News

Jeremy Renner powraca do 3. sezonu Burmistrza Kingstown

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska30.12.20236 min.
Jeremy Renner powraca do 3. sezonu Burmistrza Kingstown

Jeremy Renner powraca do pracy po ciężkim wypadku, który przeszedł podczas kręcenia zdjęć. Aktor doznał poważnych obrażeń, gdy został przejechany przez własny pojazd. Po wielomiesięcznej rehabilitacji jest gotowy, by ponownie wcielić się w tytułowego bohatera serialu "Burmistrz Kingstown". Trzeci sezon produkcji Paramount+ wejdzie na plan zdjęciowy na początku 2024 roku. Będzie to dla gwiazdora pierwszy występ od czasu nieszczęśliwego zdarzenia na planie. Renner słynie z roli Hawkeye'a w filmach Marvela.

Jak śmiertelny wypadek zmienił życie aktora

Jeremy Renner przeszedł w tym roku bardzo ciężkie chwile. 1 stycznia aktor uległ poważnemu wypadkowi podczas odśnieżania posesji. Używał w tym celu swojego pojazdu typu ratrak. Gdy skończył pracę, zapomniał zaciągnąć hamulca ręcznego. Wtedy maszyna zaczęła się staczać. Renner próbował dostać się z powrotem do środka, aby zatrzymać pojazd. Niestety ratrak przejechał po aktorze, a następnie ciągnął go za sobą po śniegu. Wypadek skończył się dla gwiazdora bardzo źle.

Jeremy Renner trafił na oddział intensywnej terapii. Miał poważne obrażenia klatki piersiowej i nóg. Przeszedł już kilka operacji ratujących życie. Po wypadku czekała go żmudna, wielomiesięczna rehabilitacja. Aktor musiał od nowa uczyć się chodzić. Na szczęście może liczyć na wsparcie najbliższej rodziny.

Tragiczne wydarzenie z 1 stycznia na zawsze odmieniło życie Jeremy'ego Rennera. Gwiazdor przyznał, że nadal zmaga się z traumą po wypadku. Jednak powoli wraca do zdrowia i formy. Wkrótce znów będziemy mogli zobaczyć go w akcji na ekranie.

Powrót Jeremy'ego Rennera na plan serialu

Aktor wcielający się w MCU w rolę Hawkeye'a, czyli Clinta Bartona, już wkrótce ponownie pojawi się przed kamerami. Jeremy Renner poinformował fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że na początku 2024 roku wejdzie na plan zdjęciowy 3. sezonu serialu "Burmistrz Kingstown". Będzie to jego pierwszy występ od czasu tragicznego wypadku na początku roku.

Dla gwiazdora będzie to z pewnością duże przeżycie i sprawdzian jego aktorskich możliwości. Wszyscy z niecierpliwością czekają na efekty jego ciężkiej pracy i wysiłku, jaki wkłada w rehabilitację. Renner udowodnił, że nie poddał się po wypadku i jest gotowy stawić czoła nowym wyzwaniom zawodowym.

Kolejny sezon serialu kryminalnego

"Burmistrz Kingstown" to serial kryminalny emitowany przez serwis Paramount+. Opowiada historię wpływowej rodziny McLuskych rządzącej tytułowym miastem Kingstown w stanie Michigan. Jedynym dobrze prosperującym biznesem w mieście są zakłady karne.

Mike McLusky grany przez Rennera stara się zaprowadzić porządek tam, gdzie go nie ma. W obsadzie znajdują się też m.in. Dianne Wiest, Hugh Dillon i Aidan Gillen. 3 sezon produkcji trafi na ekrany na początku 2024 roku.

Czytaj więcej: Netflix Polska: Informacja Zwrotna pokonuje Squid Game w Top 10 tygodnia

Ciężka rehabilitacja po wypadku na planie

Dla Jeremy'ego Rennera minione miesiące były niezwykle trudne pod względem fizycznym i psychicznym. Aktor musiał zmierzyć się z traumą po wypadku i rozpocząć żmudną rehabilitację. Przeszedł już kilkanaście operacji, które uratowały mu życie. Przez długi czas poruszał się na wózku inwalidzkim.

Renner przyznał, że musiał praktycznie od nowa uczyć się chodzić. Ćwiczenia rehabilitacyjne były bolesne, ale aktor nie poddał się. Dzięki silnej woli i wsparciu bliskich gwiazdor powoli wraca do formy. Fani cieszą się, że Jeremy pokonał trudności i jest gotowy na nowe wyzwania zawodowe.

Kulisy kręcenia 3 sezonu produkcji

Jeremy Renner powraca do 3. sezonu Burmistrza Kingstown

Twórcy serialu "Burmistrz Kingstown" już wkrótce rozpoczną zdjęcia do kontynuacji produkcji. Trzeci sezon wejdzie na plan na początku 2024 roku z Jeremym Rennerem w roli głównej. Będzie to dla aktora powrót do pracy po tragicznym wypadku, którego doświadczył.

Zespół filmowy z pewnością będzie musiał dostosować harmonogram zdjęć do możliwości Rennera. Nie wiadomo, jak duży wysiłek fizyczny będzie w stanie podjąć gwiazdor po rehabilitacji. Zapewne na planie zastosowane zostaną pewne udogodnienia.

Twórcy mają nadzieję, że mimo trudności uda im się nakręcić kolejny świetny sezon serialu z udziałem Jeremy'ego Rennera. Aktor może liczyć na pełne wsparcie ekipy filmowej w swoim powrocie do aktorstwa.

Przełomowa rola w uniwersum Marvela

Choć Jeremy Renner znany jest z wielu świetnych kreacji aktorskich, to przełomem w jego karierze była z pewnością rola Hawkeye'a w filmach Marvela. W postać Clinta Bartona, niezwykle celnego łucznika, wcielił się m.in. w takich produkcjach jak "Avengers", "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" czy "Avengers: Koniec gry".

Rola w megahitowych widowiskach sprawiła, że Renner zdobył ogólnoświatową sławę i uznanie fanów. W listopadzie 2021 roku na platformie Disney+ zadebiutował serial "Hawkeye" z aktorem w roli głównej. Produkcja zebrała bardzo dobre recenzje.

Kreacja Jeremy'ego Rennera jako Hawkeye przeszła już do historii kinowego uniwersum Marvela. Aktor na zawsze pozostanie z nim związany w pamięci widzów. Miejmy nadzieję, że po powrocie do zdrowia Renner jeszcze nie raz zachwyci fanów swym aktorskim talentem.

Podsumowanie

W moim artykule opisałem tragiczny wypadek, którego na początku tego roku doświadczył aktor Jeremy Renner. Gwiazdor został potrącony przez własny pojazd podczas odśnieżania posesji. Doznał bardzo poważnych obrażeń i przeszedł długą rehabilitację. Wydarzenie to na zawsze odmieniło jego życie.

Przedstawiłem również informację o planowanym powrocie Rennera do aktorstwa. Aktor poinformował, że na początku 2024 roku wejdzie na plan serialu "Burmistrz Kingstown", w którym gra główną rolę. Będzie to jego pierwszy występ po wypadku.

W artykule opisałem także trudny proces rehabilitacji, przed jakim stanął Jeremy Renner. Aktor musiał uczyć się praktycznie chodzić od nowa. Dzięki silnej woli udało mu się jednak wrócić do formy i być gotowym na nowe aktorskie wyzwania.

Przypomniałem również o najsłynniejszej roli Rennera, czyli Hawkeye'u z filmów Marvela. Występy w mega hitach sprawiły, że aktor zdobył światową sławę. Miejmy nadzieję, że po powrocie do zdrowia jeszcze nie raz zachwyci fanów.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
  2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
  5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.