News

Kim Kardashian w nowym serialu od twórców AHS i Dahmera - zaskoczy intrygą i seksem

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak04.12.20234 min.
Kim Kardashian w nowym serialu od twórców AHS i Dahmera - zaskoczy intrygą i seksem

Kim Kardashian gwiazdą nowego serialu od twórców American Horror Story i Dahmera, który ma szansę zaskoczyć widzów intrygą i seksem. Celebrytka znana z programów typu reality show tym razem wcieli się w rolę właścicielki prestiżowej, kobiecej kancelarii prawniczej specjalizującej się w rozwodach.

Kluczowe wnioski:
  • Kim Kardashian negocjuje warunki kontraktu na główną rolę w nowym serialu Ryana Murphy'ego.
  • Akcja osadzona będzie w prestiżowej kancelarii prawniczej zatrudniającej same kobiety.
  • Zdjęcia ruszają w 2024 roku, a premierę serialu zaplanowano na 2025 rok.
  • Poszukiwana jest gwiazda "z najwyższej półki" do głównej męskiej roli.
  • Serial ma być "seksownym i błyszczącym dramatem prawniczym".

Kim Kardashian gwiazdą nowego serialu

Kim Kardashian znana jest przede wszystkim z programów typu reality show, gdzie można było śledzić jej życie rodzinne. Od jakiegoś czasu próbuje jednak sił jako aktorka. Teraz gwiazda podpisała intratny kontrakt na główną rolę w nowym serialu Ryana Murphy'ego, twórcy m.in. "American Horror Story" i "Dahmera".

Projekt opisywany jest jako "seksowny, błyszczący i wyrafinowany dramat prawniczy". Kardashian wcieli się w specjalistkę od rozwodów, właścicielkę prestiżowej kancelarii zatrudniającej same kobiety. Obecnie trwają negocjacje warunków kontraktu.

Całość serialu trafi na platformę Hulu. Za produkcję odpowiadają: sama celebrytka, jej matka Kris Jenner oraz Ryan Murphy. Premierę zaplanowano na pierwszy kwartał 2025 roku.

Poszukiwania obsady

Zdjęcia do nowego serialu mają ruszyć w czwartym kwartale 2024 roku. Trwają obecnie poszukiwania reszty obsady. Do głównej roli męskiej poszukiwana jest "gwiazda z najwyższej półki" - ktoś równie rozpoznawalny co Kim Kardashian.

W obsadzie znajdą się same kobiety, grające prawniczki z prestiżowej kancelarii. Będzie to zatem żeński serial z mocnymi, niezależnymi bohaterkami.

Kim Kardashian jako aktorka

Kim Kardashian od dłuższego czasu próbuje swych sił w aktorstwie. Zaczynała od filmów animowanych, gdzie podłożyła głos postaci Dolores w dwóch częściach "Psi Patrol".

Niedawno zagrała też epizodyczną rolę w 10. sezonie serialu "American Horror Story" Ryana Murphy'ego. Teraz ponownie nawiązała współpracę z tym reżyserem, podpisując intratny kontrakt na pierwszoplanową rolę w jego nowym serialu pod egidą Disneya.

Kim Kardashian chce również zagrać główną rolę w nowej komedii "The 5th Wheel". Projekt jest obecnie prezentowany różnym wytwórniom filmowym i platformom streamingowym z nadzieją na kontynuację aktorskiej kariery celebrytki.

Nie milkną plotki, że gwiazda reality show marzy o zdobyciu Oscara. Czy uda jej się to dzięki roli w nowym serialu Murphy'ego?
Rola Kim Kardashian Specjalistka od rozwodów, właścicielka kobiecej kancelarii
Reżyser Ryan Murphy
Platforma Hulu
Data premiery I kwartał 2025

Inne aktorskie role celebrytki

Oprócz wspomnianych produkcji, Kim Kardashian ma obecnie w planach jeszcze co najmniej dwie inne role aktorskie. Nie wiadomo jednak, o jakie projekty dokładnie chodzi. Być może celebrytka zaskoczy fanów epizodycznymi występami w znanych serialach.

Na pewno jest otwarta na nowe wyzwania i bardzo poważnie podchodzi do aktorstwa. Nieustannie podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w warsztatach aktorskich. Niewykluczone zatem, że jej kariera jeszcze bardziej nabierze rozpędu w najbliższych latach.

Czytaj więcej: Adam Driver wyzywa widza pytającego o "kiczowate" sceny wypadków w "Ferrari"

Podsumowanie

Kim Kardashian w nowym serialu od twórców AHS i Dahmera - zaskoczy intrygą i seksem

W powyższym artykule omówiłem najnowszy projekt aktorski Kim Kardashian. Celebrytka podpisała intratny kontrakt z Ryanem Murphy'm na główną rolę w jego nowym serialu dla platformy Hulu. Będzie wcielać się w specjalistkę od rozwodów, właścicielkę prestiżowej, kobiecej kancelarii prawniczej. Zdjęcia mają ruszyć w 2024 roku, a premiera jest planowana na początek 2025 roku.

Przedstawiłem też dotychczasową karierę aktorską Kim Kardashian. Zaczynała od filmów animowanych, później zagrała epizodyczną rolę w "American Horror Story". Teraz dostała szansę na pierwszoplanową kreację w nowym serialu swojego ulubionego reżysera. Ma też plany zagrania głównej roli w komedii "The 5th Wheel".

W artykule zawarłem również informacje na temat poszukiwań obsady do serialu Murphy'ego. Do głównej męskiej roli poszukiwana jest gwiazda formatu Kim Kardashian. Reszta obsady składać się będzie z samych kobiet. Projekt opisywany jest jako "seksowny dramat prawniczy" - można się spodziewać wielu kontrowersji.

Na koniec wspomniałem o nieoficjalnych doniesieniach na temat planów aktorskich celebrytki. Najwyraźniej ma ona podpisane jeszcze co najmniej dwie umowy na role w nieznanych produkcjach. Być może niedługo zobaczymy Kim w epizodycznych występach w znanych serialach.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
  2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Najlepsze Polskie Aktorki: Znane Polskie Aktorki, Polska Aktorka
  5. Top 30 najpopularniejszych książek według Tumblra: Percy Jackson kontra Harry Potter
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.