News

Niesamowite ujęcia z planu "Supermana" pokazują farmę Kentów

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak02.06.20243 min.
Niesamowite ujęcia z planu "Supermana" pokazują farmę Kentów

Fani z niecierpliwością czekają na kolejne zdjęcia z planu nowego Supermana od DC Studios. Na szczęście James Gunn postanowił zdradzić nam kilka nowych ujęć, które pokazują farmę Kentów. Mieszkańcy LaGrange w stanie Georgia będą mieli okazję zobaczyć na własne oczy, jak wygląda dom, w którym wychowywał się Człowiek ze Stali. Oczy wszystkich zwrócone są też na nowych odtwórców ról Jonathana i Marthy Kentów.

Zdjęcia z planu w LaGrange pokazują farmę Kentów

Najnowsze zdjęcia z planu nowego filmu o Supermanie rozgrzały atmosferę wśród fanów. Reżyser James Gunn postanowił uchylić rąbka tajemnicy i pokazać zwiastun tego, co czeka nas na wielkim ekranie. Uwiecznił na fotografiach niewielki domek w miejscowości LaGrange w stanie Georgia, który ma się wcielić w rolę kultowej farmy Kentów.

To właśnie tam młody Clark Kent spędził swoje dzieciństwo pod czujnym okiem przybranych rodziców, Jonathana i Marthy. Miejsce to ma kluczowe znaczenie dla rozwoju przyszłego bohatera i ukształtowania jego wartości. Fani z niecierpliwością czekają na to, jak scenografowie oddadzą klimat tej niezwykłej farmy na wielkim ekranie.

James Gunn zdradzał już wcześniej, że w rolę Kentów wcielą się Pruitt Taylor Vince i Neva Howell. Niewątpliwie ich gra będzie miała ogromny wpływ na powodzenie tej wznowionej historii. Każdy detal ma znaczenie, gdy opowiada się na nowo tak kultową i bliską fanom historię.

Obsada i przygotowania do premiery w 2025 roku

Poza Kentem i jego przybraną rodziną, na planie zdjęć filmowych zobaczymy także innych kluczowych bohaterów uniwersum DC. W Supermana wcieli się David Corenswet, a u jego boku w roli Lois Lane wystąpi Rachel Brosnahan. Oprócz nich w obsadzie znajdą się także Isabela Merced, Edi Gathegi, Nathan Fillion i Anthony Carrigan.

Pojawiły się również plotki, że w filmie może pojawić się Supergirl, w którą miałaby się wcielić Milly Alcock. Choć informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, z pewnością dodałaby ona dodatkowego smaczku tej długo wyczekiwanej produkcji.

Prace na planie potrwają jeszcze kilka miesięcy, a premiera została ustalona na lipiec 2025 roku. Fani muszą więc uzbroić się w cierpliwość, aby ujrzeć efekty finalnej realizacji tego ambitnego projektu.

Czytaj więcej: Chris Hemsworth pod wrażeniem reżysera Furiosa: Każda scena akcji skrupulatnie zaplanowana

Kolejne przecieki i zdjęcia nadchodzą z produkcji

Zdjęcie Niesamowite ujęcia z planu "Supermana" pokazują farmę Kentów

Wraz z upływem czasu i zbliżaniem się do premiery możemy spodziewać się coraz to nowych przecieków i oficjalnych materiałów promocyjnych Supermana. Na razie mogliśmy podziwiać jedynie oficjalne zdjęcie tytułowego bohatera w pełnym kostiumie.

  • Kiedy zobaczymy pierwszy zwiastun?
  • Jakie inne lokacje pojawią się na ekranie?
  • Czy uda się stworzyć świeżą i wciągającą wersję tej kultowej historii?

To tylko niektóre z pytań, na które fani będą musieli poczekać na odpowiedzi w nadchodzących miesiącach.

Niezależnie od tego, jak potoczą się losy nowego Supermana, jedno jest pewne - te zdjęcia z planu już teraz dały fanom powód do radości i nadziei na stworzenie czegoś naprawdę wyjątkowego.

Najczęstsze pytania

Zdjęcia do nadchodzącej produkcji o Supermanie były kręcone w miejscowości LaGrange w stanie Georgia. To tam znajdowała się farma Kentów, na której dorastał młody Clark Kent, zanim stał się Człowiekiem ze Stali.

W przybranych rodziców Clarka Kenta wcielą się Pruitt Taylor Vince i Neva Howell. To właśnie oni będą odpowiedzialni za wychowanie i kształtowanie wartości przyszłego bohatera na ekranie.

Oprócz obsady Kentów, w filmie pojawią się także David Corenswet jako Superman, Rachel Brosnahan jako Lois Lane, a także Isabela Merced, Edi Gathegi, Nathan Fillion i Anthony Carrigan. Krążą również plotki o występie Milly Alcock w roli Supergirl.

Premiera nowej wersji przygód Człowieka ze Stali została ustalona na lipiec 2025 roku. Oznacza to, że fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość, aby ujrzeć efekty pracy ekipy filmowej.

Choć szczegóły fabularne są na razie owiane tajemnicą, twórcy zdradzili, że film nie będzie opowiadał o genezie Supermana, a przedstawi go jako już aktywnie działającego bohatera. Możemy spodziewać się świeżego podejścia do tej kultowej historii.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły