News

Nowy serial X-Men '97 - premiera wiosną! Termin ujawniony

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak21 lutego 20244 min
Nowy serial X-Men '97 - premiera wiosną! Termin ujawniony

Kultowe animacje X-Men z lat 90. powracają w nowym serialu od Marvel Studios! X-Men '97 zadebiutuje już wiosną 2023 roku na platformie Disney+, co potwierdzają najnowsze doniesienia. Będzie to kontynuacja przygód mutantów sprzed lat z Cyklopem i Storm w rolach głównych. Akcja rozgrywać się będzie po finale pierwowzoru z udziałem Lilandry i Xaviera. Zapowiada się nostalgiczna podróż do animacji, którą pamiętają fani X-Menów.

Nowy serial animowany X-Men '97 od Marvela

X-Men '97 to nowy serial animowany na podstawie komiksów Marvela o grupie mutantów. Produkcję zapowiedziano już jakiś czas temu, a teraz pojawiły się szczegóły na temat daty premiery. Okazuje się, że fani X-Menów nie będą musieli długo czekać na powrót swoich ulubionych bohaterów.

Serial animowany X-Men '97 trafi na platformę Disney+ już wiosną 2023 roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana, ale według plotek możemy spodziewać się debiutu w połowie lub pod koniec marca. To doskonała informacja dla wszystkich, którzy z niecierpliwością wyczekują nadejścia tej produkcji.

Kontynuacja kultowej animacji z lat 90.

X-Men '97 będzie bezpośrednią kontynuacją kultowego serialu animowanego o grupie mutantów z lat 90. Fani doskonale pamiętają tamtą produkcję, która na stałe wpisała się do kanonu animacji z superbohaterami w rolach głównych. Twórcy postanowili nawiązać wątkami do wydarzeń sprzed lat i przedstawić dalsze losy X-Menów.

Akcja serialu animowanego X-Men '97 rozpocznie się tuż po finale pierwowzoru. Przypomnijmy, że ostatni odcinek zakończył się porwaniem poważnie rannego Charlesa Xaviera w kosmos przez cesarzową Lilandrę z Imperium Shi'ar. Xavier miał zostać poddany leczeniu obcymi technologiami. Wygląda na to, że w nowej odsłonie poznamy dalsze losy Profesora X oraz jego uczniów.

Powrót Cyclopsa i Storm jako głównych bohaterów

Choć w serialu animowanym X-Men '97 pojawi się zapewne wielu znanych mutantów, to wiodące role odegrają Cyclops i Storm. Scott Summers oraz Ororo Munroe będą głównymi protagonistami nowych odcinków, o czym potwierdził sam showrunner produkcji. Fani z pewnością ucieszą się z ponownego spotkania z tymi ulubionymi postaciami.

Cyclops ze swoim destrukcyjnym wzrokiem i Storm władająca żywiołami - ta dwójka mutantów z pewnością zapewni widzom mnóstwo emocji. Można spodziewać się, że ich moce zostaną zaprezentowane w niejednej efektownej scenie akcji. Serial animowany od Marvela zapowiada się naprawdę ekscytująco.

Akcja po finale z Lilandrą i Xavierem

Jak już wspomniano, akcja serialu animowanego X-Men '97 rozpocznie się tuż po zakończeniu oryginalnej animacji sprzed lat. Charles Xavier został uprowadzony w kosmos przez Lilandrę, aby poddać go leczeniu. To wydarzenie na pewno będzie miało wpływ na dalsze losy Profesora X oraz całej grupy mutantów.

Można się spodziewać, że nieobecność lidera i mentora odbije się na funkcjonowaniu X-Menów. Być może pojawią się napięcia i konflikty wewnątrz drużyny. Lilandra i Imperium Shi'ar z pewnością także odegrają ważną rolę w fabule serialu animowanego od Marvela. To będzie kontynuacja godna kultowego pierwowzoru.

Czytaj więcej: Najbardziej oczekiwane premiery od SkyShowtime - niezwłocznie kliknij i zobacz szczegóły

Pierwszy sezon X-Men '97 to 10 odcinków

X-Men '97 w pierwszym sezonie będzie liczyć 10 odcinków. Na razie nie ujawniono, jaka będzie długość poszczególnych epizodów, ale zapewne utrzyma się w standardzie 20-30 minut, typowym dla animacji. Na podstawie liczby odcinków można przypuszczać, że akcja nie będzie rozciągnięta na cały sezon, a raczej skupi się na kluczowym dla fabuły wątku.

10 odcinków w zupełności wystarczy, aby serial animowany X-Men '97 wprowadził widzów w nowy rozdział przygód mutantów, zaczepił ciekawą historią i przygotował grunt pod kontynuację. Fani z pewnością będą oczekiwać na ogłoszenie drugiego sezonu tuż po obejrzeniu finału pierwszej serii odcinków.

Podsumowanie

Nowy serial X-Men '97 - premiera wiosną! Termin ujawniony

Serial animowany X-Men '97 od Marvel Studios to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier platformy Disney+ na najbliższe miesiące. Kontynuacja kultowej animacji sprzed lat zadebiutuje już wiosną 2023 roku. Fani z niecierpliwością oczekują na powrót Cyclopsa, Storm i innych znanych mutantów w zupełnie nowych przygodach osadzonych tuż po wydarzeniach z finału pierwowzoru. X-Men '97 ma wszystko, aby zadowolić zarówno weteranów, jak i nowych widzów spragnionych animacji o superbohaterach Marvela.

Premiera X-Men '97 odbędzie się najprawdopodobniej w połowie lub pod koniec marca 2023 roku. Pierwszy sezon serialu animowanego będzie liczyć 10 odcinków. To wystarczająco dużo, by wprowadzić widzów w nowy rozdział historii mutantów. Można się spodziewać, że kontynuacja kultowej animacji spodoba się zarówno weteranom, jak i nowym widzom.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Terrifier 3: Adepcja niebezpieczne starcie z klaunem. Co czeka bohatera?
  2. Gerard Butler jako smok w wersji aktorskiej.
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły