News

Konkurs Samsung: Zmień swoje wnętrze z The Frame

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska13.02.20246 min.
Konkurs Samsung: Zmień swoje wnętrze z The Frame

Konkurs Samsung: Zmień swoje wnętrze z The Frame to idealna okazja, by odmienić wygląd swojego mieszkania. Samsung Electronics Polska zaprasza wszystkich miłośników nowoczesnego designu do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Główna nagroda to voucher o wartości 30 000 zł do wykorzystania na projekt i realizację aranżacji wnętrza o powierzchni do 45 m2. Ponadto, 10 osób otrzyma soundbar Samsung HW-S800B. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy kupić telewizor The Frame i kreatywnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Jakie są zasady konkursu Samsung The Frame?

Konkurs „Zmień swoje wnętrze z The Frame” organizowany przez Samsung Electronics Polska ma bardzo prosty regulamin. Aby wziąć w nim udział, wystarczy w okresie od 12 lutego do 31 marca 2024 roku kupić telewizor The Frame o przekątnej 55 cali lub większej. Następnie trzeba wejść na stronę www.konkurstheframe.samsung.pl i kreatywnie odpowiedzieć w max 250 znaków na pytanie: „Jak chciałbyś zmienić wnętrze z The Frame?”. Odpowiedź wraz ze skanem lub zdjęciem dowodu zakupu telewizora należy przesłać przez formularz dostępny na stronie konkursowej.

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy Polski. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Nadesłane odpowiedzi oceni specjalnie powołane jury, które wybierze najciekawsze i najbardziej kreatywne pomysły.

Kto może wziąć udział w konkursie Samsung The Frame?

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie pełnoletni mieszkańcy Polski. Osoby poniżej 18. roku życia są wykluczone z udziału w konkursie.

Ponadto, w konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy firmy Samsung Electronics Polska ani członkowie ich rodzin. Regulamin dokładnie precyzuje, kto zalicza się do grona „osób bliskich” wykluczonych z konkursu.

Co można wygrać w konkursie Samsung The Frame?

Nagrodą główną w konkursie „Zmień swoje wnętrze z The Frame” jest voucher o wartości 30 000 zł do wykorzystania w renomowanym studiu projektowym wnętrz JK Interiors. Studio to poprowadzi laureat poprzedniej edycji konkursu – Julia Kilczewska. Zwycięzca otrzyma także projekt aranżacji wnętrza o powierzchni do 45 m2.

Oprócz nagrody głównej, organizator przewidział nagrody dla 10 osób wyróżnionych. Będą to nowoczesne soundbary Samsung Ultra Slim HW-S800B, które świetnie komponują się z designem telewizora The Frame i zapewniają kinowy dźwięk przestrzenny.

Na co można przeznaczyć voucher do studia JK Interiors?

Voucher do studia JK Interiors o wartości 30 000 zł laureat konkursu będzie mógł wykorzystać na opracowanie projektu aranżacji wnętrza o powierzchni maksymalnie 45 m2 oraz na pokrycie kosztów realizacji tego projektu. Może to być np. zakup mebli, dodatków, roślin, lamp i innych elementów wyposażenia.

Studio JK Interiors zajmie się przygotowaniem koncepcji projektowej dostosowanej do potrzeb, gustu i pomysłu zwycięzcy konkursu. Następnie pomoże także w realizacji projektu i doborze wszystkich niezbędnych mebli oraz dodatków.

Czytaj więcej: Kasia Smutniak mówi Nie lubię kompromisów w nowym dokumencie o kryzysie uchodźczym

Gdzie znaleźć regulamin konkursu Samsung The Frame?

Pełny regulamin konkursu „Zmień swoje wnętrze z The Frame” jest dostępny na oficjalnej stronie konkursu pod adresem www.konkurstheframe.samsung.pl. Znajdują się tam szczegółowe informacje dotyczące m.in. zasad uczestnictwa, oceny zgłoszeń konkursowych, wyboru zwycięzców oraz wręczenia nagród.

Regulamin warto dokładnie przeczytać, aby zrozumieć wszystkie warunki i wymagania konkursu. Pozwoli to uniknąć ewentualnego wykluczenia z powodu niespełnienia jakiegoś wymogu formalnego.

Dodatkowo, na stronie konkursu znajdują się przykładowe odpowiedzi na pytanie konkursowe, które mogą stanowić inspirację dla uczestników.

Jak wziąć udział w konkursie Samsung The Frame?

Konkurs Samsung: Zmień swoje wnętrze z The Frame

Aby wziąć udział w konkursie „Zmień swoje wnętrze z The Frame”, należy spełnić dwa podstawowe warunki:

  • Kupić telewizor Samsung The Frame o przekątnej min. 55 cali w okresie trwania konkursu, czyli od 12 lutego do 31 marca 2024 r.
  • Wejść na stronę www.konkurstheframe.samsung.pl i kreatywnie odpowiedzieć w max 250 znaków na pytanie konkursowe, dołączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu telewizora.

Odpowiedź należy przesłać przez formularz zgłoszeniowy dostępny na dedykowanej stronie internetowej. Tam też znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące konkursu.

Gdzie kupić telewizor The Frame?

Telewizor Samsung The Frame objęty konkursem musi zostać zakupiony w okresie od 12 lutego do 31 marca 2024 roku w dowolnym sklepie stacjonarnym lub internetowym w Polsce. Ważne, aby na dowodzie zakupu widniała data sprzedaży mieszcząca się w ramach czasowych konkursu.

Najważniejsze, aby w kreatywny i ciekawy sposób zaprezentować własną wizję wykorzystania telewizora The Frame do stworzenia wyjątkowego wnętrza. Pomocne mogą okazać się szkice, rysunki, kolorowe wizualizacje czy nawet zdjęcia inspiracji. Warto pamiętać, że im bardziej kreatywna, inspirująca i realna będzie odpowiedź, tym większe szanse na wygraną.

Do kiedy trwa konkurs Samsung The Frame?

Konkurs „Zmień swoje wnętrze z The Frame” trwa od 12 lutego do 31 marca 2024 roku. W tym czasie można dokonać zakupu telewizora The Frame i wysłać swoje zgłoszenie konkursowe.

Start konkursu 12 lutego 2024 r.
Zakończenie konkursu 31 marca 2024 r.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi do 14 dni roboczych od zakończenia konkursu. Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Mają 7 dni na potwierdzenie udziału w konkursie od momentu powiadomienia.

Podsumowanie

Konkurs „Zmień swoje wnętrze z The Frame” to świetna okazja do metamorfozy swojego mieszkania lub domu przy wsparciu firmy Samsung. Aby wziąć w nim udział, wystarczy kupić telewizor The Frame i kreatywnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Do wygrania są atrakcyjne nagrody, jak voucher 30 000 zł do studia projektowego JK Interiors czy soundbar Samsung HW-S800B.

Konkurs trwa od 12 lutego do 31 marca 2024 roku. Szczegóły znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.konkurstheframe.samsung.pl. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia w konkursie „Zmień swoje wnętrze z The Frame”!

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły