News

Nowe plotki z Hollywood: Ryan Gosling z Marvel, Lady Deadpool w Deadpool 3

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska21.12.20235 min.
Nowe plotki z Hollywood: Ryan Gosling z Marvel, Lady Deadpool w Deadpool 3

Nowe plotki z Hollywood znów rozgrzewają wyobraźnię fanów. Tym razem chodzi o potencjalny angaż Ryana Goslinga do jednego z projektów Marvel Studios. Pojawiły się też pogłoski na temat obsady nadchodzącego filmu "Deadpool 3", w którym miałaby się pojawić żeńska wersja Deadpoola. Spekulacje to oczywiście tylko plotki, ale z pewnością dodają smaczku oczekiwaniu na nowe superprodukcje z udziałem ulubionych aktorów.

Rika Goslinga od Marvela

Nowe plotki z Hollywood dotyczą potencjalnego angażu Ryana Goslinga do jednego z filmów Marvel Studios. Gwiazdor takich produkcji jak "La La Land", "First Man" czy ostatnio "Barbie" miał spotkać się z przedstawicielami studia. Czy to oznacza, że wkrótce zobaczymy go w Marvel Cinematic Universe?

Informację tę jako pierwszy podał Daniel Richtman, dziennikarz specjalizujący się w przeciekach z Hollywood. Niestety nie precyzuje on, o jaką konkretnie rolę miałby ubiegać się Gosling. Sam aktor w przeszłości wyrażał zainteresowanie wcieleniem się w postać Ghost Ridera, ale trudno orzec na ile serio rozważał taką możliwość.

Gwiazdor z pewnością pasowałby do MCU. W przeszłości pojawiało się w przestrzeni medialnej wiele spekulacji na temat obsady ryana Goslinga w roli takich postaci jak Doktor Doom, Cyklop czy Gambit. Na razie są to jednak tylko domysły fanów.

Kogo widzieliście w roli Goslinga?

Biorąc pod uwagę jego aktorskie możliwości, wiele ról w uniwersum Marvela wydaje się być w zasięgu Goslinga. Jako poważny aktor dramatyczny mógłby wcielić się z powodzeniem choćby w postać popularnego X-Mena - Cyklopa. Jego charyzma i urok osobisty pasowałyby też idealnie do roli Gambita. Z drugiej strony trudno wyobrazić go sobie w roli kogoś tak ekscentrycznego jak Deadpool.

Niezależnie od tego, czy angaż Goslinga do MCU potwierdzi się, czy nie - sama plotka pokazuje, że Marvel rozważa zaangażowanie znanych hollywoodzkich gwiazd do swoich przyszłych produkcji. Wszak od pewnego czasu pojawiają się też pogłoski łączące uniwersum Marvela z takimi aktorami jak Keanu Reeves czy Adam Driver.

Lady Deadpool w trzecim Deadpoolu

Kolejna plotka dotyczy nadchodzącego filmu "Deadpool 3" z udziałem Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana. Tym razem pojawiły się spekulacje, jakoby w produkcji miała pojawię się żeńska wersja Deadpoola, zwana Lady Deadpool.

Informację tę również jako pierwszy podał Daniel Richtman, nie precyzując jednak, kto miałby się wcielić w tę postać. Wcześniej swego czasu zainteresowanie rolą wyraziła aktorka Bella Thorne, więc być może to właśnie ona jest rozważana do tej roli.

Lady Deadpool to Wanda Wilson, żeński Deadpool z alternatywnego wymiaru Ziemia-3010. W swoim świecie prowadzi rebelię przeciwko faszystowskiemu rządowi Stanów Zjednoczonych.

Pojawienie się Lady Deadpool wpisywałoby się w konwencję poprzednich części i stanowiłoby smaczek dla fanów komiksowego pierwowzoru. W końcu w trzeciej odsłonie przygód Deadpoola ma być mowa o podróżach międzywymiarowych, więc dodanie kolejnych alternatywnych wariantów znanych postaci wydaje się prawdopodobne.

Gosling jako kaskader. Zobaczcie zwiastun "The Fall Guy"

Co ciekawe, informacja o potencjalnym angażu Goslinga do Marvela pojawia się w momencie, gdy aktor promuje swój najnowszy film "The Fall Guy". Jest to remake serialu z lat 80., w którym gwiazdor gra kaskadera i łowcę nagród.

Być może praca przy tym filmie obudziła w Goslingu zainteresowanie rolami kaskaderskimi i komiksowymi superbohaterami? W końcu wiele produkcji MCU wymaga od aktorów nie lada sprawności fizycznej i odporności. Trzeba przyznać, że gwiazdor sprawia wrażenie świetnie przygotowanego do takich wyzwań.

Tytuł filmu The Fall Guy
Reżyseria David Leitch
Gatunek Sensacyjny
Data premiery Sierpień 2023

Przekonamy się niebawem, czy faktycznie zobaczymy Goslinga w filmowym uniwersum Marvela. Na razie pozostaje nam cierpliwie czekać na potwierdzenie tych rewelacji.

Czytaj więcej: Podajemy wyrok po wypadku kaskadera na planie Szybkich i wściekłych 9!

Podsumowanie

Nowe plotki z Hollywood: Ryan Gosling z Marvel, Lady Deadpool w Deadpool 3

W powyższym artykule omówiłem dwie nowe plotki z Hollywood dotyczące aktorów i filmów z uniwersum Marvela. Przedstawiłem informacje na temat potencjalnego angażu Ryana Goslinga do nieujawnionej jeszcze roli w MCU. Rozważyłem, które z postaci komiksowych pasowałyby do aktora z uwagi na jego charyzmę i umiejętności. Zastanawiałem się też, czy rola kaskadera w najnowszym filmie z jego udziałem mogła zainspirować go do podjęcia aktorskich wyzwań w filmach Marvela.

Następnie omówiłem plotkę na temat pojawienia się żeńskiego Deadpoola, czyli Lady Deadpool, w trzeciej części przygód tytułowego bohatera. Przybliżyłem informacje na temat tej postaci i stwierdziłem, że jej wprowadzenie dobrze wpisywałoby się w konwencję i fabułę filmu. Zaznaczyłem również, że na razie są to jedynie spekulacje i nie ma oficjalnego potwierdzenia powyższych doniesień.

Podsumowując, powyższe plotki pokazują, że fani z utęsknieniem czekają na nowe produkcje osadzone w świecie Marvela i chętnie dyskutują na temat obsady czy fabuły nadchodzących filmów. Ja również z zainteresowaniem będę śledził rozwój wypadków i ewentualne oficjalne informacje ze strony producentów i twórców omówionych tytułów.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Miliard dolarów na szali: dramatyczna walka w tle japońskiego Oppenheimera
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Scarlett Johansson pozwała OpenAI. Mocne oskarżenia gwiazdy
NewsScarlett Johansson pozwała OpenAI. Mocne oskarżenia gwiazdy

Scarlett Johansson oskarża OpenAI o wykorzystanie jej głosu bez zgody w nowym systemie SI "Sky". Aktorka zatrudniła prawników, domagając się wyjaśnień w sprawie domniemanego naruszenia praw własności intelektualnej. OpenAI usuwa głos i zaprzecza zarzutom