News

PlayStation State of Play: Death Stranding 2, Silent Hill 2 i Judas Oparte na Plotkach

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska21.02.20244 min.
PlayStation State of Play: Death Stranding 2, Silent Hill 2 i Judas Oparte na Plotkach

PlayStation State of Play to cykliczne wydarzenie, podczas którego Sony prezentuje nowości ze świata gier na PS4 i PS5. Nadchodzące wydanie może przynieść wiele emocjonujących zapowiedzi i ogłoszeń. W ostatnich dniach pojawiło się sporo plotek na temat tego, co zobaczymy. Mowa między innymi o kontynuacji Death Stranding czy powrocie kultowego horroru Silent Hill. Czy faktycznie doczekamy się tych tytułów? Przekonamy się już wkrótce.

Sprawdzone informacje o State of Play

State of Play to cykliczne wydarzenie organizowane przez Sony, podczas którego japoński gigant ujawnia nowości związane z konsolą PlayStation. Tego typu prezentacje odbywają się kilka razy w roku i zawsze elektryzują fanów gier wideo.

Nadchodząca edycja State of Play zaplanowana jest na 31 stycznia 2023 roku. Plotki na temat tego, co zobaczymy podczas eventu pojawiają się już od jakiegoś czasu. Niektóre źródła twierdzą, że podczas transmisji dowiemy się więcej na temat wyczekiwanych tytułów takich jak Death Stranding 2, Silent Hill 2 czy Judas.

Oczywiście warto podchodzić do tego typu doniesień z dystansem, ponieważ często okazują się nieprawdziwe. Jednak fakt, że pojawiają się one wiarygodnych i sprawdzonych w przeszłości źródłach sprawia, że tym razem mogą mieć większą wartość.

Czy doczekamy się kontynuacji Death Stranding?

Jedną z najgłośniejszych plotek jest ta mówiąca o ujawnieniu kontynuacji gry Death Stranding. Produkcja w reżyserii Hideo Kojimy zadebiutowała w 2019 roku i zebrała bardzo dobre oceny.

Fani od dawna oczekują na zapowiedź sequela, który mógłby rozwinąć wydarzenia i fabułę pierwszej odsłony. State of Play wydaje się dobrą okazją do ogłoszenia Death Stranding 2, szczególnie że wcześniej pojawiały się przecieki na temat prac nad kontynuacją w studiu Kojimy Productions.

Powrót kultowego Silent Hill?

Inną grą, o której głośno w kontekście nadchodzącego State of Play jest Silent Hill. Ten kultowy survival horror od dawna nie doczekał się nowej odsłony, a fani z utęsknieniem wyczekują jego powrotu.

Według plotek podczas wydarzenia Sony zobaczymy zapowiedź Silent Hill 2, który miałby stanowić restart cyklu. Byłby to z pewnością ogromny hit, biorąc pod uwagę status, jakim cieszy się marka wśród fanów horrorów.

Nowe informacje na temat gry Judas

Judas to owiana tajemnicą gra, nad którą od kilku lat pracuje Ken Levine, twórca kultowego BioShocka. Projekt ten był już wielokrotnie opóźniany i niewiele wiadomo na jego temat.

Jednak według najnowszych plotek podczas styczniowego State of Play mamy w końcu zobaczyć i usłyszeć coś więcej na temat Judas. Byłaby to z pewnością dobra wiadomość dla fanów oczekujących na nowy tytuł od Levina od lat.

Czytaj więcej: Nowy film Wojtka Smarzowskiego rusza! Kadr pierwszy już zrobiony

Czy zobaczymy Metro w wersji VR?

Jedna z plotek dotyczących styczniowego State of Play mówi również o pokazaniu wersji gry Metro dedykowanej wirtualnej rzeczywistości. Nie wiadomo, czy chodziłoby o kompletnie nową odsłonę, czy może port jednej z poprzednich części na VR.

Niemniej zapowiedź Metro w wersji na gogle VR byłaby z pewnością ciekawą niespodzianką. Strzelanie i eksploracja postapokaliptycznego świata z perspektywy pierwszej osoby może świetnie działać w połączeniu z immersją, jaką daje wirtualna rzeczywistość.

Inne możliwe zapowiedzi

Oprócz wymienionych tytułów, na styczniowym State of Play możemy oczekiwać też innych ogłoszeń. Mówi się między innymi o pokazaniu Sonic Generations i Final Fantasy 7 Rebirth.

Nie można też wykluczyć całkowitych niespodzianek w postaci zupełnie nowych gier, o których jeszcze nic nie wiadomo. Sony lubi zaskakiwać podczas swoich prezentacji.

Niezależnie od tego, które z plotek okażą się prawdziwe, styczniowe State of Play zapowiada się naprawdę interesująco. Już 31 stycznia przekonamy się, jakie nowości szykuje dla nas Sony.

Podsumowanie

PlayStation State of Play: Death Stranding 2, Silent Hill 2 i Judas Oparte na Plotkach

W nadchodzącym State of Play firmy Sony możemy spodziewać się wielu ciekawych ogłoszeń. Według plotek zobaczymy między innymi zapowiedź kontynuacji Death Stranding oraz restart cyklu Silent Hill. Pojawią się prawdopodobnie nowe informacje na temat gry Judas, a także być może Metro w wersji VR. State of Play to zawsze okazja do ogłoszenia nowości ze świata PlayStation.

Death Stranding 2, Silent Hill 2 i Judas - to tylko niektóre z tytułów, o których możemy usłyszeć podczas styczniowej prezentacji Sony. Z niecierpliwością wyczekujemy na oficjalne ogłoszenia i liczymy na ekscytujące niespodzianki ze świata gier na konsole PlayStation.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Miliard dolarów na szali: dramatyczna walka w tle japońskiego Oppenheimera
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły