News

Julia Roberts odrzuciła rolę w sequela swojego hitu, komedia romantyczna.

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska10.12.20237 min.
Julia Roberts odrzuciła rolę w sequela swojego hitu, komedia romantyczna.

Julia Roberts w rozmowie z Andym Cohenem wspominała o swojej karierze aktorskiej, wyjawiając kilka ciekawostek na temat filmów, w których zagrała oraz tych, które odrzuciła.

Kluczowe wnioski:
 • Aktorka chciałaby wystąpić w kontynuacji filmu "Mój chłopak się żeni" i zobaczyć losy bohaterów po latach.
 • Wyznała, że żałuje odrzucenia roli w filmie "Masz wiadomość", która okazała się świetna.
 • Gdyby powstał sequel "Mój chłopak się żeni", to według niej jej bohaterka powinna wyjść za mąż za postać graną przez Dermota Mulroneya.
 • Aktorka nie czuje, że coś straciła przez role, które odrzuciła, gdyż wierzy w przeznaczenie.
 • Nowy film z Julią Roberts "Zostawić świat za sobą" jest już dostępny na Netflixie.

Julia Roberts chciałaby kontynuacji swojego hitu

Julia Roberts w niedawnym wywiadzie dla programu Andy'ego Cohena ujawniła kilka ciekawostek na temat swojej kariery. Jedną z nich jest chęć powrotu do roli Kimmy Wallace z filmu "Mój chłopak się żeni" z 1997 roku. Ten kultowy już dziś romans ze wspaniałą obsadą przypadł publiczności do gustu i po latach wciąż ma wielu fanów.

Aktorka wyznała, że chętnie zagrałaby w kontynuacji i zobaczyła, jak potoczyły się dalsze losy bohaterów. "- Być może Mój chłopak się żeni, ponieważ jest w tym sporo postaci. Chciałabym zobaczyć, co robią po latach i jak idzie małżeństwo Kimmy i Michaela..." - powiedziała Julia Roberts.

Kto idealny dla Kimmy z "Mój chłopak się żeni"?

Prowadzący zapytał aktorkę wprost, z kim jej bohaterka Kimmy powinna się ostatecznie związać. Gwiazda bez wahania odpowiedziała, że oczywiście z postacią Michaela, graną przez Dermota Mulroneya. Widać, że Roberts wciąż kibicuje tej udanej ekranowej parze i chętnie zobaczyłaby dalszy ciąg ich związku.

Być może twórcy filmu wezmą sobie do serca słowa aktorki i zdecydują się nakręcić upragniony sequel, pokazujący losy sympatycznych bohaterów po latach. Na pewno znalazłby wielu chętnych widzów i pozwoliłby wrócić do cenionej produkcji sprzed lat.

Julia Roberts żałuje, że odrzuciła propozycję zagrania w tym filmie

Kolejną ciekawostką z wywiadu Julii Roberts jest role, której - jak sama przyznała - żałuje, że nie przyjęła. Chodzi o występ w dobrze przyjętym filmie dramatycznym "Masz wiadomość" z 1998 roku w reżyserii Nory Ephron.

Nie czuję, bym czegoś żałowała, ponieważ czuję, że wszystko ma związek z przeznaczeniem. Przyznam, że odrzuciłam rolę, która potem okazała się świetna i cudowna. Potem zastawiałam się, czy może ze mną nie byłaby taka dobra? Chodzi o Masz wiadomość.

Ostatecznie w filmie w głównej roli obsadzono Meg Ryan, która wspaniale odnalazła się w tej kreacji. Roberts jednak przyznaje, że momentami zastanawiała się, jak potoczyłyby się losy produkcji, gdyby to ona zagrała. Jednak, jak sama mówi, wierzy w przeznaczenie i czuje, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu.

Inne propozycje filmowe

Trzeba przyznać, że Julia Roberts przez lata swojej kariery dostała zapewne mnóstwo ciekawych propozycji filmowych. Wiele z nich przyjęła, tworząc niezapomniane kreacje w filmach, które na zawsze wpisały się do kanonu kina. Kilka jednak musiała odrzucić i być może teraz zastanawia się, jak potoczyłyby się ich losy.

Na szczęście aktorka nie wydaje się mieć większych wyrzutów sumienia ani nie trapi się tym zanadto. Wręcz przeciwnie, z optymizmem patrzy w przyszłość i być może jeszcze nie raz zaskoczy widzów nowymi ciekawymi projektami.

Czytaj więcej: Zapowiedź finałowego odcinka specjalnego Doktora Who: Czas regeneracji

Czy Julia Roberts mogła zagrać w Masz wiadomość?

Film "Masz wiadomość" z Megan Ryan i Tomem Hanksem w rolach głównych okazał się sporym hitem i do dziś uznawany jest za jedną z najlepszych komedii romantycznych w historii. Nic więc dziwnego, że wiele gwiazd chciało wziąć udział w tej produkcji.

Tytuł Masz wiadomość
Reżyseria Nora Ephron
Główne role Meg Ryan, Tom Hanks
Premiera 1998

Jedną z tych gwiazd, która ostatecznie nie zagrała, była Julia Roberts. Jak przyznała, otrzymała kiedyś propozycję występu w tej produkcji, jednak z niej zrezygnowała. Dziś trochę tego żałuje, bo film odniósł sukces, a rola głównej bohaterki była naprawdę świetna.

Trudno powiedzieć, jak potoczyłyby się losy filmu, gdyby ostatecznie obsadzono w nim Julię Roberts. Być może tak jak Meg Ryanidealnie wcieliłaby się w tę kreację. A może produkcja nie zdobyłaby aż takiego rozgłosu i uznania? Tego się już nie dowiemy. Na szczęście i tak otrzymaliśmy świetny film z genialnymi aktorami w rolach głównych.

Kim Julia Roberts chciałaby być w kontynuacji Mój chłopak się żeni

Julia Roberts odrzuciła rolę w sequela swojego hitu, komedia romantyczna.

Gdyby faktycznie powstał sequel filmu "Mój chłopak się żeni", Julia Roberts na pewno chętnie wcieliłaby się ponownie w swoją bohaterkę Kimmy Wallace. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej tej sympatycznej postaci i zastanowić, jak mogłyby potoczyć się jej dalsze losy.

 • Kimmy to energiczna, pełna życia, lekko chaotyczna, ale urocza dziewczyna. W kontynuacji moglibyśmy zobaczyć, jak radzi sobie w roli żony i matki po latach.
 • Być może Kimmy założyła z partnerem Michael mol szczęśliwą rodzinę? Z pewnością Julia Roberts z przyjemnością zagrałaby losy takiej udanej relacji.

Trzeba przyznać, że Kimmy była naprawdę fantastyczną bohaterką, której losy wciągnęły widzów. Dobrze byłoby ponownie spotkać ją na ekranie, tym razem w roli dojrzałej kobiety, z bagażem kolejnych życiowych doświadczeń.

Miejmy nadzieję, że marzenie Julii Roberts o sequelu spełni się i będziemy mogli ponownie poznać dalsze przygody Kimmy. Z pewnością aktorka wniósłaby w tę kreację całe swoje aktorskie doświadczenie i umiejętności. I znowu porwała widzów tak jak lata temu swoją nieodpartą charyzmą i urokiem.

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem wywiad, jakiego Julia Roberts udzieliła Andy'emu Cohenowi. Aktorka zwierzyła się w nim z kilku ciekawostek dotyczących jej bogatej kariery filmowej. Ja skupiłem się na kilku wątkach - między innymi na tym, że Roberts chciałaby zagrać w kontynuacji swojego starego hitu "Mój chłopak się żeni". Wyznała, że z przyjemnością wcieliłaby się ponownie w postać Kimmy i przedstawiła, z kim jej bohaterka powinna się ostatecznie związać.

Ponadto aktorka przyznała, że żałuje, iż odrzuciła kiedyś rolę w bardzo udanym filmie "Masz wiadomość". Zastanawiała się, czy gdyby to ona zagrała główną bohaterkę, produkcja odniosłaby aż tak wielki sukces. Ja omówiłem ten wątek, analizując, jak potoczyłyby się losy filmu z Julią Roberts.

Następnie zastanowiłem się, kim Julia chciałaby być, gdyby faktycznie nakręcono kontynuację "Mój chłopak się żeni". Przeanalizowałem jej ekranową postać Kimmy Wallace i opisałem, jakie scenariusze byłyby możliwe dla tej bohaterki po latach. Myślę, że Roberts wciąż utożsamia się z tą rolą.

Mam nadzieję, że artykuł pozwolił Ci lepiej poznać aktorkę i jej refleksje na temat własnej kariery. Jeśli interesujesz się filmem, z pewnością znajdziesz w moim tekście kilka ciekawych smaczków i anegdot z planu. Zapraszam do lektury!

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
 2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Najlepsze Polskie Aktorki: Znane Polskie Aktorki, Polska Aktorka
 5. Top 30 najpopularniejszych książek według Tumblra: Percy Jackson kontra Harry Potter
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.