News

Praca nad filmem Five Nights at Freddy's 2 ruszyła! Gratulacje od Jennifer Lawrence dla Josha Hutchersona

Autor Kornel Lis
Kornel Lis09.01.20246 min.
Praca nad filmem Five Nights at Freddy's 2 ruszyła! Gratulacje od Jennifer Lawrence dla Josha Hutchersona

Five Nights at Freddy's 2 w produkcji. Filmowa kontynuacja ubiegłorocznego horroru zarobiła na całym świecie ponad 295 milionów dolarów, więc twórcy szybko zdecydowali się na nakręcenie drugiej części. Josh Hutcherson, gwiazda pierwszej odsłony, zdradził w wywiadzie dla Variety, że scenariusz sequela jest obecnie dopracowywany, a aktorzy niecierpliwie czekają na powrót na plan zdjęciowy. Co więcej, Jennifer Lawrence, przyjaciółka Hutchersona z planu Igrzysk Śmierci, zadzwoniła do niego z gratulacjami - w ten sam weekend jej nowy film znalazł się na szczycie Netflixa, a Five Nights at Freddy's świętował kinowy sukces.

Five Nights at Freddy's 2 w produkcji

Po ogromnym sukcesie pierwszej części horroru Five Nights at Freddy's, która zarobiła na całym świecie ponad 295 milionów dolarów, studio filmowe Blumhouse Productions szybko zdecydowało się rozpocząć prace nad kontynuacją. Film powstał przy budżecie zaledwie 20 milionów dolarów, więc zysk przerosło oczekiwania twórców.

Jak zdradził w najnowszym wywiadzie dla Variety Josh Hutcherson, gwiazda pierwszej części horroru, scenariusz do sequela jest obecnie dopracowywany. Aktorzy z niecierpliwością czekają na powrót na plan zdjęciowy, jednak na razie nie wiadomo, kiedy będą mogli wcielić się ponownie w swoje role.

Scenariusz sequela w trakcie prac

Josh Hutcherson wyjawił, że scenarzyści pracują obecnie nad historią, która ma stanowić fabułę drugiej części przeboju kinowego. Aktor nie ukrywa, że nie może się doczekać, kiedy będzie mógł znów zagrać w tym świecie:

Wiem, że są teraz w trakcie dopracowywania historii i chcą zacząć działać tak szybko, jak to możliwe. Dla mnie bycie częścią tego świata było czymś fenomenalnym.

Wszyscy mają nadzieję, że twórcom uda się oddać klimat pierwszej części i stworzyć równie interesującą i przerażającą historię. Dobrze nakreślone uniwersum i barwne postacie z pewnością pomogły horrorowi podbić serca widzów na całym świecie.

Aktorzy czekają na powrót na plan

Aktorzy, którzy wcielili się w bohaterów świata Five Nights at Freddy's, niecierpliwie czekają na możliwość kontynuowania przygody na planie drugiej części. Josh Hutcherson nie ukrywa, że bardzo dobrze czuł się, grając w pierwszym filmie:

Nie mogę się doczekać powrotu na plan. Emma Tammi, nasza reżyserka, była fantastyczna, a gra w tym świecie była dla mnie naprawdę przyjemna. Nie mogę się doczekać, co zrobią z tym dalej.

Twórcom udało się stworzyć fantastyczną atmosferę na planie, co z pewnością przełożyło się także na efekt końcowy. Aktorzy mają nadzieję, że w przypadku kontynuacji będzie podobnie.

Niespodziewany sukces pierwszej części

Choć twórcy liczyli, że ich horror spotka się z dobrym przyjęciem widzów, to osiągnięte przez film wyniki zaskoczyły wszystkich. Jak mówi Josh Hutcherson:

Mieliśmy nadzieję, że to przypadnie do gustu publiczności. Ale nie sądzę, żeby ktokolwiek, nawet wśród twórców i aktorów, spodziewał się aż takiego hitu.

Wpływy z biletów na całym świecie

Budżet produkcji 20 mln dolarów
Zyski ze sprzedaży biletów Ponad 295 mln dolarów

Jak widać, film zwrócił budżet ponad 15-krotnie! Nic więc dziwnego, że studio filmowe z entuzjazmem podchodzi do realizacji sequela.

Sukces pierwszej części sprawił także, że fani z niecierpliwością oczekują informacji na temat daty premiery kontynuacji. Na razie niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy będzie można zobaczyć drugą odsłonę przygód bohaterów na dużym ekranie.

Czytaj więcej: Godzilla x Kong: Nowe Imperium - Niespodzianka w postaci Króla Potworów, TEN złoczyńca zmieni grę!

Jennifer Lawrence gratuluje koledze

Josh Hutcherson jest dobrym kolegą Jennifer Lawrence, z którą poznał się na planie popularnej serii Igrzyska Śmierci. Aktor opowiedział ciekawą historię związaną właśnie z Lawrence.

Gwiazda zadzwoniła do niego, aby pogratulować sukcesu horroru Five Nights at Freddy's. Film osiągnął świetny wynik finansowy w kinach w weekend, kiedy nowy film z Lawrence, Bez urazy, zadebiutował na pierwszym miejscu listy najchętniej oglądanych produkcji na platformie Netflix.

Aktorzy postanowili więc wspólnie świętować swoje aktualne sukcesy zawodowe. Miłe słowa od zaprzyjaźnionej koleżanki z pewnością były dodatkową nagrodą dla Hutchersona.

Kontynuacja hitu kinowego 2023 roku

Praca nad filmem Five Nights at Freddy's 2 ruszyła! Gratulacje od Jennifer Lawrence dla Josha Hutchersona

Pierwsza część horroru Five Nights at Freddy's okazała się zdecydowanie jednym z największych hitów ubiegłego roku. Nic więc dziwnego, że studio Blumhouse Productions pracuje obecnie nad sequlem, który ma szansę powtórzyć ten sukces.

Aktorzy oraz twórcy z optymizmem patrzą w przyszłość i z niecierpliwością czekają na możliwość kontynuowania tej ekscytującej przygody. Fani horroru również z pewnością odliczają dni do premiery drugiej części i kolejnego spotkania z ulubionymi bohaterami.

Podsumowanie

W artykule omówiono kulisy powstawania sequela horroru Five Nights at Freddy's. Film okazał się sporym hitem, więc studio Blumhouse Productions postanowiło szybko rozpocząć prace nad drugą częścią. Jak zdradził Josh Hutcherson, scenariusz jest obecnie dopracowywany, a aktorzy z utęsknieniem czekają na powrót na plan. Produkcja pierwszej części była dla nich fantastycznym doświadczeniem. Twórcy liczą, że uda im się oddać na ekranie charakterystyczny, mroczny klimat tego uniwersum.

Sukces, jaki odniósł poprzedni film, zaskoczył wszystkich. Horror zarobił na całym świecie ponad 295 milionów dolarów, przy budżecie wynoszącym zaledwie 20 milionów. Nic więc dziwnego, że studio z entuzjazmem podchodzi do sequelu, który ma szansę powtórzyć ten sukces. Fani również z niecierpliwością wyczekują jego premiery.

Hutcherson wspomniał także o miłym geście ze strony zaprzyjaźnionej Jennifer Lawrence. Aktorka zadzwoniła, by pogratulować mu świetnych wyników Five Nights at Freddy's. Film odniósł kinowy sukces w tym samym weekendzie, kiedy nowa produkcja z Lawrence trafiła na szczyt listy Netflixa.

Miejmy nadzieję, że sequel horroru spotka się z podobnie entuzjastycznym przyjęciem i zachwyci zarówno widzów, jak i krytyków. Na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać dalszych informacji na temat daty premiery kontynuacji przeboju z 2023 roku.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Premiera mocnego kryminału Piotra Kościelnego: Nielat
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły