News

Katherine O'Hara dołącza do obsady 2. sezonu The Last of Us

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska03.02.20247 min.
Katherine O'Hara dołącza do obsady 2. sezonu The Last of Us

Katherine O'Hara, znana z roli matki Kevina w komedii "Kevin sam w domu", dołączyła do obsady drugiego sezonu serialu HBO "The Last of Us". Nie ujawniono jeszcze, w kogo dokładnie wcieli się aktorka, wiadomo tylko, że będzie to gościnna rola. Nowy sezon produkcji ma trafić na ekrany w 2025 roku. Przypomnijmy, że pierwszy sezon odniósł ogromny sukces, zdobywając aż 8 statuetek Emmy. W artykule przybliżamy najważniejsze informacje na temat kontynuacji serialu.

Obsada 2. sezonu "The Last of Us""The Last of Us"

Do obsady drugiego sezonu serialu "The Last of Us" dołączyła właśnie znana aktorka Catherine O’Hara. Słynie ona przede wszystkim z roli matki Kevina w kultowej już komedii "Kevin sam w domu". W nowych odcinkach serialu HBO wcieli się w gościnną, bliżej nieokreśloną rolę. Twórcy produkcji nie chcą na razie zdradzać, kogo dokładnie zagra O’Hara.

Aktorka dołącza do obsady, w której znajdą się m.in. Pedro Pascal jako Joel i Bella Ramsey jako Ellie. Zagrają oni główne role także w drugim sezonie. Widzowie z pewnością czekają z niecierpliwością na występ Catherine O’Hary i są ciekawi, w jaką postać się wcieli.

Rola Catherine O'Hary w serialu

Twórcy i producenci "The Last of Us" grają na razie w otwarte karty i nie chcą zdradzić zbyt wiele szczegółów na temat roli, jaką odegra Catherine O’Hara. Z pewnością będzie to jednak postać istotna fabularnie. Można się spodziewać, że w najbliższych tygodniach pojawią się kolejne informacje na ten temat.

Obsada serialu była dotychczas utrzymywana w tajemnicy. Dopiero teraz, gdy ruszyły zdjęcia do kontynuacji produkcji, nazwiska aktorów są stopniowo ujawniane. Wszyscy fani z niecierpliwością czekają na nowe doniesienia i liczą na to, że wkrótce dowiedzą się więcej o tym, kogo zagra O’Hara.

Daty i miejsce kręcenia kolejnych odcinków

Zdjęcia do drugiego sezonu serialu "The Last of Us" mają rozpocząć się 12 lutego 2023 roku w Vancouver. Kręcenie odcinków potrwa aż do września, czyli ponad pół roku. Premiera nowej odsłony produkcji została wstępnie zaplanowana na 2025 rok, zatem fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Harmonogram prac na planie serialu

Harmonogram zdjęć do kontynuacji "The Last of Us" jest naprawdę napięty. Zważywszy na skalę i rozmach produkcji, twórcy będą kręcić odcinki przez wiele miesięcy. Można się spodziewać, że jeszcze w trakcie realizacji pojawią się kolejne zapowiedzi obsady i fabuły.

Fani z całą pewnością będą śledzić na bieżąco wszystkie doniesienia z planu, aby jak najszybciej poznać szczegóły dotyczące ich ulubionego serialu. Podczas tak długich zdjęć z pewnością nie zabraknie smaczków i przecieków zza kulis produkcji.

Czytaj więcej: Abigail Breslin gwiazdą serdecznego filmu o rodzinie amerykańsko-włoskiej

Twórcy i reżyserzy nowych odcinków

Za scenariusz drugiego sezonu "The Last of Us", podobnie jak w przypadku pierwszej serii, odpowiadają Craig Mazin oraz Neil Druckmann. Ten drugi jest jednocześnie pomysłodawcą gry wideo, na podstawie której powstał serial.

Reżyserią poszczególnych odcinków zajmą się z kolei uznani twórcy, m.in. Mark Mylod ("Sukcesja"), Nina Lopez-Corrado ("Perry Mason"), Stephen Williams ("Watchmen") i Kate Herron ("Loki").

Kontynuacja sukcesu pierwszego sezonu

Zarówno scenarzyści, jak i reżyserzy drugiej serii "The Last of Us" to osoby, które doskonale sprawdziły się przy innych produkcjach. Mają na swoim koncie seriale cenione zarówno przez krytyków, jak i przez widzów. Wszystko wskazuje na to, że twórcom uda się powtórzyć sukces pierwszego sezonu.

Fani z niecierpliwością wyczekują efektów pracy całego zespołu filmowego. Liczą, że dalsza część perypetii Joela i Ellie w postapokaliptycznym świecie ich nie zawiedzie. Biorąc pod uwagę nazwiska zaangażowane w produkcję, wydaje się, że mają na co czekać.

Drugi sezon "The Last of Us" powstaje w rękach sprawdzonych specjalistów. To gwarancja wysokiej jakości.

O sukcesie 1. sezonu "The Last of Us""The Last of Us"

Katherine O'Hara dołącza do obsady 2. sezonu The Last of Us

Pierwszy sezon serialu "The Last of Us" miał premierę na HBO Max w 2022 roku. Odniósł on ogromny sukces zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Serial zgarnął aż 8 statuetek podczas tegorocznej gali Emmy, m.in. za charakteryzację i efekty specjalne.

Liczba statuetek Emmy zdobytych przez 1. sezon "The Last of Us" 8
Wyróżnienia Emmy za charakteryzację i efekty Tak

"The Last of Us" okazał się największym hitem HBO od czasu kultowej "Gry o tron". Nic więc dziwnego, że stacja zdecydowała się na kontynuację i kolejny sezon produkcji bazującej na popularnej grze wideo.

Fabuła serialu "The Last of Us""The Last of Us"

Akcja "The Last of Us" rozgrywa się 20 lat po apokalipsie, która zniszczyła znany nam świat. Ocalały Joel zostaje zatrudniony do przemycenia z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki Ellie. To, co początkowo wydaje się niewielkim zadaniem, przeradza się w pełną grozy podróż przez postapokaliptyczne Stany Zjednoczone.

Bohaterowie muszą polegać wyłącznie na sobie nawzajem, aby przetrwać w brutalnej rzeczywistości. Serial pokazuje ich perypetie i traumatyczne przejścia, z jakimi muszą się zmierzyć podczas tej tułaczki. Produkcja łączy w sobie elementy horroru, thrillera i dramatu obyczajowego.

W drugim sezonie najprawdopodobniej pojawią się nowe, równie wymagające wyzwania dla Joela i Ellie. Biorąc pod uwagę ciepłe przyjęcie pierwszej serii przez widzów, twórcy z pewnością nie zawiodą ich oczekiwań co do kontynuacji.

Aktualne projekty z udziałem Catherine O’Hary

Oprócz angażu w "The Last of Us", Catherine O’Hara ma obecnie na swoim koncie rolę w komedii szpiegowskiej "Argylle" u boku ryana Goslinga, Henry’ego Cavilla i Samuele’a L. Jacksona. W tym roku widzowie będą mogli zobaczyć aktorkę także w filmie "Sok z żuka", czyli sequelu familijnej animacji sprzed kilkunastu lat.

O’Hara od lat cieszy się sympatią i uznaniem widzów. Jej występ gościnny w "The Last of Us" na pewno spotka się z entuzjazmem fanów. Serialowe uniwersum wzbogaci się o kolejną charyzmatyczną postać.

Podsumowanie

W powyższym artykule dowiedziałem się o dołączeniu Catherine O’Hary do obsady drugiego sezonu serialu „The Last of Us”. Aktorka, którą najlepiej znamy z roli matki Kevina z komedii „Kevin sam w domu”, wcieli się w tajemniczą, gościnną rolę. Niestety twórcy na razie nie chcą zdradzić, kogo dokładnie zagra.

Poznałem również szczegóły dotyczące dat i miejsca kręcenia nowych odcinków. Wiemy już, że zdjęcia ruszą 12 lutego 2023 roku w Vancouver i potrwają do września. Z kolei premiera 2. sezonu została wstępnie zaplanowana na 2025 rok.

Dowiedziałem się także, kto odpowiada za scenariusz i reżyserię kontynuacji serialu. Są to ci sami twórcy, którzy pracowali przy pierwszym sezonie, który zdobył aż 8 nagród Emmy. W artykule przypomniano również fabułę produkcji dla tych, którzy jeszcze jej nie znają.

Na koniec wspomniano o aktualnych projektach z udziałem Catherine O’Hary. Aktorka gra m.in. w sequelu filmu „Sok z żuka” oraz w szpiegowskiej komedii „Argylle” u boku gwiazd takich jak Ryan Gosling czy Samuel L. Jackson.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły