News

Pedro Pascal negocjuje występ w "Fantastycznej Czwórce" - czy będzie nowym Mr Fantastic?

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska16.11.20238 min.
Pedro Pascal negocjuje występ w "Fantastycznej Czwórce" - czy będzie nowym Mr Fantastic?

Czy popularny aktor Pedro Pascal dołączy do Marvel Cinematic Universe? Najnowsze doniesienia wskazują, że Pascal negocjuje rolę Mr. Fantastica w nadchodzącym filmie "Fantastyczna Czwórka". Jeśli dojdzie do porozumienia, będzie to kluczowa rola dla aktora oraz dla całego projektu.

Kluczowe wnioski:
  • Pedro Pascal znany jest z serialu "The Mandalorian", teraz może zagrać Mr. Fantastica.
  • Studio Marvel szuka gwiazdy na tę rolę, Pascal idealnie pasuje.
  • Nowy film o Fantastycznej Czwórce planowany jest na 2024 r.
  • Fani komiksów z niecierpliwością czekają na nową odsłonę tych bohaterów.
  • Obsada Pascala byłaby mocnym akcentem i dobrą wróżbą dla projektu.

Pedro Pascal - kandydatem do roli Mr Fantastic w "Fantastycznej Czwórce"?

Według najnowszych doniesień Pedro Pascal prowadzi negocjacje w sprawie występu w roli Reeda Richardsa, czyli Mr Fantastica, w nadchodzącym filmie "Fantastyczna Czwórka" z uniwersum Marvela. Aktor znany z seriali takich jak "The Mandalorian" czy "The Last of Us" mógłby idealnie wcielić się w tę kultową postać z komiksów. Wcześniej typowano do tej roli takich aktorów jak John Krasinski, Ryan Gosling czy Adam Driver, jednak to właśnie Pascal wydaje się obecnie najpoważniejszym kandydatem.

Negocjacje aktora z Marvelem wciąż trwają i nie wiadomo, czy ostatecznie dojdzie do porozumienia. Problematyczne może okazać się pogodzenie napiętych grafików - Pascal ma w najbliższym czasie pracować przy takich projektach jak "Gladiator 2" czy 2. sezon serialu "The Last of Us". Jeśli jednak udałoby się wszystko ustalić, byłoby to ogromne wzmocnienie obsady i mocny sygnał, że Marvel poważnie podchodzi do projektu "Fantastycznej Czwórki".

Dlaczego Pedro Pascal mógłby być dobrym Mr Fantastic?

Pascal udowodnił już wielokrotnie, że potrafi stworzyć zapadającą w pamięć, charyzmatyczną kreację. Wystarczy wspomnieć jego role w serialach "Narcos", "The Mandalorian" czy "Gra o tron". Aktor ma też doświadczenie w filmach superbohaterskich - wystąpił już w produkcjach na podstawie komiksów DC. Wydaje się więc, że mógłby wnieść wiele jako Mr Fantastic, nadając tej postaci odpowiednią rangę.

Co więcej, Pascal ma w swoim dorobku role wymagające efektów specjalnych i pracy z technologią motion capture, która byłaby przydatna przy kreowaniu niezwykle rozciągliwego ciała Mr Fantastica. Aktor udowodnił też, że potrafi grać inteligentnych, charyzmatycznych liderów. Wszystko to sprawia, że mógłby wnieść wiele jako Reed Richards.

Kto dołączy do obsady "Fantastycznej Czwórki" razem z Pedro Pascalem?

Jeśli Pedro Pascal faktycznie zagra Mr Fantastica, dołączy do już ogłoszonej obsady "Fantastycznej Czwórki". Wiadomo już, że w rolę Sue Storm, czyli Niewidzialnej Kobiety, wcieli się Vanessa Kirby. Z kolei jej brata Johnny'ego, czyli Pochodnię Ludzką, zagra Joseph Quinn znany z serialu "Stranger Things".

Nie potwierdzono jeszcze oficjalnie, kto zagra Bena Grimma, czyli Thinga. Pojawiają się spekulacje, że w filmie w jakiejś roli pojawi się też Ebon Moss-Bachrach. Oprócz Pedro Pascala ekipa aktorska wygląda więc bardzo obiecująco. Twórcy wybrali utalentowanych aktorów, znanych z cenionych produkcji.

Jak obsada "Fantastycznej Czwórki" może przyciągnąć widzów?

Obsada nowej "Fantastycznej Czwórki" z pewnością przyciągnie uwagę i zainteresowanie widzów. Zarówno Pascal, Kirby, jak i Quinn to nazwiska, które gwarantują wysoką jakość aktorstwa. Fani takich produkcji jak "The Mandalorian", "The Crown" czy "Stranger Things" na pewno chętnie zobaczą swoich ulubionych aktorów w nowych, kinowych rolach superbohaterskich.

Co więcej, wszyscy ci aktorzy mają spore grono wiernych fanów, którzy z pewnością będą zainteresowani ich nowym projektem. Dzięki takiej obsadzie "Fantastyczna Czwórka" może liczyć na szerokie zainteresowanie i uwagę widzów na całym świecie.

Czytaj więcej: Conny Van Dyke, gwiazda Motownu, zmarła w wieku 78 lat

Kto negocjuje występ w roli przywódcy Fantastycznej Czwórki?

Pedro Pascal negocjuje obecnie z Marvel Studios występ w roli Reeda Richardsa, czyli Mr Fantastica, przywódcy Fantastycznej Czwórki. Aktor znany z takich produkcji jak "Narcos", "The Mandalorian" czy "Gra o tron" wydaje się obecnie faworytem do tej ikonicznej roli z komiksów.

Wcześniej typowano do niej wielu znanych aktorów, jak Ryan Gosling, John Krasinski czy Adam Driver. Jednak to właśnie Pascal jest obecnie numerem jeden na liście kandydatów Marvela. Jego casting byłby mocnym akcentem i sygnałem, że studio poważnie podchodzi do projektu "Fantastycznej Czwórki".

Negocjacje wciąż trwają i nie wiadomo, czy zakończą się sukcesem. Kwestią sporną może być pogodzenie napiętych terminarzy aktora i studia. Jednak jeśli Pedro Pascal faktycznie wcieli się w postać Mr Fantastica, będzie to z pewnością jeden z najgłośniejszych castingów ostatnich lat.

Kim są gwiazdy filmu "Fantastyczna Czwórka" obok Pedro Pascala?

Pedro Pascal negocjuje występ w "Fantastycznej Czwórce" - czy będzie nowym Mr Fantastic?

Jeśli negocjacje Pedro Pascala powiodą się, aktor dołączy do już ogłoszonej obsady nowej "Fantastycznej Czwórki". W rolę Sue Storm, czyli Niewidzialnej Kobiety, wcieli się Vanessa Kirby, znana z takich produkcji jak "The Crown" czy "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw".

Z kolei jej brata Johnny'ego Storma, czyli Pochodnię Ludzką, zagra Joseph Quinn, którego widzowie ostatnio mogli podziwiać jako Eddiego w serialu "Stranger Things". Pozostali członkowie obsady wciąż nie zostali oficjalnie ogłoszeni, ale pojawiają się spekulacje, że w filmie wystąpi także Ebon Moss-Bachrach.

Reżyseruje Matt Shakman, który ma na koncie serial "WandaVision". Premiera filmu planowana jest na luty 2025 roku. Jeśli do obsady dołączy Pedro Pascal, będzie to z pewnością jeden z najmocniejszych i najbardziej wyczekiwanych castingów ostatnich lat.

Czy Pedro Pascal spełni oczekiwania jako Mr Fantastic w "Fantastycznej Czwórce"?

Pedro Pascal ma na koncie wiele znakomitych ról, które pokazały jego niezwykły talent i zasięg aktorski. Występy w takich produkcjach jak "Narcos", "The Mandalorian" czy "Gra o tron" udowodniły, że Pascal potrafi stworzyć charyzmatyczną, zapadającą w pamięć kreację. Wydaje się więc, że mógłby wnieść wiele jako Mr Fantastic.

Aktor ma doświadczenie w filmach opartych na komiksach, a jego role w serialach sci-fi pokazują, że dobrze odnajduje się w konwencji superbohaterskiej. Co więcej, Pascal grał już inteligentnych liderów, którymi powinien być Reed Richards. Biorąc to pod uwagę, jest spora szansa, że spełniłby on oczekiwania fanów i krytyków w tej roli.

Oczywiście ostateczna ocena musiałaby poczekać do momentu premiery filmu. Jednak już teraz można stwierdzić, że Pedro Pascal ma wszelkie predyspozycje, by świetnie sprawdzić się jako Mr Fantastic. Jego casting byłby mocnym sygnałem, że Marvel Studios poważnie podchodzi do tego projektu.

Premiera "Fantastycznej Czwórki" - nowe wieści o obsadzie i Pedro Pascalu

W ostatnich tygodniach pojawiło się sporo nowych informacji na temat obsady i daty premiery nadchodzącej "Fantastycznej Czwórki" od Marvel Studios. Najgłośniejszą nowiną jest to, że Pedro Pascal może wcielić się w rolę Reeda Richardsa, czyli Mr Fantastica. Aktor prowadzi negocjacje z Marvelem, choć na razie nic nie jest jeszcze przesądzone.

Wiadomo natomiast, że w obsadzie znajdą się Vanessa Kirby jako Sue Storm i Joseph Quinn jako Johnny Storm. Reżyseruje Matt Shakman, twórca serialu "WandaVision". Premiera filmu została zaplanowana na 14 lutego 2025 roku. Jeśli do obsady faktycznie dołączy Pascal, będzie to z pewnością mocny magnes na widzów i dobry znak dla całego projektu.

Fani Marvela z niecierpliwością wyczekują nowej wersji "Fantastycznej Czwórki" i liczą, że tym razem bohaterowie ci wreszcie zostaną odpowiednio zaprezentowani. Obsada z Pascalem na czele mogłaby te nadzieje spełnić. Czas pokaże, czy negocjacje aktora zakończą się sukcesem i czy zobaczymy go ostatecznie w roli Mr Fantastica na dużym ekranie.

Podsumowanie

Według najświeższych plotek Pedro Pascal może wcielić się w rolę Mr Fantastica w nadchodzącym filmie "Fantastyczna Czwórka" od Marvel Studios. Aktor znany z takich produkcji jak "The Mandalorian" czy "The Last of Us" prowadzi obecnie negocjacje z Marvelem w tej sprawie. Jeśli dojdzie do porozumienia, byłby to strzał w dziesiątkę i mocny sygnał, że studio poważnie podchodzi do tego projektu.

Oprócz Pascala, ogłoszono już innych członków obsady - Vanessę Kirby jako Sue Storm i Josepha Quinna jako Johnny'ego Storma. Reszta aktorów wciąż owiana jest tajemnicą. Sam film zapowiada się obiecująco, zwłaszcza jeśli negocjacje Pascala powiodą się. Premiera zaplanowana jest na luty 2025 roku.

Pedro Pascal ma na koncie wiele świetnych ról i doświadczenie w filmach superbohaterskich. Wydaje się więc, że mógłby wnieść bardzo dużo jako Mr Fantastic. Jego obsadzenie byłoby strzałem w dziesiątkę i dało nadzieję, że tym razem Fantastyczna Czwórka wreszcie dostanie ekranizację na miarę swojego potencjału.

Podsumowując, jeśli negocjacje Pedro Pascala zakończą się sukcesem, będzie to zdecydowanie jeden z najciekawszych i najbardziej obiecujących castingów ostatnich lat w kinie superbohaterskim. Trzymamy kciuki za pomyślne zamknięcie umowy!

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 4.50 Liczba głosów: 2

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Niespodzianka dla fanów Rebel Moon - premiera filmu w Polsce szybciej niż myślisz!
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Scarlett Johansson pozwała OpenAI. Mocne oskarżenia gwiazdy
NewsScarlett Johansson pozwała OpenAI. Mocne oskarżenia gwiazdy

Scarlett Johansson oskarża OpenAI o wykorzystanie jej głosu bez zgody w nowym systemie SI "Sky". Aktorka zatrudniła prawników, domagając się wyjaśnień w sprawie domniemanego naruszenia praw własności intelektualnej. OpenAI usuwa głos i zaprzecza zarzutom