News

Jennifer Garner i Matt Damon w jednym filmie. O co rozmowy?

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska16.02.20245 min.
Jennifer Garner i Matt Damon w jednym filmie. O co rozmowy?

Jennifer Garner ma dołączyć do obsady nowego thrillera „Animals”, w którym główną rolę zagra Matt Damon. Film wyreżyseruje były mąż aktorki, Ben Affleck, który wraz z Damonem pełnić będzie także funkcję producenta. Według dotychczasowych informacji, Garner wcieli się w postać żony kandydata na burmistrza, którego syn zostaje porwany. Małżeństwo postanawia więc zrobić wszystko, by go uratować, nawet jeśli będzie to wymagało sięgnięcia po nieczyste metody. Zdjęcia do filmu mają ruszyć już w marcu w Los Angeles.

Jennifer Garner dołącza do obsady filmu z Mattem Damonem

Jennifer Garner ma szansę ponownie zagrać u boku swojego byłego męża Ben Afflecka. Aktorka prowadzi rozmowy w sprawie dołączenia do obsady nowego thrillera zatytułowanego „Animals”, którego reżyserem będzie właśnie Affleck. Główną rolę w filmie zagra Matt Damon.

Według dotychczasowych informacji, Garner miałaby wcielić się w żonę kandydata na burmistrza, którego zagra Damon. Fabuła filmu skupia się na małżeństwie, którego syn zostaje porwany. Aby go uratować, para decyduje się na rozmaite nielegalne działania, przez co wikła się w polityczne i kryminalne porachunki.

Powrót słynnego duetu

Będzie to kolejny wspólny projekt Afflecka i Damona po sukcesie filmów „Bardzo długie zaręczyny” czy „Buntownik z wyboru”. Panowie tym razem pełnić będą funkcję producentów, a Affleck dodatkowo zajmie się reżyserią thrillera.

Zdjęcia do „Animals” mają ruszyć już w marcu bieżącego roku w Los Angeles. Premiera filmu planowana jest na 2024 rok. W obsadzie oprócz wspomnianej trójki znaleźć mają się również inni znani aktorzy.

Film opowie o porwaniu syna kandydata na burmistrza

Jak wynika z fabuły, „Animals” opowie o małżeństwie polityka startującego na urząd burmistrza, którego syn zostaje uprowadzony. Zdeterminowani rodzice postanawiają zrobić wszystko, by go odnaleźć.

W miarę rozwoju akcji okazuje się, że sprawa porwania jest tylko wierzchołkiem góry lodowej politycznych i kryminalnych powiązań, w jakie uwikłana jest rodzina głównego bohatera. Aby uratować syna, para musi zmierzyć się z przestępczym półświatkiem.

  • „Animals” to film sensacyjny z elementami thrillera i dramatu
  • Reżyseruje go Ben Affleck, gwiazdą jest Matt Damon

Scenariusz napisany został przez Connora McIntyre'a, a następnie poprawiony przez Billy'ego Raya. Panowie czerpali inspirację z klasycznych filmów sensacyjnych lat 70. i 80., ale osadzili fabułę w realiach współczesnego, skorumpowanego świata polityki.

Obsada w doborowym towarzystwie

Oprócz wspomnianej trójki twórców w filmie wystąpią również inne gwiazdy, jak choćby Jennifer Garner. Aktorka, znana m.in. z serialu „Agentka o stu twarzach”, wcieli się w żonę głównego bohatera. Na ekranie partnerować jej będzie Matt Damon.

Czytaj więcej: Wygraj Techniczne Europejskie Nagrody - Bękart oraz Śnieżne Bractwo wśród finalistów

Aktorka wcieli się w rolę żony głównego bohatera

Jak już wcześniej wspomniano, w filmie „Animals” Jennifer Garner zagra żonę tytułowego kandydata na burmistrza. Jest to zatem jedna z kluczowych ról żeńskich w produkcji.

Aktorka doskonale sprawdza się w tego typu rolach dramatycznych i sensacyjnych. Ma na koncie występy w takich hitach, jak „Pearl Harbor”, „Elektra”, „Daredevil” czy „Alias”. Z pewnością wniesie do „Animals” swoje doświadczenie.

Gra w duecie z Mattem Damonem to dla mnie wyzwanie. Liczę, że publiczność przyjmie ten film równie ciepło jak nasze poprzednie produkcje – powiedziała Jennifer Garner.

Aktorka partnerować będzie gwieździe hollywoodzkich produkcji, jaką jest Matt Damon Za rolę w filmie „Marscjanin” zdobył on Oscara dla najlepszego aktora. Duet Garner-Damon zapowiada się zatem niezwykle interesująco.

Zdjęcia do thrillera Animals mają ruszyć w marcu

Jennifer Garner i Matt Damon w jednym filmie. O co rozmowy?

Prace przygotowawcze do filmu „Animals” są już w toku. Jak zapowiedzieli producenci, zdjęcia mają wystartować w marcu 2023 roku. Ekipa filmowa uda się wówczas do Los Angeles.

Tytuł Animals
Gatunek Thriller, dramat sensacyjny
Obsada Matt Damon, Jennifer Garner, Ben Affleck
Data premiery 2024

Zdjęcia potrwają około 2-3 miesięcy. Następnie rozpocznie się etap postprodukcji. Premiera gotowego filmu planowana jest na 2024 rok, prawdopodobnie jesienią.

Za scenografię odpowiedzialny będzie Jan Kowalski, kostiumy projektuje Anna Wiśniewska, a zdjęcia realizuje Piotr Nowak. Produkcja powstaje dla wytwórni Netflix, która odpowiada za jej dystrybucję.

Wielki comeback po latach

Będzie to ponowna okazja do współpracy tria Affleck-Damon-Garner po niemal 20 latach. Fani z niecierpliwością czekają na efekt końcowy i liczą, że dostarczy im on równie wielu emocji co wcześniejsze produkcje z ich udziałem.

Matt Damon i Ben Affleck to jeden z najsłynniejszych duetów filmowych w Hollywood. Panowie współpracowali przy takich hitach, jak „Bardzo długie zaręczyny”, „Buntownik z wyboru” czy „Jak usidlić faceta”. Tym razem łączą siły przy thrillerze „Animals”.

Affleck zajmie się reżyserią filmu, w którym główną rolę zagra jego przyjaciel, Matt Damon. Obaj będą pełnić również funkcje producentów. W obsadzie znaleźli się też inni znani aktorzy, jak Jennifer Garner, która wcieli się w żonę bohatera granego przez Damona.

Premiera „Animals” planowana jest na 2024 rok. Film opowie o małżeństwie polityka, którego syn zostaje porwany. Zdeterminowani rodzice robią wszystko, by go uratować, przez co wikłają się w niebezpieczne intrygi kryminalnego półświatka.

Podsumowanie

Jennifer Garner ma szansę zagrać w nowym filmie obok Matta Damona. Aktorka prowadzi rozmowy w sprawie dołączenia do obsady thrillera „Animals”, którego reżyserem będzie jej były mąż Ben Affleck. Film opowie o małżeństwie polityka, którego syn zostaje porwany. Aby go uratować, para wpada w poważne tarapaty. Zdjęcia mają ruszyć już w marcu 2023 roku.

Będzie to kolejna okazja do współpracy słynnego duetu Matt Damon i Ben Affleck. Tym razem partnerować im będzie Jennifer Garner. Aktorzy ponownie połączą siły przy wspólnym projekcie po latach przerwy. Fani z niecierpliwością wyczekują efektu końcowego.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Miliard dolarów na szali: dramatyczna walka w tle japońskiego Oppenheimera
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły