News

Nowa animacja z Dickensem - Kenneth Branagh użycza głosu w The King of Kings

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska26.04.20243 min.
Nowa animacja z Dickensem - Kenneth Branagh użycza głosu w The King of Kings

Uwielbiasz adaptacje literatury na wielkim ekranie? Jeśli tak, to mamy dla ciebie świetną wiadomość! Kenneth Branagh, znakomity aktor i reżyser, użyczy swojego głosu w nowej animacji inspirowanej twórczością Charlesa Dickensa. Specjalnie dla koreańskiego studia Mofac Animation Branagh wcieli się w samego pisarza, a towarzyszyć mu będą Uma Thurman jako żona Dickensa, Catherine, oraz Roman Griffin Davis w roli ich syna, Waltera.

Branagh użycza głosu Dickensowi w animacji o Jezusie

Wielbiciele twórczości Charlesa Dickensa mogą się cieszyć! Wybitny aktor i reżyser Kenneth Branagh użyczy swojego głosu w nowej animacji The King of Kings, inspirowanej opowiadaniem wielkiego brytyjskiego pisarza o życiu Jezusa Chrystusa. To niezwykłe połączenie talentów, które z pewnością zainteresuje fanów kina i literatury.

W animowanej adaptacji opowiadania zatytułowanego "Życie Pana Jezusa", Branagh wcieli się w samego Dickensa, a towarzyszyć mu będą znakomici aktorzy głosowi – Uma Thurman jako jego żona Catherine oraz Roman Griffin Davis jako ich syn Walter. Ta niezwykła obsada z pewnością wniesie wiele emocji i życia do tej szczególnej produkcji.

Dzięki rodzinie Dickensów widzowie będą mogli na nowo przeżyć historię Jezusa Chrystusa, poznając ją z zupełnie nowej, nieoczywistej perspektywy. To szansa na odkrycie twórczości wielkiego pisarza w zupełnie nowej odsłonie, a dzięki udziałowi tak znakomitych aktorów, możemy spodziewać się naprawdę wyjątkowego filmu animowanego.

Zamierzenie stworzenia animacji według opowiadania Dickensa

Produkcja The King of Kings to inicjatywa koreańskiego studia Mofac Animation, które postanowiło stworzyć animację na podstawie mało znanego opowiadania Dickensa o życiu Jezusa Chrystusa. Tekst ten, zatytułowany "Życie Pana Jezusa", został opublikowany wiele lat po śmierci pisarza i opisuje historie biblijne z perspektywy samego Dickensa, jego syna Waltera oraz ich kotki Willi.

  • Według producenta Anfernee Kima, to właśnie rodzina Dickensów będzie sercem tej historii, a widzowie doświadczą życia Jezusa Chrystusa właśnie przez ich pryzmat.

  • Kim wyraził także swoje podekscytowanie obsadą głosową, która włożyła wiele serca w swoje role, oddając emocje, podziw i powagę tych kluczowych postaci.

Nie ulega wątpliwości, że ta niezwykła adaptacja literackiego dzieła na pewno zwróci uwagę wielu miłośników twórczości Dickensa, a także fanów animacji poruszających ważne tematy religijne i historyczne.

Czytaj więcej: Premiera mocnego kryminału Piotra Kościelnego: Nielat

Branagh z Thurman i Davisem tworzą trio aktorów głosowych

Zdjęcie Nowa animacja z Dickensem - Kenneth Branagh użycza głosu w The King of Kings

Kenneth Branagh to aktor i reżyser, który od dawna zachwyca swoimi adaptacjami dzieł Szekspira i Agathy Christie. Teraz dołącza do grona twórców, którzy postanowili przenieść na ekran jedno z mniej znanych dzieł Dickensa. Wraz z Umą Thurman i Romanem Griffinem Davisem tworzy prawdziwe trio gwiazd, które użyczy swoich głosów kluczowym postaciom animacji.

  • Branagh to nie tylko wybitny aktor, ale również reżyser takich hitów jak "Śmierć na Nilu" czy "Duchy w Wenecji", będących adaptacjami książek Agathy Christie.

  • Thurman i Davis to z kolei utalentowani aktorzy, którzy bez wątpienia wniosą wiele życia i emocji do swoich ról – żony Dickensa i jego syna.

Oglądanie tak znamienitej obsady w animowanej produkcji to z pewnością nie lada gratka dla widzów. Możemy spodziewać się niesamowitej przygody i spotkania z twórczością Dickensa w zupełnie nowej, nieoczekiwanej odsłonie.

Najczęstsze pytania

The King of Kings to nadchodząca animacja stworzona przez koreańskie studio Mofac Animation. Jest to adaptacja mało znanego opowiadania Charlesa Dickensa zatytułowanego "Życie Pana Jezusa", które opisuje historię Jezusa Chrystusa z perspektywy samego pisarza, jego syna oraz ich kotki.

Głównymi aktorami głosowymi w tej produkcji są znakomici artyści: Kenneth Branagh, który wcieli się w rolę Charlesa Dickensa, Uma Thurman jako jego żona Catherine oraz Roman Griffin Davis jako ich syn Walter. To prawdziwe trio gwiazd, które z pewnością wniesie wiele emocji do tej historii.

Kenneth Branagh to wybitny aktor i reżyser, który ma ogromne doświadczenie w adaptacjach klasycznej literatury, takich jak dzieła Szekspira i Agathy Christie. Jego udział w tej produkcji jest nie tylko zaszczytem, ale też gwarancją wysokiej jakości i szacunku dla oryginału.

Niestety, dokładna data premiery "The King of Kings" nie została jeszcze podana do wiadomości publicznej. Producenci zapowiadają jednak, że będą dzielić się więcej informacjami na temat tej produkcji w niedalekiej przyszłości, więc warto śledzić nowości.

Ponieważ "The King of Kings" jest produkowana przez koreańskie studio Mofac Animation, najprawdopodobniej będzie miała swoją premierę kinową w Korei Południowej. Informacji na temat dystrybucji międzynarodowej lub platform streamingowych jeszcze nie podano.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Barbie, Ryan Gosling i America Ferrera reagują na brak nominacji dla Grety Gerwig i Margot Robbie
  2. Orville - czy nadchodzi 4. sezon? Seth MacFarlane rozwiewa wątpliwości
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Komedia Rodzina - Najlepsze Filmy Familijne Komedie
  5. Miliard dolarów na szali: dramatyczna walka w tle japońskiego Oppenheimera
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły