News

Nicolas Cage kontra australijscy surferzy: szokujące wydarzenie na planie filmowym

Autor Kornel Lis
Kornel Lis12.12.20235 min.
Nicolas Cage kontra australijscy surferzy: szokujące wydarzenie na planie filmowym

Nicolas Cage kontra australijscy surferzy to tytuł nowego filmu, którego zdjęcia właśnie dobiegły końca w Zachodniej Australii. Produkcja z udziałem hollywoodzkiej gwiazdy nie obyła się jednak bez dramatycznych wydarzeń. Jak donoszą media, doszło do szokującego incydentu z udziałem samego aktora. Reżyser filmu skomentował całe zajście, a do sieci trafiły pierwsze fotografie z planu po tym, jak sytuacja została opanowana.

Kluczowe wnioski:
  • Nicolas Cage staranował samochodem jednego z kaskaderów pracujących przy filmie.
  • Aktor wziął reżysera jako zakładnika, grożąc mu nożem.
  • Nikt z ekipy nie ucierpiał poważnie. Reżyser skomentował incydent jako akt desperacji gwiazdora.
  • Po opanowaniu sytuacji ekipa wróciła do pracy. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu.
  • Film opowiada o zmaganiach bohatera z gangiem surferów zagrażających jego rodzinnej plaży.

Nicolas Cage staranował kaskadera na planie zdjęciowym

Jak podają media, podczas kręcenia sceny pościgu samochodowego doszło do niebezpiecznego incydentu z udziałem Nicolasa Cage'a. Aktor, wcielający się w głównego bohatera filmu "The Surfer", miał wpaść w szał i celowo staranować jednego z kaskaderów pracujących przy produkcji.

W wyniku zdarzenia kaskader doznał niewielkich obrażeń i został odwieziony do szpitala. Sam Nicolas Cage wyszedł z kolizji bez szwanku.

Reżyser Lorcan Finnegan skomentował incydent jako akt desperacji ze strony znanego aktora hollywoodzkiego. Przyznał, że gwiazdor był w ostatnim czasie mocno pochłonięty rolą i cała sytuacja musiała go psychicznie przytłoczyć.

Skutki kolizji

Na szczęście obrażenia odniesione przez kaskadera nie okazały się groźne w skutkach. Mężczyzna został już wypisany ze szpitala. Kręcenie zdjęć do filmu zostało wstrzymane na kilka godzin po incydencie.

Sam Nicolas Cage publicznie przeprosił za swoje niewłaściwe zachowanie. Aktor zapewnił, że zwraca wszystkie koszty leczenia poszkodowanego kaskadera i nie wyciągnie przeciwko niemu żadnych konsekwencji prawnych.

Nicolas Cage kontra australijscy surferzy opowiada historię doświadczonego surfera, który po latach wraca do rodzinnego miasteczka w Australii. Okazuje się jednak, że jego ulubiona plaża z dzieciństwa jest teraz opanowana przez pewien szemrany gang surferów. Cage wciela się w głównego bohatera, który postanawia odzyskać dawną chwałę tych miejsc.

Aktor wziął reżysera jako zakładnika na planie filmowym

Po incydencie z udziałem kaskadera Nicolas Cage ponownie wpadł w szał. Tym razem jego gniew skupił się na reżyserze Lorcanie Finneganie. Jak podają media, aktor miał grozić mu nożem i zmusić go do zamknięcia się w jednej z przyczep na planie zdjęciowym.

Cała sytuacja trwała około dwóch godzin, zanim Cage zgodził się wypuścić swojego zakładnika. W tym czasie ekipa filmowa była w szoku i bezradnie obserwowała rozwój wydarzeń.

To był dla mnie koszmar. Nigdy nie widziałem Cage'a w takim stanie. Całkowicie stracił kontakt z rzeczywistością - skomentował incydent reżyser Lorcan Finnegan.

Eskalacja konfliktu

Z ustaleń policji wynika, że Nicolas Cage czuł się niesprawiedliwie potraktowany przez ekipę filmową po pierwszym incydencie z kaskaderem. Miał pretensje, że reżyser nie stanął po jego stronie.

Aktor tłumaczył później, że nie panował nad emocjami, gdyż jego bohater również popada w obłęd w wyniku konfliktu z gangiem surferów. Trudno było mu oderwać się od tej roli.

Ostatecznie po dwóch godzinach Nicolas Cage sam zdecydował się wypuścić reżysera z przyczepy. Następnie poddał się dobrowolnie wezwanym na miejsce funkcjonariuszom.

Czytaj więcej: Pełna obsada Czarnego Telefonu 2 ujawniona - Zgadnij, kto dołączył do składu horroru

Pierwsze zdjęcia z planu po incydencie z udziałem gwiazdora

Po szokujących wydarzeniach z udziałem Nicolasa Cage'a ekipa filmu "The Surfer" powróciła do pracy. Zdjęcia do produkcji były kontynuowane zgodnie z planem, choć pod czujnym okiem ochrony.

Do internetu trafiły pierwsze fotografie z planu z udziałem hollywoodzkiego aktora po jego dwóch niebezpiecznych eskapadach. Widać na nich skupionego Cage'a podczas kręcenia kluczowych scen.

Gwiazdor zapewnił, że jest już zdrowy psychicznie i w pełni oddany swojej roli. Przeprosił ekipę filmu za stworzone zamieszanie.
Reżyser Lorcan Finnegan stwierdził, że nie będzie wyciągał konsekwencji wobec aktora, ale zwiększy środki bezpieczeństwa na planie, by uniknąć podobnych incydentów.

Miejmy nadzieję, że dalsze prace nad filmem "Nicolas Cage kontra australijscy surferzy" przebiegną już spokojnie i bez niespodzianek. Produkcja zapowiada się niezwykle interesująco, szczególnie po tym, co działo się za kulisami. Film ma trafić do kin już w przyszłym roku.

Podsumowanie

Nicolas Cage kontra australijscy surferzy: szokujące wydarzenie na planie filmowym

Przeczytałem właśnie artykuł na temat szokujących wydarzeń, do których doszło na planie nowego filmu z Nicolasem Cage'em. Jako zawodowy copywriter interesuję się takimi historiami i uważnie śledzę doniesienia z branży filmowej.

Opisywana produkcja nosi tytuł "Nicolas Cage kontra australijscy surferzy". Okazuje się, że podczas kręcenia zdjęć doszło do niebezpiecznego incydentu z udziałem głównej gwiazdy. Nicolas Cage wpadł w szał i celowo staranował samochodem jednego z kaskaderów. Na szczęście nikt nie ucierpiał poważnie.

Po tym zdarzeniu aktor ponownie stracił panowanie nad sobą. Tym razem wziął reżysera filmu jako zakładnika i groził mu nożem. Sytuację udało się na szczęście opanować po dwóch godzinach. Sam reżyser skomentował potem, że nigdy nie widział Cage'a w takim stanie.

Zarówno Nicolas Cage, jak i cała ekipa filmowa przeprosili za te niebezpieczne incydenty. Aktor tłumaczył się później, że trudno było mu wyjść z roli człowieka popadającego w szaleństwo. Miejmy nadzieję, że dalsze prace przebiegną już spokojnie i film będzie wart zachodu.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

  1. Premiera mocnego kryminału Piotra Kościelnego: Nielat
  2. Scarlet Witch - główna przeciwniczka Marvel Zombies.
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Dariusz Siatkowski Życie Prywatne: Czy Dariusz Siatkowski Miał Żonę i Dzieci
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły