News

Księga Boby Fetta - drugi sezon w planach? Temuera Morrison nie jest pewny

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska28 grudnia 20235 min
Księga Boby Fetta - drugi sezon w planach? Temuera Morrison nie jest pewny

Księga Boby Fetta spotkała się z pozytywnym odbiorem fanów, jednak pytanie o kontynuację w postaci drugiego sezonu wciąż pozostaje otwarte. Temuera Morrison, odtwórca głównej roli, przyznaje w wywiadzie, że nic nie wie na temat planów studia odnośnie przyszłości serialu. Zaznacza, że chociaż widzowie domagają się więcej przygód Boby Fetta, wszystko zależy od budżetu i decyzji twórców. Ming-Na Wen ma natomiast konkretne pomysły na rozwój fabuły i sceny akcji w ewentualnym drugim sezonie.

Temuera Morrison niepewny powstania 2. sezonu

Temuera Morrison, odtwórca głównej roli Boby Fetta, w wywiadzie przyznaje, że nic nie wie na temat planów studia odnośnie kontynuacji serialu. Aktor zaznacza, że mimo entuzjastycznych reakcji fanów, którzy domagają się 2. sezonu, wszystko zależy od decyzji twórców i posiadanego budżetu.

Morrison spotkał wielu zadowolonych widzów, którzy wyrażali chęć obejrzenia dalszych losów Boby Fetta. Jednak pandemia mocno nadszarpnęła finanse filmowej branży. Teraz, gdy sytuacja powoli wraca do normy, przyszłość serialu zależy od tego, ile twórcy będą w stanie przeznaczyć na produkcję kontynuacji.

Fanowski entuzjazm kontra finansowe realia

Aktor przyznaje szczerze, że mimo pozytywnych reakcji, jakie zebrał 1. sezon, nie ma pojęcia, czy i kiedy rozpoczną się prace nad 2. serią przygód Boby Fetta. Podkreśla, że wszystko sprowadza się do budżetu i możliwości sfinansowania kontynuacji przez studio.

Fani serialu jednoznacznie domagają się więcej, co Morrison osobiście zaobserwował podczas spotkań. Jednak, mimo entuzjazmu widowni, przyszłość produkcji stoi pod znakiem zapytania ze względów finansowych. Na razie stacja milczy w kwestii decyzji.

Ming-Na Wen ma wizję 2. sezonu

Ming-Na Wen, odtwórczyni roli Fennec Shand, ma już konkretne pomysły na scenariusz kontynuacji przygód Boby Fetta. Aktorka wyjawia, że chciałaby pokazać dalsze losy bohatera jako władcy Tatooine oraz wiele scen akcji z jego udziałem.

W pierwszym sezonie Boba Fett próbował zaprowadzić porządek na podległym mu terenie, choć z niewielkim skutkiem. Według Wen druga seria mogłaby skupić się na odzyskaniu kontroli przez bohatera czy też pokazaniu większej ilości scen walki z jego udziałem, na które fani czekają.

Kilka pomysłów na scenariusz

Aktorka ma już gotowe propozycje fabularne, które jej zdaniem spodobałyby się widzom. Chciałaby, aby Boba Fett wrócił do korzeni jako twardziel i bezwzględny łowca nagród, rządzący Tatooine zgodnie ze swoim kodeksem. Ma też nadzieję na więcej efektownych scen akcji z udziałem głównego bohatera.

Chętnie zobaczyłabym jak wraca do tego, jaki Boba był wcześniej; zachowując porządek i sprawiedliwość lub osiągając to, co musi osiągnąć na Tatooine. No i na koniec oczywiście chciałabym dużo fajnych scen walki.

Czytaj więcej: Kim Kardashian w nowym serialu od twórców AHS i Dahmera - zaskoczy intrygą i seksem

Aktorzy w gotowości, decyzja należy do studia

Odtwórcy głównych ról w serialu nie kryją entuzjazmu do kontynuowania przygód i pogłębiania losów bohaterów w ewentualnych kolejnych sezonach. Jednak ostateczna decyzja należy do producentów i zależy od finansowych możliwości stacji platformy Disney+.

Temuera Morrison jako Boba Fett oraz Ming-Na Wen jako Fennec Shand z pewnością chętnie powróciliby na plan kontynuacji "Księgi Boby Fetta", jednak na razie nic nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle do tego dojdzie. Studio nie zdradza szczegółów odnośnie planów związanych z serialem i ewentualnym 2. sezonem produkcji osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Aktor Postać Chęć powrotu
Temuera Morrison Boba Fett Niepewny
Ming-Na Wen Fennec Shand Zdecydowanie tak

Podsumowanie

Księga Boby Fetta - drugi sezon w planach? Temuera Morrison nie jest pewny

W powyższym artykule omówiono kwestię ewentualnego powstania 2. sezonu serialu „Księga Boby Fetta”. Przytoczono wypowiedzi głównych aktorów na ten temat. Temuera Morrison, odtwórca tytułowej roli, nie jest pewny, czy dojdzie do kontynuacji. Z kolei Ming-Na Wen ma konkretne pomysły na scenariusz i fabułę. Oboje podkreślają, że fani domagają się nowych odcinków.

Zwrócono uwagę na kwestie finansowe – to one będą decydować o przyszłości serialu. Studio nie zdradza jeszcze planów, ale pandemia mocno nadwyrężyła budżety filmowe. Morrison spotkał wielu entuzjastycznych widzów, którzy chcą więcej przygód Boby Fetta. Wen ma gotowe propozycje fabularne kolejnego sezonu. Aktorzy są gotowi wrócić na plan, jednak decyzja należy do producentów.

Przybliżono pomysły Wen na scenariusz – chce pokazać Fetta jako władcę próbującego zaprowadzić porządek oraz wiele scen akcji z jego udziałem. Ma nadzieję, że twórcy pozwolą bohaterowi wrócić do korzeni jako twardziela i bezwzględnego wojownika. Zdaniem aktorki taki kierunek fabuły przypadłby fanom do gustu.

Podsumowując, 2. sezon „Księgi Boby Fetta” stoi pod znakiem zapytania, ale aktorzy i fani mocno kibicują jego powstaniu. Kluczowe znaczenie mają tu możliwości finansowe studia, które dotąd nie ujawniło planów wobec serialu osadzonego w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Nominacje dla filmu Oppenheimer na Oscary.
  2. Nowy singiel promujący film Powstaniec 1863 - Najpierw Sanah, teraz Fabijański!
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły