News

Niespodziewane zwierciadło uczuć w Deadpool 3 - Dogpool i Pyskaty Najemnik w jednym zdjęciu

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak05.12.20235 min.
Niespodziewane zwierciadło uczuć w Deadpool 3 - Dogpool i Pyskaty Najemnik w jednym zdjęciu

Niespodziewane zwierciadło uczuć w Deadpool 3 ujawnia się na pierwszym oficjalnym zdjęciu z planu, na którym Dogpool wyznaje miłość Pyskatemu Najemnikowi.

Kluczowe wnioski:
  • Popularny pies z Instagrama gra alternatywną wersję Deadpoola w trzeciej części przygód komiksowego bohatera.
  • Reżyser Shawn Levy ściągnął na plan plejadę hollywoodzkich gwiazd z Ryanem Reynolds na czele.
  • Film Disneya i Marvela zachowa kategorię wiekową tylko dla dorosłych i charakterystyczny humor poprzednich odsłon.
  • Premiera Deadpoola 3 zapowiada się na prawdziwy hit i zaplanowana jest na 2024 rok.
  • Miłosna deklaracja Dogpoola do Deadpoola na zdjęciu to tylko wierzchołek góry lodowej niespodzianek, jakie czekają fanów.

Dogpool wyznaje miłość Deadpoolowi na zdjęciu z planu Deadpoola 3

Pierwsze oficjalne zdjęcie z planu wyczekiwanego filmu Deadpool 3 przynosi spore zaskoczenie. Widzimy na nim tytułowego bohatera w towarzystwie Dogpoola, który zdaje się składać mu miłosną deklarację. Fotografia sugeruje zawiązanie nieoczekiwanego uczuciowego związku pomiędzy postaciami.

Jednak podpis pod zdjęciem na Instagramie studia Marvela każe nam zweryfikować pierwsze wrażenie. Okazuje się bowiem, że pies o imieniu Peggy, będący gwiazdą popularnego konta w mediach społecznościowych, gra w filmie rolę Dogpoola. To alternatywna wersja Deadpoola, która pojawi się w MCU za sprawą otwarcia multiwersum.

Kim jest Dogpool?

Dogpool to antropomorficzna wersja Wade'a Wilsona, znanego jako Deadpool. Jest ona obecna w komiksach Marvela i teraz trafi także na kinowy ekran. Postać łączy cechy psa i człowieka, zachowując charakterystyczne poczucie humoru i osobowość Deadpoola.

Jak widać na udostępnionym zdjęciu, w filmowej wersji Dogpool będzie miał futro w czarno-czerwone łaty, nawiązujące do stroju Deadpoola. Jego kostium do złudzenia przypomina też strój Pyskatego Najemnika. Być może między bohaterami dojdzie do konfrontacji, której efektem będzie wymiana kostiumów lub ich zmieszanie ze sobą.

Reżyser Deadpoola 3 stawia na sprawdzoną ekipę

Za kamerą trzeciej odsłony przygód Deadpoola stanął Shawn Levy, mający na koncie udane projekty z udziałem Ryana Reynoldsa, odtwórcy głównej roli. Panowie współpracowali już przy okazji innych hitów Netfliksa, więc ich ponowne spotkanie to dobra wróżba dla widowiska.

Levy będzie mógł liczyć również na wsparcie scenarzystów poprzednich części - Rhetta Reese'a i Paula Wernicka. Dołączy do nich Zeb Wells, znany z pracy przy komiksowych przygodach Deadpoola. Zespół ten gwarantuje zachowanie charakteru i specyficznego humoru z filmów o Pyskatym Najemniku.

Disney daje twórcom wolną rękę

Warto zaznaczyć, że mimo wejścia Deadpoola w skład MCU, film dalej będzie miał kategorię wiekową tylko dla dorosłych. Disney zapewnił też, że twórcy mogą pozwolić sobie na żarty ze wszystkiego i wszystkich - nawet z samego studia.

Daje to nadzieję, że trzecia część przygód Wade'a Wilsona zachowa charakterystyczny, czarny humor i nie zostanie zbytnio ugrzeczniona. Na to liczą przede wszystkim fani niegrzecznego Deadpoola.

Czytaj więcej: Kto wcieli się w rolę Doktora Dooma w Fantastycznej Czwórce - Najnowsze wieści z Marvela

Plejada gwiazd w obsadzie Deadpoola 3

Oprócz Reynoldsa w roli tytułowej i psa Peggy jako Dogpoola, w filmie zobaczymy plejadę hollywoodzkich sław.

Największą sensacją jest powrót Hugh Jackmana jako Wolverine. Aktor ponownie wcieli się w kultową rolę po latach nieobecności na ekranie.

W obsadzie znaleźli się również Morena Baccarin jako Vanessa, Brianna Hildebrand jako Negasonic Teenage Warhead czy Jennifer Garner w roli Elektry. Nie zabraknie też kultowych postaci z poprzednich części, w tym Weazela, Dopindera i P.K.E.

Nowymi członkami ekipy są natomiast Emma Corrin, Matthew McFayden i Rob Delaney. Ich role nie zostały na razie ujawnione, ale można spodziewać się kolejnych niespodzianek obsadowych.

Data premiery 26 lipca 2024
Gatunek Komedia akcji/Superbohaterski
Reżyseria Shawn Levy

Fani czekają na premierę Deadpoola 3

Niespodziewane zwierciadło uczuć w Deadpool 3 - Dogpool i Pyskaty Najemnik w jednym zdjęciu

Zaprezentowane zdjęcie z planu, na którym Dogpool wyznaje uczucia tytułowemu bohaterowi, rozbudza apetyt fanów na trzecią odsłonę przygód Deadpoola. Film ma trafić do kin w lecie 2024 roku i zapowiada się na jedną z najbardziej wyczekiwanych premier.

Miłosne zauroczenie Dogpoola wobec Pyskatego Najemnika wydaje się jedynie wierzchołkiem góry lodowej, jeśli chodzi o niespodzianki, jakie nas czekają. Na liście jest choćby powrót Wolverine’a, w którego ponownie wcieli się Hugh Jackman.

Twórcy obiecują też wiele zwariowanych pomysłów, czarny humor i rozrywkę tylko dla dorosłych widzów. Brzmi jak coś, na co fani Deadpoola czekali od dawna i na pewno się nie zawiodą.

Podsumowanie

Przedstawione w artykule zdjęcie z planu Deadpoola 3 wzbudziło moje ogromne zainteresowanie tym filmem. Widzimy na nim Deadpoola w towarzystwie Dogpoola - alternatywnej, zwierzęcej wersji głównego bohatera. Ten nieoczekiwany duet już zapowiada wiele zabawnych sytuacji.

Dowiedziałem się, że pies Peggy, gwiazda Instagrama, wcieli się w rolę Dogpoola. Ponadto reżyser Shawn Levy postawił na sprawdzony zespół scenarzystów i producentów z poprzednich części. Daje to nadzieję na zachowanie charakteru i specyficznego humoru filmu. Bardzo cieszy mnie też obecność plejady gwiazd z Hugh Jackmanem na czele.

Z zaprezentowanych informacji wynika, że Deadpool 3 będzie produkcją tylko dla dorosłych widzów, co oznacza brak cenzury i całkowitą dowolność w żartach. Brzmi jak coś, na co fani tytułowego bohatera czekali, więc na pewno się nie zawiodą. Ja również z niecierpliwością wyczekuję premiery w 2024 roku.

Podsumowując, ujawnione materiały z planu zwiastują obiecującą, trzecią odsłonę przygód Pyskatego Najemnika. Twórcy zadbali o charakterystyczny humor i klimat serii, a obsada robi ogromne wrażenie. To wszystko sprawia, że Deadpool 3 ma potencjał na kinowy hit.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
  2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Najlepsze Polskie Aktorki: Znane Polskie Aktorki, Polska Aktorka
  5. Top 30 najpopularniejszych książek według Tumblra: Percy Jackson kontra Harry Potter
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.