News

Milo ventimiglia składa casting na batmana w nowym filmie. dlaczego rezygnuje z udziału?

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska21.02.20244 min.
Milo ventimiglia składa casting na batmana w nowym filmie. dlaczego rezygnuje z udziału?

Milo Ventimiglia znany jest widzom z roli Jacka Pearsona w serialu "Tacy jesteśmy", jednak wielu kojarzy go przede wszystkim jako Petera Petrelliego z "Herosów". Aktor w najnowszym wywiadzie ujawnił, że brał udział w castingu do roli Batmana w nadchodzącym filmie "Batman: The Brave and the Bold", jednak ostatecznie zrezygnował z ubiegania się o tę rolę. Jak stwierdził, jest obecnie za młody, by wcielić się w dojrzałego Bruce'a Wayne'a, który w produkcji będzie musiał zmierzyć się z wyzwaniami rodzicielstwa. Nie wykluczył jednak, że dzięki technologiom takim jak sztuczna inteligencja, w przyszłości mógłby zagrać starszego Mrocznego Rycerza.

Milo Ventimiglia nie zagra Batmana

Milo Ventimiglia, znany widzom głównie z roli Jacka Pearsona w serialu „Tacy jesteśmy”, wyznał w najnowszym wywiadzie, że brał udział w castingu do roli Batmana w filmie „Batman: The Brave and the Bold”. Aktor ostatecznie zrezygnował jednak z ubiegania się o tę rolę.

Jak stwierdził, jest obecnie za młody, by wcielić się w dojrzałego Bruce'a Wayne'a, który w tej produkcji będzie musiał poradzić sobie z trudami rodzicielstwa. „Kiedy mówią, że chcą młodego Batmana, chcą młodą osobę. Kiedy mówią, że chcą starego Batmana, chcą kogoś starszego” - wyjaśnił aktor.

Rezygnacja z castingu do roli Mrocznego Rycerza

Decyzja o rezygnacji z castingu do roli Batmana nie była dla Ventimiglii łatwa. Jak przyznał, został wręcz „wytrenowany do mówienia: nigdy nie mów nigdy”. Niemniej po analizie szczegółów roli uznał, że tym razem nie jest to dla niego odpowiednia propozycja.

„Może jestem za młody na Batmana, a może po prostu nie jest dla mnie odpowiedni i to też jest OK” - podsumował aktor.

Milo za młody na rolę Batmana

Milo Ventimiglia ma obecnie 45 lat, podczas gdy w filmie „Batman: The Brave and the Bold” poszukiwano kogoś, kto mógłby przekonująco sportretować starszego Batmana zmagającego się z trudnościami rodzicielstwa.

„Kiedy próbowali przywrócić Herosów i stworzyć jego reboot, było to trochę jak miękkie lądowanie. Nie sądzę, że ten temat zostanie podjęty jeszcze raz” - ocenił aktor, odnosząc się do swojej roli w serialu „Herosi”, który również doczekał się nieudanego sequela.

Czytaj więcej: Pedro Pascal negocjuje występ w "Fantastycznej Czwórce" - czy będzie nowym Mr Fantastic?

Technologia umożliwia zagranie starszego Batmana

Choć aktor przyznał, że jest za młody, by zagrać Batmana w nadchodzącym filmie, to nie wykluczył takiej możliwości w przyszłości. Jak stwierdził, być może dzięki technologiom takim jak sztuczna inteligencja będzie mógł wcielić się w starszą wersję Mrocznego Rycerza.

Może po prostu nie jest dla mnie odpowiedni i to też jest OK. Myślę, że mógłby istnieć fajny wszechświat, a dzięki sztucznej inteligencji Milo mógłby zagrać Batmana, kto wie.

Nie można więc wykluczyć, że mimo początkowych nieplanowanych kłopotów, aktor w przyszłości jednak wcieli się w wymarzoną rolę.

Już grał w uniwersum Batmana

Milo ventimiglia składa casting na batmana w nowym filmie. dlaczego rezygnuje z udziału?

Warto zaznaczyć, że Milo Ventimiglia nie jest obcy z uniwersum Batmana. W 2016 roku gościnnie wystąpił w trzech odcinkach serialu „Gotham” wcielając się w postać Jasona Lennona.

Serial Gotham
Rola Jason Lennon
Liczba odcinków 3

Serial „Gotham” opowiadał o młodości Jamesa Gordona w mieście Gotham jeszcze zanim to w nim zaczął działać Batman. W roli głównej wystąpił Ben McKenzie.

Nowy Batman z Robertem Pattinsonem

W roli Batmana w najnowszej odsłonie zobaczymy Roberta Pattinsona. Film trafi do kin w 2023 roku. Milo Ventimiglia przyznał, że brał także udział w castingu do tej produkcji, jednak ostatecznie nie dostał roli.

Fani aktora mają jednak nadzieję, że być może w którymś z kolejnych filmów o Batmanie to właśnie on wcieli się w tytułowego Mrocznego Rycerza. Czas pokaże, czy marzenia widzów się spełnią.

Podsumowanie

W artykule omówiono kwestię ewentualnego powrotu Milo Ventimiglii do roli Petera Petrelliego z serialu „Herosi”. Aktor sceptycznie odniósł się do szans na reaktywację tej produkcji. Ponadto wyznał, że brał udział w castingu do roli Batmana w filmie „Batman: The Brave and the Bold”, jednak ostatecznie z niego zrezygnował, uznając, że jest za młody na sportretowanie dojrzałego Bruce’a Wayne’a.

Choć Milo Ventimiglia na razie z dystansem podchodzi zarówno do powrotu „Herosów”, jak i do roli Batmana, to nie wyklucza, że w przyszłości dzięki technologiom takim jak sztuczna inteligencja mógłby wcielić się w te wymarzone role. Na razie widzowie mogą oglądać go w roli Jacka Pearsona w serialu „Tacy jesteśmy”.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Miliard dolarów na szali: dramatyczna walka w tle japońskiego Oppenheimera
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły