News

Oscarowy laureat Brendan Fraser powróci na ekran - dowiedz się w czym wystąpi!

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska22.11.20237 min.
Oscarowy laureat Brendan Fraser powróci na ekran - dowiedz się w czym wystąpi!

Po latach nieobecności na ekranie, oscarowy aktor Brendan Fraser powraca w wielkim stylu. W najnowszym filmie Darrena Aronofsky'ego "The Whale" Fraser wciela się w główną rolę Charliego, samotnego nauczyciela angielskiego zmagającego się z otyłością. Film zebrał entuzjastyczne recenzje krytyków, a kreacja Frasera jest uznawana za jedną z najlepszych w jego karierze.

Kluczowe wnioski:

  • Fraser otrzymuje bardzo dobre recenzje za rolę w filmie "The Whale" i jest typowany do Oscara.
  • Gra samotnego nauczyciela angielskiego CharlIego Waldena, który próbuje połączyć się ze swoją nastoletnią córką.
  • Film pokazuje walkę Charliego z otyłością i samotnością oraz jego próby odnowienia relacji z córką.
  • Reżyser Darren Aronofsky mówi, że to najlepsza rola w karierze Frasera.
  • Fani cieszą się z powrotu Frasera, który był nieobecny na ekranach przez kilka lat.

Brendan Fraser wraca na ekran - jego najnowsza rola w filmie Family

Brendan Fraser, zdobywca Oscara za rolę w filmie "Wieloryb", powraca na ekran w nowym filmie "Family". Wcieli się w niej w zapomnianego amerykańskiego aktora mieszkającego w Tokio, który przyjmuje pracę w firmie wynajmującej członków rodzin i znajomych osobom czującym się samotnie.

Praca pozwala mu doświadczyć życia innych ludzi i znajduje w niej drogę do poznania samego siebie. Za reżyserię "Family" odpowiada Hikari, która wcześniej reżyserowała odcinki znanych seriali. Zdjęcia rozpoczną się wiosną 2023 roku w Japonii.

Powrót do formy

Rola w "Family" to kolejny znak, że Fraser odzyskuje dawną formę. Wcześniej grał w hitach takich jak "Mumia", ale przez lata był zapomniany. Przełomem okazała się główna rola w "Wielorybie" Darrena Aronofsky'ego, za którą otrzymał Oscara. Teraz występuje u Martina Scorsese w "Czasie krwawego księżyca".

Fraser doskonale zna uczucie upadku kariery, więc rola w "Family" będzie dla niego osobista. Fani cieszą się z jego powrotu do świetności.

Kim jest Hikari - reżyser Family z Brendanem Fraserem w roli głównej

Za kamerą filmu "Family" stanie Hikari, japońska reżyserka znana z serialowych produkcji takich jak "Awantura" i "Tokyo Vice". Przy filmie z udziałem Brendana Frasera będzie pełnić funkcję reżyserki, współscenarzystki i współproducentki.

Hikari po mistrzowsku buduje napięcie i klimat w swoich produkcjach. Ma też duże doświadczenie w pracy z amerykańskimi aktorami, czego dowodem jest angaż Frasera do "Family". Film powinien więc łączyć w sobie zalety kina azjatyckiego i hollywoodzkiego.

Kariera na fali wznoszącej

Kariera Hikari nabiera tempa. Po sukcesie seriali, przy których pracowała, dostała szansę wyreżyserowania pełnometrażowego filmu z gwiazdą Oscarów w roli głównej. Ma wsparcie ze strony Searchlight Pictures, co pozwala sądzić, że "Family" może stać się międzynarodowym hitem.

Hikari już udowodniła, że potrafi wzbudzać emocje widowni. Teraz dostała okazję, by pokazać swój talent na większą skalę. W Hollywood mówi się, że jej kariera jest na fali wznoszącej. Film z udziałem Brendana Frasera może tę falę jeszcze bardziej podbić.

Czytaj więcej: Peter Dinklage wystąpi na EnergaCAMERIMAGE w Toruniu

Family: historia filmu, w którym zagra Brendan Fraser

"Family" opowie historię amerykańskiego aktora (Brendan Fraser) mieszkającego w Japonii, którego kariera załamała się. Zdesperowany, decyduje się przyjąć pracę w firmie wynajmującej obcokrajowców jako zastępczych członków rodzin dla samotnych Japończyków.

Praca pozwala mu wejść w życie zupełnie obcych ludzi. Okazuje się, że każda z tych rodzin ma swoje tajemnice i dramaty. Stopniowo aktor zaczyna dostrzegać w tych ludziach coś z siebie. Praca, którą traktował jako sposób na zarobek, zmienia jego życie.

Poszukiwanie samego siebie

Film pokaże aktora na zakręcie życiowym, który musi zmierzyć się z własnymi słabościami i życiowymi porażkami. Praca w wynajmowaniu się jako członek rodziny innym ludziom pozwala mu spojrzeć z boku na własne życie.

W miarę jak poznaje historie rodzin, u których pracuje, zaczyna dostrzegać podobieństwa. Zaczyna rozumieć, że każdy ma jakieś słabości i tajemnice. I że łączy ich więcej, niż dzieli. Być może nawet on sam odnajdzie w tych rodzinach coś, czego sam potrzebuje - rodzinę.

Brendan Fraser i jego comeback na ekranie - od Wieloryba do Family

Po latach nieobecności Brendan Fraser powrócił na ekran w wielkim stylu rolą w filmie "Wieloryb". Jego kreacja samotnego, cierpiącego na otyłość nauczyciela zebrała znakomite recenzje i przyniosła mu Oscara dla najlepszego aktora.

Wkrótce potem Fraser pojawił się u boku Leonardo DiCaprio i Roberta De Niro w najnowszym filmie Martina Scorsese "Czas krwawego księżyca". Wcielił się tam w jednego z głównych bohaterów, bezwzględnego gangstera.

Po latach zmierzchu, Brendan Fraser przeżywa spektakularny comeback. Jego ostatnie role pokazują, że wciąż jest w świetnej formie aktorskiej.

Nowe wyzwania

Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie - film "Family". Fraser wcieli się w nim w zapomnianego aktora, który musi zmierzyć się z problemami osobistymi. Jak na ironię, sam kiedyś przeżywał podobny zmierzch kariery.

Fani z niecierpliwością czekają na jego najnowszą kreację. Fraser udowodnił już, że potrafi budować niezwykle wiarygodne i poruszające postacie. I że ma w sobie jeszcze sporo nieodkrytego aktorskiego potencjału.

Brendan Fraser w Japonii - nowa rola w filmie Family od Searchlight Pictures

Film "Family" kręcony będzie wiosną 2023 roku w Japonii. W roli głównej wystąpi hollywoodzki aktor Brendan Fraser, grający postać amerykańskiego aktora mieszkającego w Tokio.

Za produkcję filmu odpowiada Searchlight Pictures, wytwórnia należąca do The Walt Disney Company. Searchlight ma na koncie takie hity, jak "Little Miss Sunshine", "12 Years a Slave" czy ostatnio "Nomadland" i "CODA".

Międzynarodowa produkcja

"Family" zapowiada się na ambitny i wysokobudżetowy projekt łączący dwa światy - amerykański i azjatycki. W obsadzie oprócz Frasera zobaczymy też azjatyckich aktorów. Za reżyserię odpowiada japońska reżyserka Hikari.

Tytuł Family
Reżyseria Hikari
Główna rola Brendan Fraser
Kraj produkcji USA/Japonia

Film zapowiada się interesująco i może zaowocować kolejnymi ciekawymi rolami dla Frasera. Pokazuje, że jego powrót do formy sprzed lat jest faktem i Hollywood znów stawia na tego utalentowanego aktora.

Czas krwawego księżyca: występ Brendana Frasera u Martina Scorsese

Brendan Fraser zagrał jedną z głównych ról w najnowszym filmie legendarnego reżysera Martina Scorsese pt. "Czas krwawego księżyca". Wcielił się w postać bezwzględnego gangstera w okresie prohibicji w USA.

Obok niego w obsadzie znaleźli się tacy aktorzy jak Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Jesse Plemons i Lily Gladstone. Film zebrał pozytywne recenzje krytyków i jest typowany do walki o Oscary.

Kreacja godna Oscara?

Fraser zachwycił krytyków kreacją brutalnego i nieprzewidywalnego gangu. Pokazał, że świetnie odnajduje się w mrocznych, dramatycznych rolach. Jego gra jest chwalona jako jeden z najmocniejszych punktów filmu.

Część krytyków typuje go nawet do nominacji do Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego. Byłaby to już druga statuetka dla Fraser po tej za główną rolę w "Wielorybie". Aktor udowodnił, że należy do ścisłej czołówki Hollywood.

Podsumowanie

Brendan Fraser, świeżo po oscarowym tryumfie za rolę w filmie "Wieloryb", wcieli się w kolejną interesującą kinową kreację. Tym razem zobaczymy go w roli zapomnianego amerykańskiego aktora mieszkającego w Tokio, który dostaje pracę w firmie wynajmującej obcokrajowców jako zastępczych członków rodzin. Praca pozwala mu wejść w życie zupełnie obcych ludzi i odnajduje w niej drogę do poznania samego siebie.

Za kamerą filmu "Family" stanie utalentowana japońska reżyserka Hikari, która na swoim koncie ma serialowe produkcje "Awantura" i "Tokyo Vice". Przy tym projekcie będzie pełnić funkcję reżyserki, współscenarzystki i współproducentki. Zdjęcia ruszają wiosną 2023 roku w Japonii. Za dystrybucję odpowiada Searchlight Pictures.

Fraser po mistrzowskiej kreacji w "Wielorybie" udowodnił, że ma w sobie ogromny, niewykorzystany dotąd potencjał aktorski. Role w filmach wielkich reżyserów pokazują, że jego kariera nabrała niesamowitego rozpędu. Fani z niecierpliwością czekają na jego najnowszą kreację w "Family" i zastanawiają się, czy przyniesie mu kolejne nominacje do nagród.

Film "Family" zapowiada się na ciekawą produkcję łączącą kulturę amerykańską i azjatycką, z mocnymi kreacjami aktorskimi. Dobrze rokujący duet Fraser-Hikari może stworzyć dzieło, które poruszy serca widzów na całym świecie. Po sukcesie "Wieloryba" i występie u Scorsese, jest to kolejny krok w spektakularnym powrocie Brendana Frasera na szczyt.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Nominacje dla filmu Oppenheimer na Oscary.
  2. Nowy singiel promujący film Powstaniec 1863 - Najpierw Sanah, teraz Fabijański!
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Dariusz Siatkowski Życie Prywatne: Czy Dariusz Siatkowski Miał Żonę i Dzieci
  5. Najlepsze amerykańskie filmy i seriale, które musisz obejrzeć
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły