News

Następny film komediowy Levy'ego i Reynoldsa po Free Guy

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska14.12.20234 min.
Następny film komediowy Levy'ego i Reynoldsa po Free Guy

Po sukcesie komedii "Free Guy", reżyser Shawn Levy i gwiazdor Ryan Reynolds postanowili ponownie połączyć siły przy kolejnym filmie. Tym razem będzie to komedia kryminalna w stylu serii "Ocean's Eleven", którą zamówił Netflix. Scenariusz jest wspólnym dziełem reżysera i aktora, a zdjęcia mają ruszyć najwcześniej za rok. Fani z niecierpliwością czekają na następcę ubiegłorocznego hitu i liczą, że nowy projekt będzie równie udany.

Komedia kryminalna w stylu "Ocean's" od Netflixa

Netflix zamówił kolejny wspólny film duetu Shawna Levy'ego i Ryana Reynoldsa - tym razem będzie to komedia kryminalna inspirowana serią "Ocean's Eleven". Film opowie o napadzie, a scenariusz powstaje przy współpracy reżysera i aktora. Premiera produkcji nie nastąpi jednak szybko.

Prace nad filmem są dopiero w początkowej fazie. Nie ma nawet tytułu ani obsady poza samym Ryanem Reynoldsem w roli głównej. Reynolds jest niezwykle zapracowanym aktorem, więc zdjęcia do nowego projektu ruszą najwcześniej za rok.

Sukces poprzedniej współpracy

Shawn Levy wyreżyserował ubiegłoroczną komedię akcji "Free Guy" z Reynoldsem w roli głównej. Film zebrał bardzo dobre recenzje i odniósł kasowy sukces, zarabiając prawie 336 mln dolarów przy budżecie 115 mln.

Teraz duet filmowców postanowił po raz kolejny połączyć siły. Tym razem stawiają na komedię kryminalną wzorowaną na popularnej serii "Ocean's Eleven" o uprowadzeniach wartościowych przedmiotów.

Scenariusz wspólnym dziełem reżysera i gwiazdora

Co ciekawe, scenariusz do nowego filmu powstaje przy współpracy Shawna Levy'ego i Ryana Reynoldsa. Obaj aktywnie uczestniczą zatem nie tylko w procesie produkcji, ale też w tworzeniu fabuły i dialogów.

Dla Levy'ego to kolejna okazja do wyreżyserowania udanej komedii kryminalnej z Reynoldsem w roli głównej. Reynolds z kolei po latach gry w filmach Marvela oraz innych produkcjach akcji, ponownie wcieli się w komediową rolę.

Fani czekają na następcę hitu

Wiadomość o nowym wspólnym filmie Levy'ego i Reynoldsa z pewnością ucieszy fanów ubiegłorocznego hitu "Free Guy". Wielu z nich z niecierpliwością czeka na następcę tej udanej produkcji i liczy, że także tym razem nie zawiedzie ich duet reżysera i aktora.

Nowy projekt z pewnością warty jest uwagi widzów i może stać się kolejnym kasowym sukcesem.

Miejmy nadzieję, że film faktycznie powstanie i będziemy mogli go zobaczyć na Netflixie za jakiś czas. Na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój wydarzeń wokół tej intrygującej produkcji.

Czytaj więcej: Mój chłopak żeni się - Czy Dermot Mulroney wystąpi?

Podsumowanie

Następny film komediowy Levy'ego i Reynoldsa po Free Guy

W moim artykule omówiłem nowy wspólny projekt Shawna Levy'ego i Ryana Reynoldsa - komedię kryminalną zamówioną przez Netflixa. Jest ona inspirowana popularną serią "Ocean's Eleven" i opowie o napadzie. Scenariusz powstaje przy aktywnym udziale reżysera i gwiazdora.

Podkreśliłem, że premiera filmu nie nastąpi szybko, bo zdjęcia ruszą najwcześniej za rok z uwagi na zapracowany kalendarz Reynoldsa. Przypomniałem też o ubiegłorocznym sukcesie ich wspólnej komedii "Free Guy", która zebrała świetne recenzje i zarobiła ponad 300 mln dolarów.

Wspomniałem, że Levy i Reynolds nie tylko wspólnie produkują nowy film, ale też razem piszą scenariusz. Podkreśliłem, że fani z niecierpliwością czekają na następcę hitu "Free Guy" i liczą na kolejny kasowy sukces duetu filmowców.

Wyraziłem nadzieję, że produkcja faktycznie powstanie i będziemy mogli ją zobaczyć na Netflixie. Na razie pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i obserwować postępy prac nad tym intrygującym projektem.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
  2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Najlepsze Polskie Aktorki: Znane Polskie Aktorki, Polska Aktorka
  5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.