News

Pedro Pascal nie wróci do DC. Miejsce zajął Sean Gunn.

Autor Kornel Lis
Kornel Lis09.12.20234 min.
Pedro Pascal nie wróci do DC. Miejsce zajął Sean Gunn.

Pedro Pascal nie powtórzy roli Maxwella Lorda z filmu "Wonder Woman 1984" w nowych projektach uniwersum DC.

Kluczowe wnioski:
  • W zamian za Pascala rolę Lorda zagra Sean Gunn, brat reżysera Jamesa Gunna.
  • Sean Gunn wcześniej współpracował z Jamesem przy filmach Marvela o Strażnikach Galaktyki.
  • Maxwell Lord to postać znana z komiksów DC, która potrafi posunąć się do nieetycznych działań.
  • Nie wiadomo jeszcze, w którym projekcie DC zadebiutuje Sean Gunn jako Lord.
  • Być może pojawi się już w nadchodzącym filmie Jamesa Gunna "Superman: Legacy".

Podjęto decyzję o nowym Maxwellu Lordzie

Jak podaje portal Deadline, Sean Gunn wcieli się w rolę Maxwella Lorda w nowych projektach uniwersum DC. Tym samym zastąpi on Pedro Pascala, który grał tę postać w filmie "Wonder Woman 1984".

Decyzja o obsadzeniu Seana Gunna zapadła po tym, jak jego brat James Gunn objął funkcję jednego z głównych architektów uniwersum DC. Wcześniej bracia Gunnowie współpracowali przy filmach Marvela o Strażnikach Galaktyki.

Kim jest Maxwell Lord?

Maxwell Lord to postać znana z komiksów DC Comics. Po raz pierwszy pojawił się w 1987 roku i od tamtej pory jest jedną z barwniejszych person w tym uniwersum.

Choć Lord przedstawiany jest jako wróg takich złoczyńców jak Lex Luthor, to sam również cechuje się wątpliwą moralnością. W komiksach nie cofnął się on bowiem przed manipulowaniem umysłami bohaterów, by osiągnąć własne cele.

W 2005 roku Maxwell Lord poprzez telepatię zmusił Supermana do walki z Wonder Woman i Batmanem. Tym samym unaocznił niebezpieczeństwo, jakie może nieść jego nieograniczona chęć władzy.

Aktor znany z projektów Jamesa Gunna dołącza do obsady

Sean Gunn znany jest przede wszystkim z ról w filmach swojego brata. Wcielał się w postać Kraglina w serii "Strażnicy Galaktyki", a także dubbingował rakietę, czyli jedną z głównych postaci tych produkcji.

Teraz razem z Jamesem Gunnem przenosi się z uniwersum Marvela do świata DC, gdzie wcieli się w kontrowersyjną postać Maxwella Lorda. Nie wiadomo jeszcze, w którym z projektów DC zadebiutuje w tej roli.

Współpraca braci Gunnów trwa w najlepsze. Po filmach Marvela przyszedł czas na podbój uniwersum DC.

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że Sean Gunn pojawi się już w nadchodzącym filmie "Superman: Legacy", który wyreżyseruje James Gunn. Wszystko jednak przekonamy się w 2023 roku, kiedy produkcja ta ma trafić do kin.

Czytaj więcej: Najnowsza oferta PlayStation Plus - atrakcyjne gry na grudzień!

Kolejna osoba ze Strażników Galaktyki trafia do DC

W obsadzie nowych projektów DC znajdzie się już kilkoro aktorów, którzy wcześniej grali w filmach Marvela wyreżyserowanych przez Jamesa Gunna.

Oprócz wspomnianego Seana Gunna, w uniwersum DC pojawią się również: Idris Elba (Heimdall w MCU), Daniela Melchior (Ratcatcher 2 z "Legionu Samobójców"), a także Sylvester Stallone, który dubbingował postać King Sharka w "Legionie Samobójców".

Aktor Rola w MCU Nowa rola w DCU
Sean Gunn Kraglin, Rocket (głos) Maxwell Lord
Idris Elba Heimdall Nieznana

James Gunn buduje więc własny zespół aktorów, z którymi lubi pracować. Miłośnicy komiksów z pewnością czekają teraz, by przekonać się, jak będą oni prezentować się w nowych projektach o superbohaterach z uniwersum DC.

Podsumowanie

Pedro Pascal nie wróci do DC. Miejsce zajął Sean Gunn.

W powyższym artykule omówiłem decyzję o obsadzeniu Seana Gunna w roli Maxwella Lorda w nowych projektach uniwersum DC. Zastąpi on tym samym Pedro Pascala, który grał tę postać w filmie "Wonder Woman 1984".

Przybliżyłem również sylwetkę samego Maxwella Lorda - kontrowersyjnej persony znanej z komiksów DC, która dla osiągnięcia własnych celów potrafi posunąć się do nieetycznych działań.

Następnie scharakteryzowałem dotychczasową współpracę braci Gunnów, czyli Jamesa i Seana. Wspólnie pracowali wcześniej przy filmach Marvela o Strażnikach Galaktyki, a teraz razem przenoszą się do uniwersum DC.

Na koniec wspomniałem o innych aktorach znanych z projektów Jamesa Gunna, którzy również pojawią się w nowym DC. Tworzy on z nich swoistą ekipę, z którą najwyraźniej dobrze mu się współpracuje.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
  2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Najlepsze Polskie Aktorki: Znane Polskie Aktorki, Polska Aktorka
  5. Top 30 najpopularniejszych książek według Tumblra: Percy Jackson kontra Harry Potter
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.