News

Mój chłopak żeni się - Czy Dermot Mulroney wystąpi?

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska13.12.20238 min.
Mój chłopak żeni się - Czy Dermot Mulroney wystąpi?

Dermot Mulroney w kultowej komedii romantycznej "Mój chłopak się żeni" stworzył niezapomnianą parę z Julią Roberts. Aktorzy po latach nadal cieszą się sympatią widzów, a Julia Roberts niedawno wyraziła chęć nakręcenia drugiej części filmu.

Kluczowe wnioski:
 • Dermot Mulroney jest otwarty na występ w kontynuacji - zgodzi się zagrać bez wahania.
 • Aktor liczy, że Julia Roberts zadzwoni do niego w tej sprawie i ma nadzieję na powrót do tej niezwykłej produkcji.
 • Pierwsza część komedii romantycznej zdobyła uznanie widzów i krytyków, więc fani z niecierpliwością czekają na ciąg dalszy perypetii bohaterów.
 • Na razie żadne decyzje nie zapadły, ale wypowiedzi aktorów wskazują, że kontynuacja filmu jest możliwa.
 • Pozostaje pytanie, czy twórcy zdecydują się nakręcić "Mój chłopak się żeni 2" i jak zareagują fani na powrót kultowej historii miłosnej.

Dermot Mulroney po latach

Minęło już ponad 20 lat od premiery kultowej komedii romantycznej "Mój chłopak się żeni" z Dermotem Mulroney i Julią Roberts w rolach głównych. Film odniósł wielki sukces komercyjny i przyniósł aktorom ogromną popularność. Teraz, po latach, Julia Roberts wyraziła chęć nakręcenia kontynuacji produkcji. Jak na tę wiadomość zareagował Dermot Mulroney?

Aktor w rozmowie z dziennikarzami przyznał, że jak najbardziej byłby zainteresowany powrotem do roli Michaela O'Neala. Dodał, że film przyniósł mu wiele radości i miło byłoby to uczucie przeżyć ponownie.

Mulroney stwierdził również, że jeszcze nie rozmawiał bezpośrednio z Julią Roberts na temat kontynuacji, ale z chęcią odbierze telefon od koleżanki z planu. Zawsze zgodzi się zagrać w sequelu tak kultowej produkcji.

Aktor czeka na propozycję od Julii Roberts

Z wypowiedzi Dermota Mulroney wynika, że aktor z entuzjazmem podchodzi do pomysłu nakręcenia drugiej części "Mojego chłopaka się żeni". Nie ukrywa, że bardzo miło wspomina pracę przy pierwszej odsłonie filmu i z chęcią wcieliłby się w tę rolę po raz kolejny.

Mulroney deklaruje pełną gotowość do występu w kontynuacji, jednak na razie nie było bezpośrednich rozmów w tej sprawie. Aktor czeka więc na ruch ze strony Julii Roberts i ewentualną propozycję zagrania w sequelu.

Wszystko wskazuje na to, że jeśli tylko padnie konkretna oferta, Mulroney od razu się zgodzi. Teraz piłka po stronie Roberts - to ona publicznie zasygnalizowała chęć realizacji drugiej części i wiele zależy od jej determinacji w doprowadzeniu projektu do skutku.

Julia Roberts chce kontynuacji kultowego filmu

Kilka miesięcy temu Julia Roberts w jednym z wywiadów zdradziła, że z chęcią zagrałaby w kontynuacji swojego kultowego filmu "Mój chłopak się żeni". Aktorka dodała, że to jedna z jej ulubionych ról i z sentymentem myśli o tamtym okresie.

Roberts zaznaczyła, że na pewno porozmawiałaby z reżyserem P.J. Hoganem oraz partnerem z planu Dermotem Mulroney na temat ewentualnego sequela. Zasugerowała nawet potencjalny tytuł filmu: "Moja dziewczyna wychodzi za mąż".

Wypowiedź popularnej aktorki wywołała spore poruszenie wśród fanów i przyczyniła się do dyskusji na temat szansy na kontynuację kultowej historii miłosnej. Z pewnością wiele osób z nostalgią wróciłoby do perypetii ulubionych bohaterów po latach.

Fani czekają na decyzję w sprawie sequela

Zapowiedź Julii Roberts o możliwej kontynuacji "Mojego chłopaka się żeni" wywołała entuzjazm wśród miłośników filmu. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele wpisów fanów, którzy z niecierpliwością czekają na oficjalne potwierdzenie sequela.

Internauci chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami i marzeniami o tym, co wydarzyłoby się z bohaterami po latach. Pojawiają się spekulacje na temat potencjalnej fabuły, losów małżeństwa Julianne i Michaela czy wątków nowych postaci.

Fani liczą, że ich ulubieni aktorzy faktycznie zdecydują się na występ w kontynuacji i będą mogli zobaczyć ich perypetie na ekranie po raz kolejny. Na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój wydarzeń.

Czytaj więcej: Nowa jednostka i mapa w trybie PvP w Warcraft Rumble - 2. sezon.

Aktor zgodzi się na rolę bez wahania

Choć na ten moment żadne oficjalne decyzje nie zapadły, deklaracje Dermota Mulroney jednoznacznie wskazują, że aktor bez wahania przyjąłby propozycję zagrania w kontynuacji "Mojego chłopaka się żeni".

Mulroney wprost przyznaje, że rola Michaela O’Neala przyniosła mu wiele radości i z sentymentem wspomina ten niezwykły okres w swojej karierze. Ponowna współpraca z Julią Roberts i powrót do kultowych postaci byłyby dla niego ogromną przyjemnością.

Aktor nie ukrywa, że ma nadzieję na telefon od Roberts i konkretną propozycję zagrania w kontynuacji hitu sprzed lat. Jeśli tylko padnie oficjalna propozycja sequela, Mulroney prawdopodobnie od razu się zgodzi.

Może to już czas. Mam taką nadzieję. Ten film przyniósł mi bardzo dużo radości. Cudownie byłoby to znów poczuć.

Te słowa aktora jasno pokazują, jak pozytywnie podchodzi do ewentualnego powrotu do jednej z najważniejszych ról w swojej karierze.

Komedia romantyczna doczeka się drugiej części?

Mój chłopak żeni się - Czy Dermot Mulroney wystąpi?

Na razie ciężko przesądzać, czy faktycznie zobaczymy kontynuację przygód bohaterów filmu "Mój chłopak się żeni". Na pewno jest na to ogromna szansa. zważywszy na pozytywne nastawienie odtwórców głównych ról.

Aktorzy chętni do udziału w sequelu Dermot Mulroney Julia Roberts
Deklaracja udziału w kontynuacji Jasna deklaracja udziału Sygnał o chęci nakręcenia sequela
Nastawienie do projektu Bardzo pozytywne Entuzjastyczne

Jak widać zarówno Dermot Mulroney, jak i Julia Roberts bardzo pozytywnie wypowiadają się na temat potencjalnego sequela i deklarują chęć zaangażowania się w projekt. Pozostali twórcy i producenci filmu nie zabrali jeszcze głosu w tej sprawie.

Kluczowe będą najbliższe miesiące i ewentualne ruchy ze strony zainteresowanych osób. Być może wkrótce doczekamy się oficjalnych informacji o starcie prac nad kontynuacją jednej z najbardziej kultowych komedii romantycznych w historii.

Fani czekają na perypetie bohaterów po latach

Choć minęło przeszło 20 lat od premiery "Mojego chłopaka się żeni", produkcja wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią widzów. Fani regularnie wracają do ulubionych scen z udziałem Dermota Mulroney i Julii Roberts.

Dlatego nic dziwnego, że zapowiedź potencjalnego sequela wywołała takie poruszenie. Internauci ochoczo snują domysły, co stało się z bohaterami po tylu latach i jak mogłyby wyglądać ich dalsze losy.

 • Czy Michael i Julianne wciąż są razem?
 • Jak układa im się w małżeństwie i wychowywaniu syna?
 • Jakie nowe wyzwania i problemy stanęły na ich drodze?

To tylko niektóre z nurtujących fanów kwestii. Z pewnością wielu widzów chętnie obejrzałoby perypetie swoich ulubionych bohaterów po latach i z niecierpliwością czeka na rozwój wydarzeń.

Podsumowanie

W moim artykule przybliżyłem kulisy dyskusji na temat potencjalnej kontynuacji kultowej komedii romantycznej "Mój chłopak się żeni". Julia Roberts publicznie wyraziła chęć nakręcenia sequela, a jej ekranowy partner Dermot Mulroney entuzjastycznie odniósł się do tego pomysłu. Przedstawiłem pozytywne nastawienie obojga aktorów do ewentualnego powrotu do swoich najsłynniejszych ról. Opisałem także reakcje fanów, którzy z utęsknieniem czekają na szansę zobaczenia dalszych losów ulubionych bohaterów. Na razie toczą się jedynie nieformalne rozmowy, ale wypowiedzi gwiazd wskazują, że kontynuacja hitu sprzed lat jest jak najbardziej możliwa.

Szczegółowo przeanalizowałem deklaracje Mulroneya, który wprost mówi, że zgodziłby się zagrać w sequelu bez zastanowienia. Przywołałem jego wypowiedzi, z których bije entuzjazm i sentyment do kultowej produkcji. Opisałem także stanowisko Roberts, która sygnalizuje chęć nakręcenia drugiej części ulubionego filmu. Zestawiłem obie postawy w przejrzystej tabeli, która dobrze obrazuje nastawienie odtwórców głównych ról.

Oprócz aktorów przyjrzałem się również opinii widzów, dla których ewentualna kontynuacja byłaby spełnieniem marzeń. Przytoczyłem niektóre z dyskutowanych w sieci wątków oraz pytań fanów dotyczących możliwych scenariuszy sequela. Z pewnością wielu widzów z nostalgią wróciłoby do perypetii swoich ekranowych ulubieńców.

Podsumowując - szanse na nakręcenie drugiej części "Mojego chłopaka się żeni" wydają się całkiem realne. Główni zainteresowani bardzo pozytywnie wypowiadają się na ten temat, a fani z niecierpliwością wyczekują finału całej sprawy. Czy doczekamy się oficjalnej zapowiedzi sequela? O tym przekonamy się zapewne w najbliższej przyszłości.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Premiera mocnego kryminału Piotra Kościelnego: Nielat
 2. Scarlet Witch - główna przeciwniczka Marvel Zombies.
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Dariusz Siatkowski Życie Prywatne: Czy Dariusz Siatkowski Miał Żonę i Dzieci
 5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły