News

Insomniac Games oświadczenie w sprawie ataku hakerów. Marvel's Wolverine bez zmian.

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak22.12.20234 min.
Insomniac Games oświadczenie w sprawie ataku hakerów. Marvel's Wolverine bez zmian.

Insomniac Games, twórcy popularnych gier Marvel's Spider-Man, opublikowali oświadczenie po ataku hakerskim, który naruszył bezpieczeństwo studia. Z materiałów wynika, że wyciekły poufne dane na temat ich nadchodzących produkcji, w tym oczekiwanego Marvel's Wolverine. Deweloperzy zapewniają jednak, że gra znajduje się wczesnej fazie i atak nie wpłynął na harmonogram prac. Firma deklaruje też, że jest odporna jak sam Logan i nie da się złamać cyberprzestępcom.

Oświadczenie Insomniac Games

Studio Insomniac Games, znane z produkcji takich jak Marvel's Spider-Man czy Ratchet & Clank, opublikowało oświadczenie w sprawie ataku hakerskiego, do którego doszło niedawno na ich serwery.

Jak poinformowano, hakerzy włamali się do systemów firmy i wykradli poufne dane, w tym plany studia na najbliższe lata oraz materiały z gier będących aktualnie w produkcji.

Wyciekłe materiały z gier

Wśród skradzionych plików znalazły się między innymi fragmenty rozgrywki oraz demo grywalne z oczekiwanej produkcji Marvel's Wolverine. Tytuł ten, osadzony w uniwersum Marvela z Loganem w roli głównej, jest obecnie w fazie wczesnego etapu prac.

Ujawnienie poufnych materiałów z pewnością nie jest miłą wiadomością dla twórców. Deweloperzy przyznali, że cała sytuacja ich zasmuciła i rozzłościła. Mimo to studio zapewnia, że pozostaje odporne i nie zamierza ulec żądaniom cyberprzestępców.

Marvel's Wolverine bez zmian

W oświadczeniu Insomniac Games uspokoiło fanów Marvela i zapowiedziało, że mimo ataku hakerskiego, prace nad Marvel's Wolverine nie ucierpiały. Gra powstaje zgodnie z planem i znajduje się obecnie we wczesnej fazie produkcji.

Przekazali, że są oni odporni niczym sam Logan, a Marvel's Wolverine bez wątpienia jeszcze nie raz ewoluuje w trakcie dalszego rozwoju.

Deweloperzy zapewniają więc, że wyciek materiałów nie spowoduje opóźnień w pracach ani problemów z dalszą produkcją gry o najsłynniejszym antybohaterze z adamantium. Tytuł powinien zadebiutować zgodnie z założeniami studia.

Czytaj więcej: Godzilla x Kong: Nowe Imperium - Niespodzianka w postaci Króla Potworów, TEN złoczyńca zmieni grę!

Studio odporne jak Logan

Choć ataki hakerskie z pewnością są przykrym incydentem, to twórcy Marvel's Wolverine pokazują, że podobnie jak główny bohater ich gry potrafią być twardzi. Nie dają się złamać i deklarują, że ich gra jest bezpieczna.

Insomniac Games dało jasny komunikat, że mimo problematycznej sytuacji, nie zamierza rezygnować z prac nad Marvel's Wolverine ani innymi projektami. Studio jest zdeterminowane, by wydać grę z Loganem w roli głównej i zapewnić fanom to, na co czekają.

Data ataku hakerskiego Listopad 2023
Skradzione dane materiały z gier, plany studia
Gra której dotyczył wyciek Marvel's Wolverine

Gra w wczesnej fazie produkcji

Marvel's Wolverine znajduje się obecnie na wczesnym etapie produkcji. Oznacza to, że tytuł jest dopiero w fazie projektowania i tworzenia prototypów. Do debiutu na rynku minie jeszcze sporo czasu.

Deweloperzy uspokajają jednak, że gra będzie ewoluować i z pewnością możemy spodziewać się jeszcze wielu zmian oraz usprawnień w miarę postępów w pracy nad tytułem. Wyciek materiałów nie pokazuje więc finalnego kształtu gry.

Miejmy nadzieję, że mimo problematycznej sytuacji, Insomniac Games dostarczy nam wkrótce kolejną znakomitą grę z uniwersum Marvela, która spodoba się fanom Logana.

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem kwestię niedawnego ataku hakerskiego na studio Insomniac Games. Przedstawiłem informacje z oświadczenia, w którym deweloperzy potwierdzili włamanie na swoje serwery i kradzież poufnych danych dotyczących ich gier, między innymi Marvel's Wolverine.

Z relacji wynika, że mimo iż sytuacja była nieprzyjemna, to prace nad Marvel's Wolverine idą zgodnie z planem. Gra znajduje się obecnie we wczesnej fazie produkcji. Deweloperzy zadeklarowali, że są odporni jak Logan i nie dadzą się zastraszyć cyberprzestępcom.

Przybliżyłem również kulisy samego ataku, wyjaśniając jakie dane zostały skradzione. Zamieściłem także tabelę podsumowującą najważniejsze fakty dotyczące incydentu. Na koniec wspomniałem o wczesnym etapie produkcji Marvel's Wolverine i perspektywach na ewolucję gry w trakcie dalszych prac.

Mam nadzieję, że mój artykuł rzucił nieco światła na całą sprawę ataku oraz obecny status prac nad grą o Loganie od Insomniac Games. Jeśli interesujesz się Marvel's Wolverine, na pewno jest to lektura dla Ciebie.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
  2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
  5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły