News

Olivia Williams wspomina pracę na planie kultowej komedii i dzieli się doświadczeniami.

Autor Kornel Lis
Kornel Lis16.04.20243 min.
Olivia Williams wspomina pracę na planie kultowej komedii i dzieli się doświadczeniami.

Olivia Williams, znana z roli w kultowej komedii telewizyjnej „Przyjaciele", niedawno podzieliła się wspomnieniami ze swojej pracy na planie tego serialu. W rozmowie z The Independent, aktorka ujawniła, że doświadczenia te nie zawsze były przyjemne, a w niektórych przypadkach wręcz „niepokojące" i „wstrząsające". Dowiedz się więcej o kulisach pracy na planie tej kultowej produkcji oraz o nowych projektach, w których wystąpi Olivia Williams.

Aktorka o "niepokojących" doświadczeniach na planie "Przyjaciół"

Gwiazda Olivia Williams znana jest z roli w kultowym serialu komediowym "Przyjaciele". Niedawno w rozmowie z The Independent aktorka podzieliła się swoimi wspomnieniami z pracy na planie tej kultowej komedii. Okazuje się, że jej doświadczenia na planie nie zawsze były przyjemne, a w niektórych przypadkach wręcz określiła je jako "niepokojące".

Williams wspomniała sytuację, gdy została zabrana do studia jednym autem razem z inną, bardziej znaną aktorką. Wtedy producent krzyknął do niej: "Nie jesteś zabawna!" i kobieta następnego dnia nie pojawiła się już na planie. Takie „niepokojące doświadczenia" miały miejsce w trakcie pracy nad serialem.

Aktorka podkreśliła, że "Przyjaciele" byli silną marką, do której musieli się dostosować wszyscy aktorzy. Wiązało się to między innymi z dokładnym określeniem wyglądu, łącznie z koniecznością wyrwania wszystkich brwi. Olivia „dosłownie błagała", by nie odbierano jej brwi, bo mogła ich potrzebować do następnej pracy.

Kreacja wizerunku zaburzała rutynę aktorki

Praca na planie serialu "Przyjaciele" wymagała od aktorów dostosowania się do określonego wizerunku, który miał charakteryzować postaci. Olivia Williams wspominała, że podczas przygotowań do zdjęć słyszała słowa: "To jest look, który dzisiaj zrealizujemy". Oznaczało to między innymi konieczność wyrwania wszystkich jej brwi.

Aktorka „dosłownie błagała", by nie pozbawiano jej brwi, ponieważ mogła ich potrzebować do kolejnych projektów. Taka ingerencja w jej wygląd była dla niej „wstrząsająca" i zakłócała jej zwykłą rutynę.

Mimo tych trudnych doświadczeń, Olivia Williams nie żałuje swojej pracy na planie "Przyjaciół". Wspomina ten czas jako bardzo ważny etap w swojej karierze aktorskiej.

Czytaj więcej: Najlepsze filmy na początek grudnia, które musisz obejrzeć w TV

Nowe projekty Olivii Williams po sukcesie w "Przyjaciołach"

Zdjęcie Olivia Williams wspomina pracę na planie kultowej komedii i dzieli się doświadczeniami.

Po zakończeniu pracy na planie kultowego serialu "Przyjaciele", Olivia Williams kontynuowała swoją karierę aktorską. W 2024 roku zagrała w filmie „Another End", a już niedługo ma wystąpić w serialu „Dune: Prophecy", który będzie kontynuacją ekranowego uniwersum Denisa Villeneuve'a na podstawie książek „Diuna".

Aktorka w rozmowie z The Independent zażartowała, że być może miałaby więcej ofert pracy, gdyby "umiała być cicho". Ten żart pokazuje, że pomimo trudnych doświadczeń na planie "Przyjaciół", Olivia Williams zachowała dystans i poczucie humoru do tej pracy.

  • W 2024 roku Olivia Williams zagrała w filmie "Another End".
  • Olivia Williams wystąpi wkrótce w serialu "Dune: Prophecy".

Najczęstsze pytania

Olivia Williams określiła swoje doświadczenia na planie "Przyjaciół" jako "niepokojące" i "wstrząsające". Wspomina, że producenci mocno ingerowali w jej wygląd, konieczne było m.in. wyrwanie wszystkich brwi. Aktorka podkreśla, że było to dla niej trudne doświadczenie, ale jednocześnie bardzo ważny etap w jej karierze.

Tak, Olivia Williams przyznała, że serial "Przyjaciele" był silną marką, do której musieli się dostosować wszyscy aktorzy. Wiązało się to m.in. z dokładnym określeniem wyglądu postaci, co w przypadku Williams oznaczało konieczność wyrwania wszystkich brwi. Aktorka "dosłownie błagała", by nie odbierano jej brwi, gdyż mogła ich potrzebować do następnej pracy.

Po zakończeniu pracy na planie "Przyjaciół", Olivia Williams kontynuowała swoją karierę aktorską. W 2024 roku zagrała w filmie "Another End", a już wkrótce ma wystąpić w serialu "Dune: Prophecy", który będzie kontynuacją ekranowego uniwersum Denisa Villeneuve'a na podstawie książek "Diuna".

Mimo trudnych doświadczeń, Olivia Williams nie żałuje swojej pracy na planie "Przyjaciół". Wspomina ten czas jako bardzo ważny etap w swojej karierze aktorskiej. W rozmowie z The Independent aktorka zażartowała, że być może miałaby więcej ofert pracy, gdyby "umiała być cicho", co pokazuje, że zachowała dystans i poczucie humoru do tych doświadczeń.

Tak, Olivia Williams wspomina, że konieczność dostosowania się do określonego wizerunku postaci, w tym wyrwanie wszystkich brwi, była dla niej "wstrząsająca" i zakłócała jej zwykłą rutynę. Aktorka "dosłownie błagała", by nie odbierano jej brwi, ponieważ mogła ich potrzebować do kolejnych projektów.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Barbie, Ryan Gosling i America Ferrera reagują na brak nominacji dla Grety Gerwig i Margot Robbie
  2. Orville - czy nadchodzi 4. sezon? Seth MacFarlane rozwiewa wątpliwości
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Komedia Rodzina - Najlepsze Filmy Familijne Komedie
  5. Miliard dolarów na szali: dramatyczna walka w tle japońskiego Oppenheimera
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły