News

Nowy spot: Sydney Sweeney jako Spider-Woman - zdjęcie w kostiumie Madame Web

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska28.01.20245 min.
Nowy spot: Sydney Sweeney jako Spider-Woman - zdjęcie w kostiumie Madame Web

Nowy spot z planu nadchodzącego filmu Marvela "Madame Web" pokazuje Sydney Sweeney w pełnym kostiumie Spider-Woman. Aktorka wciela się w tę ikoniczną superbohaterkę i na zdjęciu możemy zobaczyć ją ubraną w charakterystyczny strój. Film skupia się na losach tytułowej Madame Web, która zyskuje zdolność przewidywania przyszłości. W produkcji pojawia się także wątek młodej superbohaterki grany przez Sweeney. Nowy materiał promocyjny z planu daje przedsmak tego, jak aktorka będzie prezentować się w roli Spider-Woman.

Zdjęcie Sydney Sweeney w kostiumie Spider-Woman

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z planu filmu Madame Web, na którym widać aktorkę Sydney Sweeney w charakterystycznym kostiumie Spider-Woman. Sama Sweeney wspominała, jak fajnym przeżyciem był dla niej proces ubierania tego niezwykłego stroju superbohaterki.

Wcześniej aktorkę można było dostrzec w tym kostiumie jedynie przelotnie w materiałach wideo z planu. Nie wiadomo jeszcze, jak dużą rolę odegra postać Sweeney w filmie, ale wyraźnie wątek młodej superbohaterki będzie istotnym elementem produkcji.

Nowy materiał wideo z planu Madame WebMadame Web

Oprócz zdjęcia, w sieci pojawiło się również krótkie wideo prezentujące kulisy powstawania filmu. Widać na nim, jak postać granej przez Sweeney zostaje opuszczona z sufitu na linach.

Sugeruje to, że scena ta przedstawia bohaterkę w trakcie akcji, być może walczącą ze złoczyńcami. Materiał ten daje więc pierwszy konkretny rzut oka na Sweeney w roli Spider-Woman w dynamicznej scence kaskaderskiej.

Wcielenie się Sydney Sweeney w Spider-WomanSydney Sweeney w Spider-Woman

Aktorka znana głównie z serialu „Euforia” dostała w filmie Madame Web szansę zagrania ikonicznej superbohaterki z komiksów Marvela. Sweeney już wcześniej wyrażała ekscytację tym projektem i możliwością wcielenia się w tę niezwykłą postać.

Jak widać na opublikowanym zdjęciu, charakteryzacja i kostium wiernie oddają wygląd Spider-Woman z komiksów. Fani z niecierpliwością czekają zatem, by zobaczyć Sweeney w tej roli w akcji na ekranie.

Szczegóły fabuły filmu Madame WebMadame Web

Madame Web to planowana na 2024 rok produkcja ze świata Spider-Mana, w której tytułową bohaterką jest postać Cassandry Webb. Zdobywa ona zdolność przewidywania przyszłości i wpływania na losy innych postaci, w tym młodych superbohaterek.

Wszystko wskazuje na to, że właśnie jedną z tych superbohaterek, których losy splatają się z Madame Web, jest Spider-Woman granej przez Sydney Sweeney.

Czytaj więcej: Aktorzy z serialu One Piece oraz anime razem na scenie w jednej scenie dramatycznej

Data premiery filmu Madame Web w PolsceMadame Web w Polsce

Fani MCU z niecierpliwością wyczekują premiery filmu Madame Web, która zaplanowana jest na 7 lipca 2023 roku. W Polsce produkcja trafi do kin dwa tygodnie później, bo 21 lipca 2023 roku.

Premiera światowa 7 lipca 2023
Premiera w Polsce 21 lipca 2023

Fani MCU mogą więc już zaznaczyć tę datę w kalendarzu i szykować się na seans pełen akcji i efektów specjalnych w wykonaniu Sydney Sweeney jako Spider-Woman.

Podsumowanie nowych informacji o filmie

Nowy spot: Sydney Sweeney jako Spider-Woman - zdjęcie w kostiumie Madame Web

Podsumowując, najnowsze doniesienia na temat filmu Madame Web przynoszą ekscytujące wieści dla fanów Spider-Mana i MCU.

  • Po raz pierwszy zobaczyliśmy zdjęcie Sydney Sweeney w pełnym kostiumie Spider-Woman
  • Opublikowano krótkie wideo z planu prezentujące scenę kaskaderską z udziałem Sweeney
  • Aktorka potwierdza, jakim przeżyciem było dla niej wcielenie się w tę ikoniczną superbohaterkę
  • Dowiadujemy się więcej na temat fabuły i daty premiery filmu w Polsce (21 lipca 2023)

Wszystko wskazuje na to, że rola Spider-Woman odegra kluczową rolę w nadchodzącym filmie i losach głównej bohaterki, Madame Web. Premiera zbliża się wielkimi krokami!

Podsumowanie

W powyższym artykule zebraliśmy najświeższe i najciekawsze informacje na temat nadchodzącego filmu „Madame Web”. Przybliżyliśmy kulisy powstawania produkcji, prezentując m.in. pierwsze zdjęcie Sydney Sweeney w kostiumie Spider-Woman. Dowiedzieliśmy się też więcej na temat samej fabuły i daty polskiej premiery filmu.

Artykuł z pewnością zainteresuje fanów komiksów Marvela i kinowego uniwersum, gdyż sugeruje, że rola Spider-Woman, w którą wciela się Sweeney, odegra kluczową rolę w historii tytułowej bohaterki. Możemy spodziewać się wielu efektownych scen akcji z udziałem młodej aktorki.

Przybliżyliśmy również kontekst powstawania filmu, opisując postać Madame Web i jej relacje z innymi postaciami, w tym właśnie Spider-Woman. Wyjaśniliśmy, skąd biorą się zdolności tytułowej bohaterki i w jaki sposób wpływa ona na losy powiązanych z nią superbohaterek.

Mamy nadzieję, że artykuł dostarczył Wam wielu ciekawych i przydatnych informacji na temat nadchodzącej premiery filmu „Madame Web”. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco nowości na temat tej ekscytującej produkcji Marvela z Sydney Sweeney w jednej z głównych ról!

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Wiemy kto wyreżyseruje remake Na rauszu
  2. Sekretny czat gwiazd kina akcji. Kevin Hart wygadał się!
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Turecki Film: Najlepsze Tureckie Filmy
  5. Nowa przerażająca wersja Harley Quinn: pusty uśmiech, rozpadające się piksele, długie włosy
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły