News

Pedro Pascal jako Reed Richards! Reżyser potwierdza casting - Fantastyczna Czwórka [FANART]

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak09.02.20245 min.
Pedro Pascal jako Reed Richards! Reżyser potwierdza casting - Fantastyczna Czwórka [FANART]

Pedro Pascal jako Reed Richards - ta wiadomość elektryzuje fanów Marvela! Reżyser nadchodzącego filmu "Fantastyczna Czwórka" potwierdził, że popularny aktor wcieli się w rolę charyzmatycznego lidera Pierwszej Rodziny MCU. Choć na razie nie ma oficjalnego ogłoszenia ze strony Marvel Studios, entuzjastyczna reakcja Matta Shakmana na Instagramie nie pozostawia wątpliwości - obsada nowej produkcji powoli się uzupełnia. Kto jeszcze znajdzie się w filmowym składzie? I jak będzie prezentować się Pascal jako elastyczny superbohater?

Pedro Pascal potwierdzony jako Reed Richards

Ekscytująca informacja dla fanów Marvela - Pedro Pascal (The Mandalorian, The Last of Us) wcieli się w rolę Reeda Richardsa, znanego również jako Mr Fantastic w nadchodzącym filmie Fantastyczna Czwórka! Potwierdził to sam reżyser produkcji, Matt Shakman, publikując na Instagramie fanart przedstawiający Pascala w roli elastycznego lidera Fantastycznej Czwórki.

Informacja ta wywołała prawdziwą burzę wśród fanów Marvela, którzy od dawna spekulowali, że to właśnie Pedro Pascal zagra tę kluczową rolę w nadchodzącym filmie. Aktor znany z takich produkcji jak Gra o Tron czy Narcos w ostatnich latach zdobył jeszcze większą popularność dzięki rolom w serialach The Mandalorian oraz The Last of Us. Wydaje się więc idealnym wyborem do wcielenia się w charyzmatycznego lidera Fantastycznej Czwórki.

Kim jest Reed Richards?

Reed Richards to jeden z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów w uniwersum Marvela. Znany również jako Mr Fantastic, jest liderem Fantastycznej Czwórki - grupy superbohaterów obdarzonych niezwykłymi mocami po podróży w kosmos i ekspozycji na tajemnicze promieniowanie.

Reed posiada zdolność rozciągania i deformowania swojego ciała, dzięki czemu może np. rozciągać ręce i nogi na ogromne odległości. Jest również geniuszem naukowym o niezwykle wysokim ilorazie inteligencji. To właśnie on opracował system komunikacji grupy oraz technologie wykorzystywane przez Fantastyczną Czwórkę.

Kto zagra resztę Fantastycznej Czwórki?

Na razie Pedro Pascal jest jedynym potwierdzonym aktorem, który wcieli się w członka Fantastycznej Czwórki. Wciąż pojawiają się jednak liczne spekulacje, kto mógłby zagrać Sue Storm, Johnny'ego Storma oraz Bena Grimma.

W roli Sue Storm, znanej jako Niewidzialna Kobieta, typowana jest między innymi Vanessa Kirby znana z filmów Misjonarz czy Szybcy i wściekli 8. Z kolei w roli jej brata Johnny'ego, zdolnego do otaczania się ognistą powłoką, wymieniany jest aktor Joseph Quinn, popularny ostatnio jako Eddie z serialu Stranger Things.

Według plotek, w roli kamiennego potwora Bena Grimma typowany jest natomiast aktor Ebon Moss-Bachrach.

Jeśli te doniesienia się potwierdzą, byłby to świetny i mocno obsadzony skład Fantastycznej Czwórki! Nie pozostaje nic innego, jak czekać na oficjalne ogłoszenie ze strony Marvel Studios.

Czytaj więcej: Narodziny Bogów - fantastyczny zwiastun wojny bogów, demonów i ludzi

Spekulacje na temat obsady Fantastycznej Czwórki

Oprócz wyżej wymienionych aktorów, w kontekście obsady Fantastycznej Czwórki pojawiało się jeszcze kilka innych, znanych nazwisk:

  • Cillian Murphy (Peaky Blinders) jako główny antagonista filmu, Doktor Doom
  • Mads Mikkelsen (Hannibal) również typowany do roli Dooma

Niezależnie od finalnego składu, już sam Pedro Pascal w roli Reeda Richardsa zapowiada świetną ekranizację komiksowej Pierwszej Rodziny. Filmowa Fantastyczna Czwórka ma ogromny potencjał, by zachwycić widzów i wprowadzić do MCU całkiem nowe moce oraz dynamiki.

Pedro Pascal jako Mr Fantastic - fanart

Choć na razie nie mamy okazji zobaczyć Pascala w charakteryzacji na Reeda Richardsa, fani już tworzą grafiki koncepcyjne, próbując wyobrazić sobie jego rolę Mr Fantastic. Poniższy fanart doskonale oddaje potencjał aktora do sportretowania tej ikonicznej postaci z komiksów Marvela.

![Pedro Pascal jako Reed Richards](https://i.imgur.com/)
Pedro Pascal jako Mr Fantastic (źródło: Instagram / mattshakman)

Miejmy nadzieję, że filmowa kreacja będzie równie klimatyczna i oddająca ducha postaci co ten fanart. Z pewnością Pedro Pascal ma wszystko, co potrzeba, by w pełni wcielić się w elastycznego lidera Fantastycznej Czwórki.

Fantastyczna Czwórka - pierwsza rodzina MCU

Wprowadzenie Fantastycznej Czwórki do Kinowego Uniwersum Marvela to nie lada gratka dla fanów. Grupa ta od dekad uznawana jest za "pierwszą rodzinę" Marvela i stanowi integralną część komiksowej mitologii.

Teraz ta wyjątkowa ekipa superbohaterów ma szansę zadebiutować na wielkim ekranie i wzbogacić fabułę niezwykle popularnych filmów MCU. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Fantastyczna Czwórka może zostać kluczowym elementem budowania Kinowego Uniwersum Marvela na kolejną dekadę.

Podsumowanie

W powyższym artykule dowiedzieliśmy się o obsadzeniu Pedro Pascala w roli Reeda Richardsa, lidera Fantastycznej Czwórki, w nadchodzącym filmie o tym zespole superbohaterów. Informację tę potwierdził sam reżyser produkcji, publikując w mediach społecznościowych grafikę przedstawiającą Pascala jako Mr Fantastic.

Przybliżyliśmy nieco sylwetkę Reeda Richardsa - jego moce, rolę w zespole i znaczenie dla uniwersum Marvela. Omówiliśmy również spekulacje na temat obsady reszty członków Fantastycznej Czwórki. Pojawiają się wzmianki między innymi o Vanessie Kirby jako Sue Storm czy Josephie Quinnie w roli Johnny'ego Storma.

Zastanowiliśmy się także nad potencjałem, jaki niesie za sobą wprowadzenie tej niezwykle popularnej i kultowej grupy superbohaterów do Kinowego Uniwersum Marvela. Fantastyczna Czwórka może odegrać kluczową rolę w rozwoju fabuły i mitologii filmów o superbohaterach na kolejne lata.

Mam nadzieję, że artykuł okazał się interesującą i przystępną lekturą na temat planowanej filmowej ekranizacji losów Fantastycznej Czwórki z Pedro Pascalem w roli lidera grupy.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Wiemy kto wyreżyseruje remake Na rauszu
  2. Nowa data premiery Godzilla i Kong: Nowe imperium, Mickey 17 wypada z kalendarza
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
  5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły