News

Milly Alcock jako Supergirl w DCU wywołuje kontrowersje. Czy sprosta oczekiwaniom?

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak03.02.20245 min.
Milly Alcock jako Supergirl w DCU wywołuje kontrowersje. Czy sprosta oczekiwaniom?

Obsada Milly Alcock w roli Supergirl w nadchodzących produkcjach DC Universe wywołała spore kontrowersje wśród fanów. Wielu z nich liczyło, że w tę kultową postać ponownie wcieli się Sasha Calle, znana z serialu „Flash”. Tymczasem wybór padł na młodą gwiazdę „Rodu Smoka”. James Gunn, reżyser „Strażników Galaktyki”, już ponad rok temu typował Alcock do tej roli. Teraz przyszedł czas na udowodnienie, czy aktorka sprosta wysokim wymaganiom i oczekiwaniom fanów komiksowego uniwersum DC.

Milly Alcock jako nowa Supergirl

Obsada Milly Alcock w roli Supergirl w nadchodzących produkcjach uniwersum DC (DCU) wywołała spore kontrowersje wśród fanów. Dotyczyły one przede wszystkim tego, czy młoda aktorka, wcześniej kojarzona głównie z serialem „Ród Smoka”, sprosta wymaganiom ikonicznej roli Supergirl.

James Gunn, reżyser „Strażników Galaktyki” i jeden z głównych architektów nowego DCU, już ponad rok temu upatrywał w Alcock idealną kandydatkę. Teraz wszystko wskazuje na to, że aktorka dostanie szansę udowodnienia swoich umiejętności.

Casting budzący kontrowersje

Decyzja o obsadzeniu Alcock w roli Supergirl była dla wielu fanów zaskoczeniem. Spodziewali się raczej, że w tę kultową postać wcieli się ponownie Sasha Calle, znana z serialu „Flash” i dobrze przyjęta przez widzów.

Komentarz Jamesa Gunna, że Alcock była jego pierwszym wyborem do tej roli „dobrze ponad rok temu”, spotkał się z krytyką części fanów DCU. Ich zdaniem sugerował on, że poprzednia odtwórczyni nigdy tak naprawdę nie miała szansy kontynuować roli Supergirl w nowym uniwersum.

Czy aktorka sprosta wymaganiom roli?

Milly Alcock ma za sobą udane role w takich produkcjach jak „Ród Smoka”, jednak gra ikonicznej superbohaterki to zdecydowanie wyższa półka. Wielu fanów zastanawia się, czy młoda aktorka posiada wystarczające umiejętności i charyzmę, by wcielić się z powodzeniem w tę wymagającą rolę.

Pozytywnym sygnałem jest na pewno entuzjazm, z jakim James Gunn typował ją do roli Supergirl. Może to oznaczać, że dostrzegł w Alcock nie tylko talent aktorski, ale też cechy niezbędne, by dobrze oddać charakter tej niezwykłej postaci.

Fani niezadowoleni z wyboru aktorki

W mediach społecznościowych pojawiło się sporo krytycznych komentarzy fanów na temat obsadzenia Alcock. Uważają oni, że w roli Supergirl powinna wystąpić bardziej doświadczona aktorka.

Nie podoba mi się ten casting. Ona jest za młoda i niedoświadczona. Muszą znaleźć kogoś bardziej odpowiedniego do tej roli.

Część widzów porównuje też Alcock do poprzedniczek i uważa, że żadna z nich nie dorównuje charyzmą pierwszej filmowej Supergirl, Helen Slater.

Sceptycyzm fanów DCU

Fani uniwersum DC mają mieszane uczucia po ogłoszeniu obsady nowej Supergirl. Część osób chwali wybór Alcock i ufa wizji Jamesa Gunna, inni sceptycznie podchodzą do młodej aktorki bez większego doświadczenia.

Twórcy DCU mają przed sobą niełatwe zadanie przekonania fanów do swoich kontrowersyjnych decyzji castingowych. W przypadku Supergirl wiele będzie zależało od aktorskich umiejętności Alcock i chemii z partnerem z planu filmowego Supermanem.

Porównanie z poprzednią odtwórczynią roli

Aktorka Zalety Wady
Milly Alcock - młodość i świeżość - brak doświadczenia
Sasha Calle - doświadczenie - starsza wiekiem od Supermana

Jak widać w tabeli, obie aktorki mają swoje mocne i słabe strony. Sasha Calle może pochwalić się większym doświadczeniem, Milly Alcock z kolei ma młodzieńczą świeżość i energię.

Ostatecznie wybór padł na młodszą aktorkę, co może oznaczać, że twórcy DCU postawili na autentyczność i chemie między Supermanem i Supergirl. Czas pokaże, czy się to opłaci.

Przyszłość postaci Supergirl w DCU

Milly Alcock jako Supergirl w DCU wywołuje kontrowersje. Czy sprosta oczekiwaniom?

Po ogłoszeniu obsady Supergirl w osobie Milly Alcock, przed widzami i twórcami DCU rysuje się ciekawa przyszłość tej postaci.

Wszyscy zastanawiają się, jaką rolę Supergirl odegra w nadchodzących produkcjach z udziałem Supermana i innych bohaterów DC. Czy stanie się ważną sojuszniczką Czarnego Adama? A może zmierzy się z którymś z ikonicznych złoczyńców, jak na przykład Lex Luthor?

Niewykluczone też, że w przyszłości doczekamy się osobnego filmu czy serialu poświęconego przygodom Girl of Steel. Na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość i obserwować, jak rozwinie się wątek Supergirl w uniwersum DC.

Podsumowanie

W artykule omówiono kontrowersyjny casting Milly Alcock w roli Supergirl w nowym uniwersum DC. Jej wybór spotkał się ze sceptycznymi reakcjami części fanów, którzy woleliby zobaczyć w tej roli bardziej doświadczoną aktorkę Sashe Calle. Przedstawiono mocne i słabe strony obu aktorek. Podkreślono, że ostatecznie twórcy postawili na młodość i autentyczność Alcock.

Artykuł poruszył kwestię przyszłości postaci Supergirl w DCU po obsadzeniu nowej odtwórczyni. Zastanawiano się, jaką rolę Supergirl odegra u boku Supermana i innych bohaterów. Podniesiono też wątek ewentualnego osobnego filmu lub serialu poświęconego przygodom dziewczyny ze stali.

Omówiono reakcje fanów uniwersum DC na casting nowej Supergirl. Część osób pozytywnie ocenia wybór Alcock, inni sceptycznie podchodzą do aktorki bez większego doświadczenia. Zaznaczono, że twórcy DCU będą musieli przekonać widzów do swoich kontrowersyjnych decyzji obsadowych.

Podsumowując, artykuł w sposób wyczerpujący przedstawił okoliczności castingu Milly Alcock na rolę Supergirl i omówił zarówno pozytywne, jak i negatywne reakcje fanów. Wskazał też potencjalne scenariusze dla dalszego rozwoju tej postaci w uniwersum DC.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Wiemy kto wyreżyseruje remake Na rauszu
  2. Nowa data premiery Godzilla i Kong: Nowe imperium, Mickey 17 wypada z kalendarza
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
  5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.