News

Nowa jednostka i mapa w trybie PvP w Warcraft Rumble - 2. sezon.

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska12.12.20235 min.
Nowa jednostka i mapa w trybie PvP w Warcraft Rumble - 2. sezon.

Potężna, dwugłowa chimera z trucizną i błyskawicami trafiła do Warcraft Rumble wraz z rozpoczęciem drugiego sezonu gry 10 grudnia.

Kluczowe wnioski:
 • Nowa jednostka chimera może atakować dwóch przeciwników jednocześnie.
 • Wprowadzono również nową mapę Kotlina Aratorska znaną z World of Warcraft.
 • Od 26 grudnia dostępne będą świąteczne prezenty za zdobyte pieczęcie.
 • Nagrodami są mini, monety i punkty doświadczenia.
 • Chimera w przyszłym sezonie trafi do oferty sklepu w grze.

Potężna chimera z trucizną i błyskawicami

W drugim sezonie Warcraft Rumble, który ruszył 10 grudnia, wprowadzono nową latającą jednostkę - potężną i dwugłową chimerę. Może ona atakować dwóch przeciwników jednocześnie, wykorzystując przy tym truciznę i błyskawice.

Ta potężna chimera z pewnością wzmocni możliwości drużyn graczy i wniesie nową dynamikę do rozgrywki PvP. Dwugłowe bestie zazwyczaj budzą respekt na polu bitwy, a możliwość rażenia wrogów trucizną i błyskawicami sprawia, że chimera jest wyjątkowo niebezpiecznym przeciwnikiem.

Gracze będą mogli zdobyć tę jednostkę na dwa sposoby. Po pierwsze, z wojennej skrzynki gildii. To dobra okazja do wspólnych najazdów i budowania drużyny. Drugą opcją jest zdobycie chimery jako nagrody za grę w trybie PvP. Im lepsi jesteśmy, tym większa szansa na otrzymanie nowego stwora.

W trzecim sezonie chimera trafi także do oferty sklepu w grze, więc każdy będzie mógł ją nabyć za walutę premium.

Cena i dostępność chimery

Na ten moment chimera jest dostępna tylko dla najlepszych graczy, którzy zdobędą ją w nagrodę. Nie wiadomo, ile będzie kosztować w sklepie wewnętrznym gry, ale z pewnością nie będzie tania.

Warto jednak zainwestować, bo pozwoli wzmocnić drużynę i otworzy nowe możliwości strategiczne w starciach PvP. Ze względu na unikalne umiejętności, chimera na pewno będzie poszukiwanym nabytkiem.

Nowa mapa Kotlina Aratorska

Oprócz nowej jednostki, w drugim sezonie Warcraft Rumble dodano również kolejną mapę przeznaczoną konkretnie do trybu PvP. Jest to Kotlina Aratorska, bazująca na lokacji znanej fanom World of Warcraft.

Wprowadzenie nowej mapy to świetny ruch, który urozmaici rozgrywkę i zachęci graczy do wypróbowania innych strategii oraz budowania składów drużyny pod kątem nowego pola bitwy.

Cechy Kotliny Aratorskiej

Kotlina Aratorska charakteryzuje się gęstą dżunglą i wąwozami, co zapewnia doskonałe warunki do zasadzek i potyczek na niewielką skalę. Walki tutaj będą z pewnością dynamiczne i pełne zwrotów akcji.

Lokalna fauna i flora również mogą mieć wpływ na przebieg starć. Gracze muszą być gotowi na różne niespodzianki i nieprzewidziane sytuacje. Tryb PvP i tak już jest nieprzewidywalny, a nowa mapa tylko to potęguje.

Czytaj więcej: Czy młodzi superbohaterowie dołączą do Siódemki w The Boys? Odpowiedź Showrunnera może Cię zaskoczyć

Świąteczne prezenty za pieczęcie

Oczywiście w okresie świątecznym nie mogło zabraknąć prezentów dla graczy. Firma Blizzard ogłosiła, że od 26 grudnia każdy, kto zdobędzie przynajmniej 25 pieczęci w nowym sezonie Warcraft Rumble, otrzyma specjalny zestaw.

Gracze, którzy w nowym sezonie zdobędą conajmniej 25 pieczęci będą mogli odebrać zestaw zawierający mini, monety oraz punkty doświadczenia.

Jest to świetna okazja, aby rozpocząć przygodę z sezonem i zdobyć cenne nagrody. Nawet jeśli ktoś dopiero zaczyna i nie ma wprawy w PvP, z pewnością uda mu się zebrać 25 pieczęci do 26 grudnia.

Zawartość paczki świątecznej

W paczce świątecznej znajdą się:

 • Miniaturowe wersje postaci - tzw. mini - do ozdoby profilu gracza
 • Monety, za które można kupić przedmioty w sklepie
 • Punkty doświadczenia, które pomogą szybciej rozwijać swoje jednostki

Jak widać, nagrody mają raczej wartość kosmetyczną, ale na pewno ucieszą graczy i uprzyjemnią zabawę. To świetna okazja do rozpoczęcia przygody z nowym sezonem.

Podsumowanie

Nowa jednostka i mapa w trybie PvP w Warcraft Rumble - 2. sezon.

Sezon drugi w Warcraft Rumble przyniósł dwie główne nowości: potężną chimerę oraz mapę Kotlina Aratorska. Obie znacząco wpływają na rozgrywkę i pozwalają na świeże podejście do rywalizacji PvP.

Nowa jednostka Chimera
Nowa mapa Kotlina Aratorska
Świąteczne prezenty Za 25 pieczęci

Dodatkowo gracze mogą liczyć na świąteczne paczki za zdobycie 25 pieczęci do 26 grudnia. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie jakąś wartościową zawartość w nowej aktualizacji.

Teraz pozostaje już tylko ruszyć do boju z nową chimera i zapanować nad Kotliną Aratorską. Powodzenia i wesołych świąt!

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem najważniejsze nowości, które pojawiły się w drugim sezonie gry Warcraft Rumble. Przede wszystkim skupiłem się na dodaniu potężnej, latającej chimery, która z pewnością wzbogaci rozgrywkę. Opisałem jej umiejętności, sposoby zdobycia i przewidywaną cenę w sklepie.

Drugim istotnym elementem jest nowa mapa Kotlina Aratorska, bazująca na popularnej lokacji z World of Warcraft. Przedstawiłem jej najważniejsze cechy i wpływ na mechanikę gry. Myślę, że urozmaici ona dotychczasowy tryb PvP.

Nie zapomniałem również o świątecznych prezentach w postaci paczek ze specjalnymi nagrodami. Gracze otrzymają je w zamian za zebranie 25 pieczęci do 26 grudnia. Opisałem, co konkretnie znajdzie się w świątecznych paczkach.

Mam nadzieję, że mój artykuł przybliżył najważniejsze elementy drugiego sezonu w przystępny i ciekawy sposób. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, daj mi znać w komentarzu.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Wiemy kto wyreżyseruje remake Na rauszu
 2. Nowa data premiery Godzilla i Kong: Nowe imperium, Mickey 17 wypada z kalendarza
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
 5. Nowa przerażająca wersja Harley Quinn: pusty uśmiech, rozpadające się piksele, długie włosy
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły