News

Kelsey grammer powraca jako frasier - wywiad z legendą show-biznesu

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak06.01.20247 min.
Kelsey grammer powraca jako frasier - wywiad z legendą show-biznesu

Legendarny Frasier Crane powraca na ekrany po blisko 20 latach przerwy! Kelsey Grammer ponownie wciela się w kultową postać psychiatry z Bostonu w nowym serialu platformy SkyShowtime. W obszernej rozmowie aktor opowiada o ponownym sportretowaniu tej niezwykle popularnej postaci, wyzwaniach związanych z kontynuacją hitu po tak długiej przerwie oraz o nowych bohaterach, którzy pojawią się u boku Frasiera.

Kultowy Frasier powraca po latach

Frasier Crane, kultowy psychiatra radiowy z Bostonu, powraca na ekrany po blisko 20 latach przerwy! Znakomity aktor Kelsey Grammer ponownie wciela się w tę niezwykle popularną postać w nowym serialu platformy SkyShowtime zatytułowanym po prostu „Frasier”. Jest to bezpośrednia kontynuacja kultowego serialu komediowego z lat 1993-2004.

W nowej odsłonie Frasier Crane wraca do Bostonu, aby rozpocząć zupełnie nowy rozdział w swoim życiu. Czekają na niego nowe wyzwania, nowe relacje i wreszcie spełnienie jego największego marzenia. Aktor zdradza nam kulisy tego niezwykłego powrotu po blisko 20 latach oraz opowiada o pracy na planie kontynuacji jednego z najpopularniejszych sitcomów w historii.

Legendarny aktor ponownie jako kultowy psychiatra

Grammer nie ukrywa, że powrót do roli Frasiera Crana po tak długim czasie był dla niego wyzwaniem. Jednak chemia na planie od razu się zgrywa, a aktor czuje motywację, by ponownie sportretować tę niezwykłą postać. Zmieniło się wiele w jego życiu osobistym, zawodowym, a także na świecie od czasu zakończenia oryginalnego serialu w 2004 roku. Jednak Frasier wciąż pozostaje bliski jego sercu.

Kelsey Grammer to prawdziwa legenda amerykańskiego show-biznesu z bogatą filmografią. Jest 3-krotnym laureatem Złotego Globu, 5-krotnym zdobywcą nagrody Emmy oraz 2-krotnym laureatem People’s Choice Awards. Jego największą rolą pozostaje oczywiście kultowy Frasier Crane – najpierw w sitcomie „Kroniki Seinfelda”, a później w jego kontynuacji „Frasier”.

Aktor o kolejnej odsłonie serialu

W obszernej rozmowie Kelsey Grammer opowiada o kulisach realizacji nowego serialu „Frasier”, wyzwaniach związanych z kontynuacją tak kultowego sitcomu po blisko 20 latach przerwy oraz o pracy z nową ekipą aktorską.

Zdradza, że scenariusz nowego serialu zakłada mocne osadzenie w konwencji oryginału z elementami odświeżenia fabuły i wprowadzenia kilku nowych wątków. Frasier Crane pozostaje oczywiście psychiatrą z Bostonu z charakterystycznym poczuciem humoru, lekko protekcjonalnym stosunkiem do otoczenia i problemami w życiu osobistym. Jednak tym razem próbuje spełnić swoje wielkie marzenie. Co tak naprawdę nim kieruje?

Boston znów tętni życiem Frasiera

Miejsce akcji nowego serialu ponownie osadzone jest w Bostonie. To rodzinne miasto Frasiera, w którym rozpoczął karierę jako psychiatra radiowy. Po latach spędzonych w Seattle, gdzie osadzona była akcja pierwotnego serialu, Frasier powraca więc do dobrze znanych realiów Bostonu.

Miasto ponownie tętni jego życiem – zarówno zawodowym, jak i osobistym. Grammer zdradza, że akcja nowego serialu koncentruje się głównie na perypetiach Frasiera w Bostonie, choć pojawią się też odniesienia do przeszłości bohatera w Seattle.

Czytaj więcej: Atlantic City w Fallout 76 - nowa lokacja pełna nagród i wyzwań czeka na graczy

Gwiazdor opowiada o nowych postaciach

Oprócz Kelseya Grammera w serialu występuje całkiem nowa obsada aktorska. Są to m.in. Jack Cutmore-Scott, Jess Salgueiro, Anders Keith, Nicholas Lyndhurst, Toks Olagundoye oraz Jimmy Dunn. Grammer opowiada o współpracy z nowymi aktorami na planie kontynuacji kultowego serialu komediowego.

Bardzo miło mi się współpracowało z nową ekipą aktorów. Od razu wytworzyła się między nami chemia i zgranie, mimo że serial kręciliśmy w dość ekspresowym tempie. Myślę, że widzowie polubią nowe postaci u boku Frasiera – wnoszą one świeżość i nową energię do serialu.

Aktor zdradza, że scenariusz zakłada wprowadzenie kilku zupełnie nowych bohaterów, z którymi Frasier nawiąże relacje lub wejdzie w konflikty. Są to m.in. jego nowa sympatia, konkurent w pracy czy nowi sąsiedzi Frasiera. Grammer podkreśla, że choć fabuła i bohaterowie są nowi, to jednak duch serialu pozostaje mocno osadzony w konwencji kultowego oryginału z lat 90.

Kim są nowi bohaterowie?

Oto krótka charakterystyka nowych bohaterów serialu „Frasier”, którzy pojawią się u boku tytułowego psychiatry z Bostonu:

  • Jack Cutmore-Scott jako Alan Cornwall – psychiatra-konkurent Frasiera
  • Jess Salgueiro jako Eve – sympatia Frasiera
  • Anders Keith jako Bob Babcock – nowy sąsiad i przyjaciel Frasiera

Pozostałymi nowymi bohaterami są m.in. asystentka Frasiera, jego była teściowa oraz producentka radiowa.

Kultowy aktor w roli życia

Kelsey grammer powraca jako frasier - wywiad z legendą show-biznesu

Kelsey Grammer przyznaje, że powrót do roli Frasiera Crana był dla niego czymś wyjątkowym. Mimo upływu lat wciąż czuje silną więź z tą postacią, która zapewniła mu popularność i status gwiazdy serialu komediowego. Nie ukrywa, że ekscytują go nowe przygody i perypetie kultowego bohatera, którego losy śledziły miliony widzów na całym świecie.

Liczba sezonów oryginalnego serialu 11
Liczba odcinków 264
Liczba zdobytych Nagród Emmy 37

Jak wynika z tabeli, oryginalny serial „Frasier” bił rekordy popularności, zdobywając dziesiątki prestiżowych nagród. Czy kontynuacja po latach będzie w stanie powtórzyć ten fenomen? Przekonajcie się sami oglądając nowe perypetie kultowego Frasiera Crane’a na platformie SkyShowtime!

Show biznes znów stawia na Frasiera

Powrót tak kultowego serialu jak „Frasier” to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń serialowych ostatnich lat. Hollywood od dawna snuło plany kontynuacji hitowego sitcomu z lat 90. o perypetiach sympatycznego psychiatry radiowego. W końcu, po blisko 20 latach oczekiwań, doczekaliśmy się sequela z udziałem gwiazdy serialu – Kelseya Grammera.

Aktor nie ukrywa, że to dla niego powrót do jednej z najważniejszych ról w karierze i szansa na ponowne wcielenie się w ukochaną postać. Zarówno on, jak i cała nowa ekipa serialu z optymizmem patrzą w przyszłość i liczą, że „Frasier” ponownie podbije serca widzów na całym świecie.

Podsumowanie

W powyższym artykule przedstawiłem historię powrotu kultowego serialu komediowego „Frasier” po blisko 20 latach przerwy. Skupiłem się przede wszystkim na roli głównego aktora – Kelseya Grammera, który ponownie wcielił się w tytułowego bohatera. Opisałem wyzwania, jakie stały przed aktorem przy ponownym sportretowaniu tak kultowej postaci po tak długim czasie.

Przybliżyłem również fabułę nowego serialu, która koncentruje się na powrocie Frasiera Crane'a do Bostonu i rozpoczęciu przez niego nowego rozdziału życia. Omówiłem też nowych bohaterów, którzy pojawią się u boku psychiatry, wnosząc świeżość do kontynuacji hitu.

Starałem się przedstawić kulisy powstawania sequela kultowego sitcomu, opierając się na obszernym wywiadzie z głównym aktorem. Grammer barwnie opowiada w nim o ponownej pracy nad serialem „Frasier” i wcieleniu się w tę niezwykłą postać po latach przerwy. Jego entuzjazm udziela się, budząc apetyt na seans.

Mam nadzieję, że artykuł przybliżył Państwu genezę jednego z najgorętszych serialowych powrotów ostatnich lat. Zachęcam do obejrzenia nowych odcinków „Frasiera” i przekonania się na własne oczy, czy kontynuacja kultowego hitu sprostała oczekiwaniom.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
  2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
  5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.