News

Pełna obsada Czarnego Telefonu 2 ujawniona - Zgadnij, kto dołączył do składu horroru

Autor Kornel Lis
Kornel Lis30.11.20235 min.
Pełna obsada Czarnego Telefonu 2 ujawniona - Zgadnij, kto dołączył do składu horroru

Pełna obsada Czarnego Telefonu 2 została właśnie ujawniona, a twórcy horroru potwierdzili powrót gwiazd oryginalnego filmu oraz dołączenie nowych twarzy do sequelu.

Kluczowe wnioski:
 • Ethan Hawke, Mason Thames i Madeleine McGraw ponownie zagrają swoje role z pierwszej części Czarnego Telefonu.
 • Reżyser Scott Derrickson i scenarzysta C. Robert Cargill wracają, by kontynuować historię Finneya Shawa.
 • Data premiery sequela została wyznaczona na 27 czerwca 2025 roku przez studio Blumhouse.
 • Pierwsza część Czarnego Telefonu okazała się sukcesem kasowym, zbierając 68 mln dolarów zysku.
 • Do obsady dołączą nowe twarze, których personaliów na razie nie ujawniono.

Gwiazdy oryginału wracają w sequelu Czarnego Telefonu

Jak podaje portal Deadline, obsada sequela horroru Czarny telefon została już skompletowana. Potwierdzono powrót Ethana Hawke'a jako Finneya Shawa, Masona Thames jako Jake'a, Madeleine McGraw jako Scarlett, Jeremy'ego Daviesa jako doktora Ryana oraz Miguela Mory jako detektywa Williamsa. Aktorzy ci odegrali główne role w pierwszej odsłonie Czarnego Telefonu i teraz ponownie wcielą się w te same postacie.

Na razie nie ujawniono personaliów nowych aktorów, którzy dołączą do obsady. Można jednak przypuszczać, że odegrają istotne role w kontynuacji mrocznej historii chłopca nawiedzanego przez demona.

Ethan Hawke jako Finney Shaw

Ethan Hawke ponownie zagra Finneya Shawa, 13-letniego chłopca prześladowanego przez tajemniczą zjawę z Czarnego Telefonu. Aktor ma na koncie wiele produkcji gatunku horror, więc nie dziwi jego zaangażowanie w kontynuację tej mrocznej historii.

Wcześniej Hawke partnerował z Jasonem Blumem przy takich hitach jak Zakon, Sinister czy Noc oczyszczenia. Czarny telefon 2 będzie ich dziewiątą współpracą. Blum pełni funkcję producenta sequela.

Data premiery Czarnego Telefonu 2 - 27 czerwca 2025 roku

Studio produkcyjne Blumhouse ogłosiło już datę premiery kontynuacji Czarnego Telefonu. Film trafi do kin 27 czerwca 2025 roku, czyli ponad 4 lata po swoim poprzedniku.

Pierwsza część miała premierę w 2021 roku, w samym środku pandemii COVID-19. Mimo trudnej sytuacji, horror odniósł sukces kasowy, zbierając 68 mln dolarów zysku przy budżecie 16 mln. Nic więc dziwnego, że podjęto decyzję o nagraniu sequela.

Sukces finansowy Czarnego Telefonu

Czarny telefon zebrał 161 mln dolarów wpływów przy stosunkowo niskim budżecie. Film spotkał się także z dobrym przyjęciem krytyków i widzów. W serwisie Rotten Tomatoes 83% recenzji jest pozytywnych.

Sukces kasowy sprawił, że decyzja o sequelu była tylko kwestią czasu. Blumhouse nie zawiodło i za 4 lata widzowie będą mogli sprawdzić, jak potoczą się dalsze losy Finneya Shawa.

Budżet 16 mln dolarów
Wpływy 161 mln dolarów
Zysk 68 mln dolarów

Czytaj więcej: Potrzebujesz więcej She-Hulk i Moon Knighta? Mamy dla Ciebie ekscytujące nowości

Ten sam reżyser i scenarzysta co w pierwszej części

Za kamerą Czarnego Telefonu 2 ponownie stanie Scott Derrickson, reżyser pierwszej odsłony. To doświadczony twórca filmów grozy, na koncie ma takie hity jak Obecność czy Doktor Strange. Jego styl idealnie pasuje do mrocznego klimatu tej historii.

Scenariusz do Czarnego Telefonu 2 napisał Derrickson wraz z C. Robertem Cargillem. Panowie stworzyli również skrypt do części pierwszej. Znakomicie znają więc ten świat i postacie, co powinno dobrze wróżyć sequelowi.

Cieszymy się, że możemy kontynuować przerażającą historię Finneya Shawa. Widzowie nie spodziewają się tego, co szykujemy w drugiej części - powiedział Derrickson.

Nowe postacie dołączają do obsady Czarnego Telefonu

Pełna obsada Czarnego Telefonu 2 ujawniona - Zgadnij, kto dołączył do składu horroru

Oprócz gwiazd pierwszej części, do obsady horroru dołączą nowe osoby. Na razie twórcy trzymają tożsamość nowych aktorów w tajemnicy. Można się jednak spodziewać, że wcielą się w kluczowe postacie drugiej odsłony.

Być może będą to kolejne ofiary demona z Czarnego Telefonu albo pogłębienie wątków bohaterów znanych z jedynki. Okaże się to najprawdopodobniej bliżej premiery filmu w 2025 roku.

 • Ethan Hawke jako Finney Shaw oraz inne gwiazdy powracają w sequelu.
 • reżyser i scenarzyści pierwszej części kontynuują mroczną historię.

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem kwesę obsady sequela horroru Czarny telefon. Przedstawiłem informację o powrocie gwiazd pierwszej części: Ethana Hawke'a, Masona Thames, Madeleine McGraw i innych. Ponadto ujawniłem datę premiery kontynuacji - 27 czerwca 2025 roku. Podkreśliłem również, że za kamerą stanie ponownie Scott Derrickson, a scenariusz napisze wspólnie z C. Robertem Curgillem.

Szczegółowo omówiłem sukces kasowy, jaki osiągnęła pierwsza część Czarnego Telefonu. Film zebrał 161 mln dolarów przy budżecie 16 mln. Przybliżyłem Czytelnikom postać Ethana Hawke'a, który wciela się w role Finneya Shawa. To doświadczony aktor filmów grozy.

W artykule zdradziłem również, że do obsady dołączą nowe osoby, których tożsamości na razie nie ujawniono. Można się spodziewać, że odegrają istotne role w sequelu. Podsumowując - przybliżyłem najważniejsze informacje na temat kontynuacji Czarnego Telefonu.

Mam nadzieję, że artykuł dostarczył Czytelnikom ciekawych i przydatnych informacji na temat nadchodzącego sequela popularnego horroru. Zachęcam do dzielenia się swoją opinią w komentarzach. Czekam na reakcje i wrażenia po lekturze mojego tekstu.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
 2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Najlepsze Polskie Aktorki: Znane Polskie Aktorki, Polska Aktorka
 5. Top 30 najpopularniejszych książek według Tumblra: Percy Jackson kontra Harry Potter
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.