News

Millie Bobby Brown w nowym filmie Netflixa. Dama - reżyser nie szczędzi pochwał

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska30 stycznia 20245 min
Millie Bobby Brown w nowym filmie Netflixa. Dama - reżyser nie szczędzi pochwał

Millie Bobby Brown ponownie zachwyca rolą w nowym filmie Netflixa. Tym razem wciela się w odważną kobietę walczącą o przetrwanie w opowieści fantasy pt. "Dama". Reżyser produkcji, Juan Carlos Fresnadillo, nie szczędzi pochwał pod adresem aktorki za jej talent oraz zaangażowanie. Przyznaje, że zdjęcia w jaskiniach były nie lada wyzwaniem, ale Millie świetnie sobie z tym poradziła. Film ma dostarczyć widzom porównywalnych do rollercoastera wrażeń. Premiera już 8 marca 2024 roku.

Dama z Millie Bobby Brown w roli głównej

Reżyser filmu Dama, Juan Carlos Fresnadillo, nie szczędzi pochwał pod adresem głównej aktorki, Millie Bobby Brown. Przyznaje, że młoda gwiazda poradziła sobie świetnie z trudnymi warunkami na planie. Film opowiada o walce kobiety o przetrwanie po tym, jak została rzucona na pożarcie smokowi.

Fresnadillo chwaliMillie Bobby Brown za talent oraz zaangażowanie. Podkreśla, że aktorka rozumiała, iż ma stworzyć wiarygodną historię o walce o życie. Dlatego zgodziła się na ekstremalne doświadczenia na planie. Reżyser stwierdził, że przesunęli wszystkie granice, aby przekazać widzom uczucie intensywności i cierpienia bohaterki.

Zdjęcia w trudnych warunkach

Zdaniem reżysera największe wyzwania wiązały się z kręceniem zdjęć w jaskiniach w Portugalii. Tamtejsza sieć podziemnych korytarzy była ciemna i ciasna, co utrudniało pracę ekipy.

Jeszcze trudniej było samej Millie Bobby Brown, która większość czasu spędza w filmie właśnie w jaskini. Musiała radzić sobie z ogniem, wodą, kamieniami i ciemnością. Dzięki temu sceny walki o przetrwanie są niezwykle realistyczne i angażujące.

Film fantasy o walce z potężnym smokiem

Fabuła filmu Dama opowiada o młodej kobiecie, która zgadza się poślubić przystojnego księcia. Okazuje się jednak, że została wybrana jako ofiara mająca spłacić starożytny dług rodu królewskiego.

Bohaterka zostaje wrzucona do jaskini ze śmiercionośnym smokiem. Musi wykorzystać cały swój spryt i siłę, aby przetrwać. W filmie pojawia się motyw walki dziewczyny o dorosłość i niezależność. Produkcja łączy w sobie fantastyczne wątki z bohaterską historią przetrwania.

Gwiazdy w obsadzie i hiszpański reżyser

Reżyserem Damy jest Hiszpan Juan Carlos Fresnadillo, twórca uznanego horroru sci-fi 28 tygodni później. W pozostałych rolach występują Angela Bassett, Robin Wright, Ray Winstone czy Nick Robinson.

Premiera filmu odbędzie się 8 marca 2024 roku na platformie Netflix. Twórcy obiecują produkcję pełną zwrotów akcji, która dostarczy widzom wrażeń porównywalnych z jazdą rollercoasterem.

Czytaj więcej: Nicolas Cage planuje zakończenie kariery? Pozostało mu już tylko kilka filmów

Millie Bobby Brown od dziecięcej gwiazdy do kobiety akcji

Dla Millie Bobby Brown rola w filmie Dama będzie kolejnym krokiem w kierunku ról dorosłych i bohaterskich. Aktorka zyskała sławę jako jedenastoletnia bohaterka serialu Stranger Things. Potem wcieliła się w postać młodej detektyw Enoli Holmes.

Nie chcieliśmy oszukiwać i dlatego przesunęliśmy wszystkie granice, żeby stworzyć to wyjątkowe, porównywalne do rollercoastera, doświadczenie dla widowni.

Jak twierdzi reżyser, w filmie Dama Millie Bobby Brown po raz pierwszy zmierzy się z rolą dorosłej, silnej kobiety. Będzie musiała zmierzyć się nie tylko z wymagającymi scenami walki i akcji. Przede wszystkim przekonująco ukazać wewnętrzną przemianę bohaterki.

Czekają nas emocje jak na rollercoasterze

Twórcy Damy obiecują widzom emocje porównywalne z jazdą na rollercoasterze. Film ma być pełen zwrotów akcji, niebezpieczeństw i walki o życie głównej bohaterki. Poruszająca historia przemiany dziewczyny w silną, niezależną kobietę w fantastycznej scenerii jaskiń i ze śmiercionośnym smokiem w tle zapowiada się niezwykle ciekawie.

Tytuł Dama
Gatunek Fantasy, przygodowy
Główna aktorka Millie Bobby Brown
Reżyser Juan Carlos Fresnadillo
Data premiery 8 marca 2024

Premiera filmu Dama z Millie Bobby Brown już 8 marca 2024 roku na Netflix. Jeśli lubisz thrillery fantasy i charyzmatyczne aktorki, to produkcja ta jest zdecydowanie dla Ciebie.

Podsumowanie

Millie Bobby Brown w nowym filmie Netflixa. Dama - reżyser nie szczędzi pochwał

W powyższym artykule przeczytałeś o nadchodzącym filmie fantasy pt. "Dama" z Millie Bobby Brown. Dowiedziałeś się, że produkcja opowie o młodej kobiecie walczącej o przetrwanie po tym, jak została rzucona na pożarcie smokowi. Zapoznałeś się z opinią reżysera na temat talentu Millie Bobby Brown oraz trudności związanych z kręceniem filmu.

Przeczytałeś również o tym, że największe wyzwania dla ekipy i aktorki wiązały się ze scenami kręconymi w ciemnych jaskiniach. Millie musiała zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami. Dowiedziałeś się także, że w obsadzie są takie gwiazdy jak Angela Bassett czy Robin Wright, a reżyserem jest Juan Carlos Fresnadillo.

Ponadto zapoznałeś się z informacjami na temat fabuły filmu "Dama" i jego fantastycznych elementów, takich jak walka z potężnym smokiem. Przeczytałeś również o tym, że będzie to jedna z pierwszych dorosłych i bohaterskich ról Millie Bobby Brown, co stanowi nowy etap w jej karierze.

Na koniec dowiedziałeś się, że twórcy obiecują widzom wrażenia porównywalne z jazdą na rollercoasterze. Akcja ma być pełna zwrotów akcji i niebezpieczeństw. Premiera filmu już 8 marca 2024 roku na Netflix.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 2

5 Podobnych Artykułów:

  1. Terrifier 3: Adepcja niebezpieczne starcie z klaunem. Co czeka bohatera?
  2. Gerard Butler jako smok w wersji aktorskiej.
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły