaj więcej: Ekstra informacje: Sekrety kręcenia najnowszych Igrzysk Śmierci w Polsce - tylko u nas!

Podsumowanie

Hugh Grant wyznaje: Moja rola w Woncie była jak korona cierniowa

Jako zawodowy copywriter przeczytałem artykuł na temat opinii Hugh Granta na temat swojej roli w nowym filmie "Wonka". Grant wciela się w postać Umpy Lumpy, która ściga tytułowego bohatera. Z wywiadu wynika, że aktor bardzo źle wspomina pracę na planie tego filmu.

Przede wszystkim Grant czuł się fatalnie, grając przed wieloma kamerami na raz. Porównał to do "korony cierniowej". Ponadto aktor nie otrzymał jasnych wskazówek, w jaki sposób ma grać tę postać. To spowodowało jego zdaniem słaby efekt końcowy, który musieli poprawiać animatorzy.

Z artykułu dowiadujemy się również, że reżyser namówił Granta do tej roli listem, w którym napisał, że aktor jest dobry w rolach "zapomnianych, starych aktorzyn". Sam Grant stwierdził, że zgodził się na udział w filmie głównie dla pieniędzy.

Podsumowując, z lektury tego artykułu jasno wynika, że praca nad filmem "Wonka" była dla Hugh Granta bardzo stresującym i mało satysfakcjonującym doświadczeniem. Miejmy nadzieję, że mimo wszystko widzowie docenią jego grę aktorską w roli Umpy Lumpy.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
  2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Najlepsze Polskie Aktorki: Znane Polskie Aktorki, Polska Aktorka
  5. Top 30 najpopularniejszych książek według Tumblra: Percy Jackson kontra Harry Potter
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.